dom na sprzedaż
29 lis 2022

Dom Brąswałd

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. olsztyński gm. olsztyński
Dodane 3 lata temu, Wtorek, 29 listopad 2022 21:30
799 000 zł 265 m2
799 000 zł 265 m2 3 016 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 265 m2
Cena za metr 3 016 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K23699183

Opis

BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Brąswałd.

Budynek o powierzchni 200m2 znajduje się na działce liczącej 1600m2, wybudowany w 2022 roku, metoda tradycyjną.

PIWNICA:
Pomieszczenia o powierzchni 43,61m2 i 24.87 m2 z przeznaczeniem na salon gier i zabaw ( oba z wyjściem na ogród).
PARTER:
- salon (42,5 m2) z wyjściem na taras i kominkiem,
- kuchnia (24,3 m2) z wyjściem na balkon ,
-pokój (12,5 m2),
- łazienka (7,2 m2),
- wc (2,00 m2),
- przedpokój (15,5 m2),
- garaż (19 m2) z kanałem i możliwością adaptacji poddasza.
PODDASZE (powierzchnia mierzona po podłodze):
- przedpokój (25 m2),
- 3 pokoje z balkonami ( 24 m2, 16,2 m2, 12,5 m2),
- łazienka (15 m2).

Konstrukcja dachu - drewniana, dwuspadowa, pokryta dachówka ceramiczną. Stropy betonowe, okna PCV ( Velux, Sokółka)drzwi antywłamaniowe, brama garażowa otwierana pilotem.
Istnieje możliwość wykończenia domu.

Brąswałd to wieś na Warmii położona około 8 km na północ od Olsztyna, w pobliżu jeziora Mosąg oraz rzeki Łyny. Usytuowana w pagórkowatym krajobrazie z licznymi małymi zbiornikami wodnymi. Od wschodu rozciągają się lasy. W pobliżu znajduje się elektrownia wodna na rzece Łyna. We wsi natomiast kościół parafialny, szkoła podstawowa (filia szkoły w Dywitach), Ochotnicza Straż Pożarna z remizą, sklepy spożywcze.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i umów się na prezentację.
Zapewniamy bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu.