• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Lidzbark Warmiński

(2)
  • Działka budowlana w Laudzie
    1 / 2
    Działka budowlana w Laudzie

    Lidzbark Warmiński

    • 145 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 5000m2 w Laudzie, 3 km od Lidzbarka Warm. Działka o nr 43/2 według palny zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorod...

  • UZDROWISKO LIDZBARK WARMIŃSKI-DZIAŁKA INWESTYCYJNA
    1 / 7
    UZDROWISKO LIDZBARK WARMIŃSKI-DZIAŁKA INWESTYCYJNA

    Lidzbark Warmiński

    • 599 000 zł cena
    • 10 502 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LIDZBARK WARMIŃSKI ZE STATUSEM UZDROWISKA OD 2026 ROKU NOWA NIŻSZA CENA!!! Planujesz rozwój w branży turystycznej i hotelarskiej? Ta nieruchomość to doskonała szansa na stworzenie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPYTAJNY WIEŚ DZIAŁA Z WARUNKAMI ZABUDOWY

    Spytajny

    • 103 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka pod zabudowę, położona w miejscowości Spytajny. gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 1561 m2 Numer działki 97/9 obręb 64 Działka jest uzbrojona z bezpośrednim dostępem do...

  • 1 / 3
    DZIAŁKA ROLNA -ok 20 ha

    Miejska Wola

    • 948 480 zł cena
    • 197 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania ok 20 ha ziemi rolnej położonej 20 km od Lidzbarka Warmińskiego. Dobra klasa ziemi - KLASA III - ok 10 ha . Ziemia uprawiana , wykorzystane dopłaty. Od ulicy...

  • Działki budowlane w Spytajnach 4 km od Bartoszyc
    1 / 2
    Działki budowlane w Spytajnach 4 km od Bartoszyc

    Spytajny

    • 50 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Spytajnach ok. 4 km od centrum Bartoszyc. Bardzo dobry dojazd nowo wyremontowaną drogą DW512. Dla działek zostały wydane warunk...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną

    Ignalin

    • 100 000 zł cena
    • 2 902 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2902 m², położoną w Ignalinie gm. Lidzbark Warmiński Lokalizacja: Bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Ignalin,...

  • Atrakcyjna działka rolna z potencjałem
    1 / 4
    Atrakcyjna działka rolna z potencjałem

    Wojciechy

    • 89 000 zł cena
    • 10 691 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    a sprzedaż atrakcyjna działka rolna o numerze ewidencyjnym 102/8, położona w miejscowości Wojciechy, gmina Bartoszyce, województwo warmińsko-mazurskie. Działka o powierzchni 1,069...

  • Bartoszyce działka budowlana Spytajny
    Bartoszyce działka budowlana Spytajny

    Spytajny

    • 186 000 zł cena
    • 1 361 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bartoszyce okolice ok 3 km działkę budowlaną, położoną w miejscowości Spytajny gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 1361 m2. Kształt działki zbliżony do kwadratu. Numer działki 96/4...

  • Kompleks działek z WZ w malowniczej okolicy
    1 / 6
    Kompleks działek z WZ w malowniczej okolicy

    Krekole

    • 845 000 zł cena
    • 84 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks działek w urokliwej, cichej i bardzo spokojnej okolicy, w miejscowości Krekole gmina Kiwity, powiat Lidzbark Warmiński. To piękne miejsce o powierzchni 8,4 ha...

  • Działka budowlana Lauda gm. Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Działka budowlana Lauda gm. Lidzbark Warmiński

    Lauda

    • 89 000 zł cena
    • 2 899 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2899 m² | Lauda | 3 km od Lidzbarka Warmińskiego | Warunki zabudowy Szukasz miejsca pod budowę domu z dużą przestrzenią, spokojem i szybkim dojazdem do mi...

  • Działka rolna Blanki gm. Lidzbark Warmiński
    1 / 13
    Działka rolna Blanki gm. Lidzbark Warmiński

    Blanki

    • 309 000 zł cena
    • 3 922 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro GUT Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej, malowniczo położonej działki nad samym brzegiem jeziora Blanki w urokliwej miejscowości Blanki, w gminie...

  • Działki z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 8
    Działki z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 599 000 zł cena
    • 13 682 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malowniczo położone działki oddalone o 400 m od jeziora Blanki. Na oferowanym terenie można wybudować do trzech budynków mieszkalnych. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie o...

  • Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 7
    Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 286 455 zł cena
    • 4 407 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malowniczo położona działka oddalona o 400 m od jeziora Blanki. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanego i zadbanego ekologicznego Siedliska Blanki. Wraz ze sprzedażą d...

  • Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 7
    Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 147 200 zł cena
    • 1 472 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Gotowa działka pod budowę nad jeziorem Szóstak

    Orzechowo

    • 150 000 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z widokiem na jezioro Szóstak na Mazurach.Działka na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po zakup...

  • Okazja - działka rolna, las, staw
    1 / 8
    Okazja - działka rolna, las, staw

    Stryjkowo

    • 199 000 zł cena
    • 84 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolna z lasem o powierzchni 8,44 ha na obrzeżach miejscowości Stryjkowo. Mimo, iż formalnie to działka rolna, istnieje możliwość zakupu przez osobę nie będącą rolnikiem. Sk...

  • Działka budowlana Suryty gm. Lidzbark Warmiński
    Działka budowlana Suryty gm. Lidzbark Warmiński

    Suryty

    • 85 750 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    3 wyjątkowe działki budowlane - Suryty, gm. Lidzbark Warmiński | 600 m do jeziora Blanki Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych gwarantuje ciszę, prywatność i brak uciąż...