dom na sprzedaż
25 sie 2023

Dom Patryki

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. olsztyński gm. olsztyński
Dodane 2 lata temu, Piątek, 25 sierpień 2023 17:30
680 000 zł 156 m2
680 000 zł 156 m2 4 359 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 156 m2
Cena za metr 4 359 zł/m2
ID oferty K32218040

Opis

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Patryki 11km od centrum Olsztyna. Dom o powierzchni użytkowej 156m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, łazienka, salon otwarty na kuchnię , sypialnia, spiżarnia, garaż, kotłownia. Poddasze składa się z 3 sypialni, garderoby, łazienki, dużego holu. Szambo, woda gminna oraz własna studnia, nowa instalacja fotowoltaiczna, ogrzewanie kocioł z podajnikiem, alternatywnie piec elektryczny. Z okien można zobaczyć piękny widok na staw i las. Do rzeki i lasu jest zaledwie 150m. Kontakt Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 71
  • Data aktualizacji: 2023-08-25
  • ID ogłoszenia: K32218040
  • Źródło: Nieruchomości wilka
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Patryki, cena: od 578 000 do 782 000 zł, powierzchnia: od 133 do 180 m2
NW
Nieruchomości wilka Biuro nieruchomości · 71 ogłoszeń

Nieruchomości wilka Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika