• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Suryty

(1)
  • Działka budowlana Suryty gm. Lidzbark Warmiński
    Działka budowlana Suryty gm. Lidzbark Warmiński

    Suryty

    • 85 750 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    3 wyjątkowe działki budowlane - Suryty, gm. Lidzbark Warmiński | 600 m do jeziora Blanki Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych gwarantuje ciszę, prywatność i brak uciąż...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka budowlana

    Nowa Wieś Mała

    • 85 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 293/15 powierzchni 1000m2 Działka położona jest w miejscowości Nowa Wieś, 2 km od Dobrego Miasta. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. W zasięgu...

  • Działka Spręcowo

    Spręcowo

    • 298 140 zł cena
    • 4 969 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę nieopodal wsi Spręcowo w gminie Dywity. Działka o numerze 317/15 i powierzchni 4969 m2, w kształcie prostokąta na...

  • Działka Gady

    Gady

    • 120 000 zł cena
    • 3 249 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompleks działek położonych w urokliwej miejscowości Gady. Oferowana działka numer 134/2 o powierzchni 3249 m2 stanowi grunty orny z możl...

  • Działka Tuławki

    Tuławki

    • 58 276 zł cena
    • 3 428 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Chata w Kwadracie z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę sprzedaży pięciu działek rolnych położonych w malowniczych Tuławkach. Każda z działek charakteryzuje się powierzc...

  • Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA
    Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA

    Kiersztanowo

    • 54 900 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA Sprzedam działkę budowlaną, gdzie natura spotyka wygodę. Działka budowlana znajduje się w miejscowości Kiersztanowo gm Grunwald (powiat Ostródzki). To doskonała propozycja...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Krokowo

    • 200 000 zł cena
    • 57 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąki o powierzchni: - 0,58 ha (obręb Wola), 1,15 ha (obręb Krokowo, 1,18 ha (obręb Wola), 2,83 ha (obręb Krokowo) Łąki na podłożu torfowym.

  • Działka budowlana Gady 30 arów
    1 / 6
    Działka budowlana Gady 30 arów

    Gady

    • 140 000 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 172/57 o powierzchni 3039 m2 w pięknej okolicy w miejscowości Gady zlokalizowanej w gminie Dywity. Odległość od Olsztyna to jedyne 10 km, a Dywit 5 km...

  • Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo
    1 / 11
    Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo

    Kiersztanowo

    • 433 527 zł cena
    • 1 403 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juno, położona w spokojnej mazurskiej wsi Kiersztanowo, niespełna 7 km od Mrągowa. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Działka nad rozlewiskiem, możliwość zabudowy
    1 / 9
    Działka nad rozlewiskiem, możliwość zabudowy

    Sętal

    • 499 999 zł cena
    • 17 903 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka nad rozlewiskiem, na obrzeżach miejscowości Sętal z wydanymi warunkami zabudowy. Teren o łącznej powierzchni 1,79 ha zapewni nowym właścicielom spokój i pełną pry...

  • Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy
    1 / 8
    Działka z widokiem na las, możliwość zabudowy

    Zerbuń

    • 91 110 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń, oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka z widokiem na las
    1 / 8
    Działka z widokiem na las

    Zerbuń

    • 79 000 zł cena
    • 3 157 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Zerbuń oddalonej 13 km od Biskupca, 10 km od Jezioran, 25 km od Barczewa. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów...

  • Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,
    1 / 5
    Działka budowlana Kiersztanowo gm. Jeziorany,

    Kiersztanowo

    • 270 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka inwestycyjna Kiersztanowo gm. Jeziorany,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Kiersztanowo gm. Jeziorany,

    Kiersztanowo

    • 830 000 zł cena
    • 10 850 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę
    1 / 8
    Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę

    Cerkiewnik

    • 1 525 000 zł cena
    • 15 220 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Cerkiewnik, z własną ponad 100 metrową linią brzegową jeziora Limajno. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna nad jeziorem nazywanym...

  • Działka z lasem 13 km od Olsztyna
    1 / 9
    Działka z lasem 13 km od Olsztyna

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 769 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania wa...

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 14
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 775 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa
    1 / 16
    Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa

    Kiersztanowo

    • 3 200 000 zł cena
    • 41 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Juno....

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 14
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 368 000 zł cena
    • 3 506 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Kiersztanowie, położona w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 715 000 zł cena
    • 6 976 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Kiersztanowie, położone w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Działka rolna na siedlisko lub do podziału
    1 / 7
    Działka rolna na siedlisko lub do podziału

    Gradki

    • 1 145 560 zł cena
    • 114 556 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka pod siedlisko o powierzchni 11 ha 4556 m2, położona w warmińskiej wsi Gradki. Możliwość zabudowy lub podziału. Mimo, iż formalnie to działka rolna, istnieje moż...

  • Działka  w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 11
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 320 000 zł cena
    • 2 962 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wydanymi warunkami zabudowy dla budowy wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka położona w miejscowości Barczewko gm. Barczewo. Idealna dla miłośników...

  • Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 7
    Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 147 200 zł cena
    • 1 472 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malowniczo położona działka oddalona o 400 m od jeziora Blanki. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanego i zadbanego ekologicznego Siedliska Blanki. Wraz ze sprzedażą d...

  • Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 365 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 9
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 771 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy
    1 / 4
    działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy

    Dąbrówka Wielka

    • 137 865 zł cena
    • 3 939 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malownicza działka z możliwością zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu lasów należących do Skarbu Państwa. Miejsce wyjątkowo spokojne o dużych walorach przyrodniczo-...

  • Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany
    1 / 12
    Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany

    Piszewo

    • 159 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od...

  • Gotowa działka pod budowę nad jeziorem Szóstak

    Orzechowo

    • 150 000 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z widokiem na jezioro Szóstak na Mazurach.Działka na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po zakup...

  • Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa
    1 / 10
    Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa

    Łapka

    • 77 000 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała działka budowlana o pow. 758 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Warunki zabudowy zezwalają na budowę domu do 300 m2 powierzchni użytkowej Połozenie - Łapka...

  • Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo
    1 / 6
    Działka budowlana z linią brzegową, Kiersztanowo

    Kiersztanowo

    • 358 258 zł cena
    • 1 394 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana