działka na sprzedaż
1 maj 2024

Działka Kierzliny

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. olsztyński gm. olsztyński
Dodane 2 lata temu, środa, 1 maj 2024 13:21
115 200 zł 960 m2
115 200 zł 960 m2 120 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 960 m2
Cena za metr 120 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K36549651

Opis

BRESDOM Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek w malowniczej okolicy nad jeziorem Kierźlińskim, we wsi Kierźliny, w gminie Barczewo.

W ofercie jest 30 działek o powierzchni +/- 1000 m2, w cenie od 110 zł/m2. W cenę wliczone są udziały w drodze wewnętrznej i działce wspólnej z dostępem do jeziora.

Działka opisana w ogłoszeniu ma numer 76/27 i powierzchnię 960 m2 (ziemia rolna V klasy) oraz wydane warunki zabudowy
Na terenie działek znajduje się nieaktywny wodociąg (właściciel wystąpił o warunki przyłączenia), prąd znajduje się w odległości ok 200 m od opisanej działki.

Niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja - 5 km od Barczewa i 20 km od Olsztyna.
Jezioro Kierźlińskie nad którym zlokalizowane są działki ma powierzchnię 92,8 ha, bardzo czystą wodę i jest jednym z najgłębszych jezior na pojezierzu olsztyńskim - 44,5 m.
W promieniu 5 km od działek znajduje się aż 20 jezior, tysiące hektarów pięknych lasów oraz malownicza rzeka Pisa.

Zainteresowała Cię ta oferta i chcesz poznać więcej szczegółów?
Zadzwoń, z przyjemnością udzielę wszelkich informacji.

Zainteresowanym osobom wyślę link do mapy google, dzięki której można zlokalizować wybraną działkę, sprawdzić jej status, cenę i powierzchnię.

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 457
  • Data aktualizacji: 2025-03-12