• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lubajny
  • Ornontowice
  • Grodzisko Dolne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Smolajny

(1)
  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkania 2 pokojowe

    Lidzbark Warmiński

    • 249 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkania 2pokojowe na ulicy Nowej, 1 piętro

  • Mieszkanie dwupokojowe 47,4 m2, Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 275 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m2 z oddzielną widną kuchnią i dużą loggią oraz łazienką z oknem. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze trzypięt...

  • Mieszkanie Świątki

    Świątki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29 m 2 w miejscowości Łumpia koło Swiątek. Mieszkanie po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Ogrzewanie piec, przystosowane miejsce na kotłown...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 299 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście

    Dobre Miasto

    • 19 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda udział 1/2 części w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 48,46 m² po...

  • wolne od zaraz
    1 / 5
    wolne od zaraz

    Dobre Miasto

    • 1 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przytulne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m położone w Dobrym Mieście. Kaucja od 2500 zł, czynsz od 1200 zł wartości te zależą od ilości osób, terminu najmu...

  • sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Jesionowo

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje ,kuchnia, łazienka ,garaż piwnica, ogrzewanie C.O. piec na pelet, bezczynszowe, nowe poszycie dachowe. parter, ocieplone, osobne wejscie

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Kwiecewo

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem, w spokojnej okolicy, ale z wygodną infrastrukturą? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość położona jest w urokliw...

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Dobre Miasto

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Mieszkanie Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 299 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Lidzbarku Warmińskim | 109 m² | ogródek | garaż | kominek Szukasz dużego mieszkania dla rodziny w spokojnej okolicy? Chcesz mieć wi...