• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Popowo Salęckie

(2)
  • Działka 37 arów w m. Popowo Salęckie k. miasta Mrągowo
    1 / 6
    Działka 37 arów w m. Popowo Salęckie k. miasta Mrągowo

    Popowo Salęckie

    • 260 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w m. Popowo Salęckie. o powierzchni 37 Arów za 220 tyś. zł. Prąd i woda na działce. Bezpośredni zjazd z drogi powiatowej.

  • Działka Popowo Salęckie

    Popowo Salęckie

    • 99 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OKAZJA! Działki przy jeziorze na Mazurach Popowo-Salęcki e, koło Mrągowa 100 metrów do jeziora wystarczy przejść przez drogę! Otoczone lasami i łąkami cisza, spokój, natura...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bezczynszowe. M4 z działką, garażem itp. Mrągowo

    Mrągowo

    • 259 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej ! Szukasz mieszkania z wielkim potencjałem wraz z niskimi kosztami utrzymania w dobrej cenie w mieście Mrągowo ? Państwa znajomi jak i...

  • Lokal Szestno Wymysły ul.

    Szestno

    • 8 600 000 zł cena
    • 12 949 m2 powierzchnia
    • 665 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Miejsce marzeń czeka na nowego właściciela! Oferujemy na sprzedaż cudowny pensjonat, położony 3 kilometry od urokliwego miasta Mrągowo, na Mazurach. To doskonała lokalizacja dla ty...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 690 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 320 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 430 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mrągowo

    • 288 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 870 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Mrągowo

    • 385 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mrągowo

    • 218 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mrągowo

    • 425 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mrągowo

    Mrągowo

    • 405 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta sprzedaży mieszkania - Mrągowo, ścisłe centrum Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w samym centrum Mrągowa, zaledwie 50 m od jeziora Czos , plaży oraz molo mrągowskie...

  • Kosewo, dom z bala na dużej działce o pow. 9600 m2
    1 / 16
    Kosewo, dom z bala na dużej działce o pow. 9600 m2

    Kosewo

    • 1 450 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 11 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Całoroczny, wygodny dom z bala na działce gwarantującej prywatność i spokój, położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wykończenie w drewnie, koza grzewcza w salonie, t...

  • Dom Słabowo gm. Ryn
    1 / 8
    Dom Słabowo gm. Ryn

    Słabowo

    • 200 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 2 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży siedliska w malowniczej mazurskiej wsi Słabowo, gmina Ryn idealne miejsce na Twój własny kąt na Maz...

  • Mieszkanie Mrągowo

    Mrągowo

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYJĄTKOWE MIESZKANIE W KAMIENICY | 44 m | MRĄGOWO | WYSOKI STANDARD | GARAŻ | OGRÓD cena mieszkania 399 tys plus garaż 29 tys Na sprzedaż klimatyczne, świeżo wyremontowane mieszka...

  • Mieszkanie z widokiem na j. Czos
    1 / 12
    Mieszkanie z widokiem na j. Czos

    Mrągowo

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, którego niewątpliwym atutem jest bezpośredni z salonu widok na jezioro Czos. Mieszkanie o przestronnym i funkcjonalnym układzie po...

  • 4 pokojowe mieszkanie w Mrągowie
    1 / 8
    4 pokojowe mieszkanie w Mrągowie

    Mrągowo

    • 485 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2 znajdujące się przy ulicy Piaskowej w Mrągowie. Prezentowana nieruchomość znajduje...

  • Dom Młynowo

    Młynowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Tymnikowo 1C, obręb Młynowo gm. Mrągowo Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Tymnikow...

  • Ekskluzywny apartament w centrum Mrągowa
    1 / 16
    Ekskluzywny apartament w centrum Mrągowa

    Mrągowo

    • 850 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, ekskluzywnego apartamentu położonego w samym centrum miasta Mrągowa. Apartament dwupoziomowy o łącznej pow. 81,8 m2 składa się z klim...

  • Działka z widokiem na jeziora, możliwość zabudowy
    1 / 9
    Działka z widokiem na jeziora, możliwość zabudowy

    Probark

    • 533 500 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki położonej w Probarku k. Mrągowa. Miejsce wyjątkowo ciche i spokojne o wyjątkowych walorach przyrodniczo-krajobrazowych z przepiękną pano...

  • Widokowa działka pod mazurski dom
    1 / 10
    Widokowa działka pod mazurski dom

    Śniadowo

    • 215 640 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka na obrzeżach mazurskiej wsi - Śniadowa, na wzniesieniu, z przepięknym widokiem na zatokę jeziora Juksty, las i łąki. Miejsce ciche i spokojne o wyjątkowych walorach przyrod...

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    1 / 10
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 438 571 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 34,17 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterec...

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    1 / 10
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 445 570 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1 - pokojowy apartament o pow. 45,29 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Cztere...

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    1 / 11
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 588 283 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 007 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 42,46 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterec...

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    1 / 10
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 545 608 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2- pokojowy apartament o pow. 43,08 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterec...

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 438 571 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Działka na Mazurach w Probarku
    1 / 7
    Działka na Mazurach w Probarku

    Probark

    • 49 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę nr 58/16 położoną w małej, turystycznej miejscowości w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego ,nieopodal jeziora Probarskiego. Działka z...

  • Działka Młynowo

    Młynowo

    • 156 000 zł cena
    • 1 560 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Młynowo , tuż przy granicy Mrągowa . Wszystkie działki są w pełni uzbrojone: woda, kanalizacja i prąd zn...

  • Syndyk sprzeda lokal Mragowo ul. Kopernika 2A/22

    Mrągowo

    • 126 750 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej sprzeda lokal niemieszkalny położony w suterenie budynku przy ul. Kopernika 2A/22 w Mrągowie, w r...

  • Mrągowo, działka 1300m2, Probark
    1 / 5
    Mrągowo, działka 1300m2, Probark

    Probark

    • 84 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiosna to idealny moment na własną działkę na Mazurach. Spędź wakacje u siebie.   NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO.   Działka budowlana 1300 m² – 400 m od jeziora Probark...

  • Przestronne, słoneczne mieszkanie pośród zieleni
    Przestronne, słoneczne mieszkanie pośród zieleni

    Mrągowo

    • 439 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Nowa cena! Mieszkanie 4-pokojowe 69,2 m², Mrągowo Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 69,2 m², położone na 4. piętrze ocieplonego bloku w spokojnej częśc...