• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Mokiny

(1)
  • Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo
    Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo

    Mokiny

    • 62 600 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa
    1 / 10
    Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa

    Nikielkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 529 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wielkość działki 1529 m, południowa wystawa, działka na górce z pięknym widokiem z obu stron. W okolicy zabudowy jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica. Działka położona przy głów...

  • Działka Kierzliny

    Kierzliny

    • 115 200 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek w malowniczej okolicy nad jeziorem Kierźlińskim, we wsi Kierźliny, w gminie Barczewo. W ofercie jest 30 dział...

  • Działka Groszkowo

    Groszkowo

    • 75 400 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 działki w Groszkowie położone w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. Grunty o powierzchni 1508m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jedno...

  • Działka Groszkowo

    Groszkowo

    • 152 450 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działka w Groszkowie położona w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. W ofercie znajduje się działka nr. 353 o pow. 3049m2. Teren po...

  • Działka budowlana w Purdzie
    1 / 9
    Działka budowlana w Purdzie

    Purda

    • 89 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA ZAPEWNIA SPRZEDAWCA. Działka w miejscowości Purda o powierzchni 1990 m², objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w którym uwzględniona jest j...

  • Wójtowo- działka pod zabudowę usługową mieszkalną
    1 / 9
    Wójtowo- działka pod zabudowę usługową mieszkalną

    Wójtowo

    • 499 000 zł cena
    • 7 017 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna teren składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 7017 m2, w przeważającej części z przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudo...

  • Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior
    1 / 12
    Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior

    Bartołty Wielkie

    • 226 152 zł cena
    • 28 269 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka o powierzchni 2,82 ha, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu ośmiu jezior i rozległych kompleksów leśnych. Idealne miejsce dla osób marzących o siedlisku...

  • Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa
    1 / 10
    Wójtowo - Krokusowa/Sasanki blisko Nikielkowa

    Wójtowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedna z 2 działki, objęta planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Wójtowie, 800 m od drogi krajowej nr 16 na Barczewo. Działka zlokalizowana b...

  • Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną
    1 / 7
    Wójtowo-atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalną

    Wójtowo

    • 195 520 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1504 m2, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Doskonała lokalizacja z bardzo dob...

  • Działka Patryki

    Patryki

    • 256 380 zł cena
    • 4 273 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną nieopodal Olsztyna o wielkości - 4273 m Posiada warunki zabudowy! Spokój, natur...

  • Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa
    1 / 10
    Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa

    Łapka

    • 77 000 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała działka budowlana o pow. 758 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Warunki zabudowy zezwalają na budowę domu do 300 m2 powierzchni użytkowej Połozenie - Łapka...

  • Działka budowlana Wójtowo gm. Barczewo, Serdeczna
    Działka budowlana Wójtowo gm. Barczewo, Serdeczna

    Wójtowo

    • 217 645 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro GUT Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Wójtowo (gmina Barczewo), tuż obok O...