dom na sprzedaż
13 lip 2023

Dom Książnik

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. ostródzki gm. ostródzki
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 13 lipiec 2023 15:50
670 000 zł 162 m2
670 000 zł 162 m2 4 136 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 162 m2
Cena za metr 4 136 zł/m2
ID oferty K30098755

Opis

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym. Dom znajduje się we wsi Książnik gmina Miłakowo na dużej działce o powierzchni 9700m2.

Parter: ogrzewanie podłogowe
-duży salon połączony z kuchnią 44,64m2
-łazienka 4,86m2
-wiatrołap 3,44m2
-garaż 26,03m2
-kotłownia 6,08m2
-pomieszczenie porządkowe 0,83m2
Piętro: grzejniki
-3 sypialnie (17,13m2;15,94m2;24,48m2)
-łazienka 7,80m2
-korytarz 7,88m2
Garderoba 3,48m2
Poddasze użytkowe.

Rok budowy: 2016. Materiał budynku: pustak; Pokrycie dachu: dachówka; Okna: plastikowe; Zabezpieczenia: system alarmowy; Ogrodzenie: siatka Ogrzewanie: węglowe; Media: szambo, prąd, woda, oczyszczalnia, można podłączyć się do kanalizacji; Dojazd: droga asfaltowa

W odległości około 1400m znajduje się jezioro Mildzie o głębokości prawie 20 metrów - z urozmaiconą linią brzegową - stanowi idealne miejsce do wędkowania. Pokonując odległość około 1300m dotrzemy do jezioro Wukśniki o głębokości 68 m, o niezwykłej przejrzystości wody (klasa I). Akwen ten od lat jest odwiedzany przez płetwonurków.
Około 30min do zjazdu z E7 w Ostródzie.
Zawsze bardzo przykładamy się, aby posiadali Państwo komplet informacji, dlatego też musimy przypomnieć, że powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego .

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 7
  • Data aktualizacji: 2024-02-05