• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kętrzyn

(11)
  • Duże mieszkanie 105 m² - bez czynszu.
    1 / 16
    Duże mieszkanie 105 m² - bez czynszu.

    Kętrzyn

    • 539 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W niemal samym centrum Kętrzyna znajduje się wyjątkowy, luksusowy apartament, który łączy przestrzeń, komfort i pełną niezależność kosztową. To propozycja dla osób, które szukają d...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Kętrzyn

    • 260 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w Kętrzynie na ulicy Asnyka położone bardzo blisko centrum ale nad jeziorkiem miejskim i przy parku. Trzy pokoje obszerna kuchnia ogrzewanie gazowe. Do mieszkania przypi...

  • Mieszkanie, 50,39 m², Kętrzyn
    1 / 3
    Mieszkanie, 50,39 m², Kętrzyn

    Kętrzyn

    • 217 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk Kuby Niebieśniaka w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: nieruchomości lokalowej nr 9, położonej przy ul. Leśnej 1A w Kętrzynie, o pow. użytkowe...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 50,39 m², Kętrzyn

    Kętrzyn

    • 217 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Kuby Niebieśniaka w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: nieruchomości lokalowej nr 9, położonej przy ul. Leśnej 1A w Kętrzynie, o pow. użytk...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 50,39 m², Kętrzyn

    Kętrzyn

    • 290 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kętrzyn

    • 310 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kętrzyn

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kętrzyn

    • 389 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kętrzyn

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 60m w Kętrzynie

    Kętrzyn

    • 145 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam . Mam do sprzedania mieszkanie 60m w Kętrzynie na ul. Sikorskiego 76e dostępne od zaraz. Mieszkanie 2 pokojowe, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze plus miejsce par...

  • Sprzedam mieszkanie bez pośredników

    Kętrzyn

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 60 m2, IV piętro, 4 pokoje, os. Piastowskie, duży balkon, piwnica dobra lokalizacja, do remontu.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Srokowo

    • 150 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 2 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 69 metrów 3 pokoje kuchnia, łazienka.ul Parkowa,parter Pomieszczenia po remoncie Z wyjątkiem jednego pokoju.Ogrzewanie centralne.Mieszkanie własnościowe .Cena d...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryn

    • 345 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reszel

    • 180 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Korsze

    • 200 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 2 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryn

    • 355 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie  Ryn,-giżycki,- warmińsko-mazurskie /Cena do negocjacji /
    1 / 10
    Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Ryn,-giżycki,- warmińsko-mazu...

    Ryn

    • 340 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w pobliżu jeziora Ryńskiego. Cena : 340 000,00 zl Powierzchnia : 55,41 m2 Cena za m2 : 6136,08 zl Parter Mieszkanie położone jes...

  • Mieszkanie do remontu + ogródek - Parys
    1 / 16
    Mieszkanie do remontu + ogródek - Parys

    Parys

    • 125 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 1 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    W spokojnej miejscowości Parys, w gminie Korsze, znajduje się nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć...