• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mokiny

(1)
  • Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo
    Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo

    Mokiny

    • 62 600 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa
    1 / 10
    Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa

    Nikielkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 529 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wielkość działki 1529 m, południowa wystawa, działka na górce z pięknym widokiem z obu stron. W okolicy zabudowy jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica. Działka położona przy głów...

  • Dom Patryki

    Patryki

    • 680 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Patryki 11km od centrum Olsztyna. Dom o powierzchni użytkowej 156m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, łazienka, salon otwart...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Purda

    • 900 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka Kierzliny

    Kierzliny

    • 115 200 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek w malowniczej okolicy nad jeziorem Kierźlińskim, we wsi Kierźliny, w gminie Barczewo. W ofercie jest 30 dział...

  • Działka Groszkowo

    Groszkowo

    • 75 400 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 działki w Groszkowie położone w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. Grunty o powierzchni 1508m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jedno...

  • Dom Groszkowo

    Groszkowo

    • 999 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 3 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości oferuje Państwu całoroczny dom o powierzchni użytkowej 167,9 m (całkowita 258,5m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w Groszkowie, gmina Purda, powiat olsztyńs...

  • Działka Groszkowo

    Groszkowo

    • 152 450 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działka w Groszkowie położona w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. W ofercie znajduje się działka nr. 353 o pow. 3049m2. Teren po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesna połowa domu w Wójtowie
    1 / 14
    Nowoczesna połowa domu w Wójtowie

    Wójtowo

    • 790 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w Wójtowie o łącznej powierzchni 183,05 m², posadowionego na działce 582,70 m². Budynek, wzniesiony w energooszczędnej technologii IzoDom2000,...

  • Działka budowlana w Purdzie
    1 / 9
    Działka budowlana w Purdzie

    Purda

    • 89 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA ZAPEWNIA SPRZEDAWCA. Działka w miejscowości Purda o powierzchni 1990 m², objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w którym uwzględniona jest j...

  • Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność
    1 / 16
    Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność

    Nikielkowo

    • 2 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 2 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dobrze prosperujący zajazd pod Olsztynem. Obiekt łączący bazę noclegową z bazą gastronomiczną i wygodne miejsce życia dla właścicieli obiektu. Od 20 lat systematycznie...

  • Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo
    1 / 6
    Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo

    Łęgajny

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Łęgajnach, w gminie Barczewo, powstaje kameralna inwestycja obejmująca cztery budynki w zabudowie szeregowej. W ramach inwestycji dostępnych jest obecnie siedem lokali, w tym je...

  • Wójtowo- działka pod zabudowę usługową mieszkalną
    1 / 9
    Wójtowo- działka pod zabudowę usługową mieszkalną

    Wójtowo

    • 499 000 zł cena
    • 7 017 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna teren składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 7017 m2, w przeważającej części z przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudo...

  • Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki
    1 / 16
    Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki

    Patryki

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W SKRÓCIE Dom wolnostojący z garażem, wykończony, na wzniesieniu w malowniczej miejscowości Patryki - 14 km od Olsztyna na terenie gminy Purda. LOKALIZACJA •centrum wsi Patryki, g...

  • Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior
    1 / 12
    Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior

    Bartołty Wielkie

    • 226 152 zł cena
    • 28 269 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka o powierzchni 2,82 ha, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu ośmiu jezior i rozległych kompleksów leśnych. Idealne miejsce dla osób marzących o siedlisku...

  • Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa
    1 / 10
    Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa

    Wójtowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedna z 2 działki, objęta planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Wójtowie, 800 m od drogi krajowej nr 16 na Barczewo. Działka zlokalizowana b...

  • Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną
    1 / 7
    Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną

    Wójtowo

    • 195 520 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1504 m2, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Doskonała lokalizacja z bardzo dob...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 699 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chata w Kwadracie z radością prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni około 82 m2 , zlokalizowane niedaleko Olsztyna w spokojnej okolicy Barczewa na osiedlu Barczew...

  • Działka Patryki

    Patryki

    • 256 380 zł cena
    • 4 273 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną nieopodal Olsztyna o wielkości - 4273 m Posiada warunki zabudowy! Spokój, natur...

  • Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2
    Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2

    Nikielkowo

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 122 m², położony w miejscowości Nikielkowo przy ul. Lawendowej, zaledwie 4,5 km od granic Olsztyna. To idealna pro...

  • 4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn

    Łęgajny

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 680 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 95 m + taras 130 m | garaż | komórka | Barczewo, ul. Magnacka Cena promocyjna: 680 000 zł (ok. 7 158 zł/m) Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie ofer...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...

  • Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa
    1 / 10
    Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa

    Łapka

    • 77 000 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała działka budowlana o pow. 758 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Warunki zabudowy zezwalają na budowę domu do 300 m2 powierzchni użytkowej Połozenie - Łapka...

  • Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa
    Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa

    Wójtowo

    • 1 999 000 zł cena
    • 366 m2 powierzchnia
    • 5 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej zieleni z wygodnym dostępem do miasta? Ten wyjątkowy dom w Wójtowie to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i...

  • 2-pokojowe mieszkanie w Barczewie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie w Barczewie

    Barczewo

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Mieszkanie w Barczewie na Placu Zielone Wzgórze OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się w Barczewie przy Placu Osiedle Zielone Wzgórze 1. W Barczewie znajdziemy m. in. liczne...

  • Działka budowlana Wójtowo gm. Barczewo, Serdeczna
    Działka budowlana Wójtowo gm. Barczewo, Serdeczna

    Wójtowo

    • 217 645 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro GUT Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Wójtowo (gmina Barczewo), tuż obok O...