• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kolin
  • Świerchowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Górowo Iławeckie

(2)
  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Górowo Iławeckie

    Górowo Iławeckie

    • 18 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 1/4 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w b...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,48 m², Górowo Iławeckie

    Górowo Iławeckie

    • 25 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Wolnostojący, 5 pokoi, 245 m2, 1-piętrowy

    Lidzbark Warmiński

    • 750 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marcin
    Agent nieruchomości

  • Mieszkania 2 pokojowe

    Lidzbark Warmiński

    • 249 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkania 2pokojowe na ulicy Nowej, 1 piętro

  • SPYTAJNY WIEŚ DZIAŁA Z WARUNKAMI ZABUDOWY

    Spytajny

    • 103 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka pod zabudowę, położona w miejscowości Spytajny. gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 1561 m2 Numer działki 97/9 obręb 64 Działka jest uzbrojona z bezpośrednim dostępem do...

  • Mieszkanie dwupokojowe 47,4 m2, Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 275 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m2 z oddzielną widną kuchnią i dużą loggią oraz łazienką z oknem. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze trzypięt...

  • Działka Jeziorko

    Jeziorko

    • 79 000 zł cena
    • 3 025 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jeziorko, gm. Ryn. Urokliwa wieś położona w Krajnie Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu jeziora...

  • 1 / 3
    DZIAŁKA ROLNA -ok 20 ha

    Miejska Wola

    • 948 480 zł cena
    • 197 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania ok 20 ha ziemi rolnej położonej 20 km od Lidzbarka Warmińskiego. Dobra klasa ziemi - KLASA III - ok 10 ha . Ziemia uprawiana , wykorzystane dopłaty. Od ulicy...

  • DUŻY dom na Warmii k. JEZIORA, cicha okolica

    Jarzeń

    • 269 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż

  • Działki budowlane w Spytajnach 4 km od Bartoszyc
    1 / 2
    Działki budowlane w Spytajnach 4 km od Bartoszyc

    Spytajny

    • 50 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Spytajnach ok. 4 km od centrum Bartoszyc. Bardzo dobry dojazd nowo wyremontowaną drogą DW512. Dla działek zostały wydane warunk...

  • SYNDYK sprzeda budynek przemysłowo-biurowym w Lidzbarku Warmiński...

    Lidzbark Warmiński

    • 2 524 800 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 14 265 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI WARMIŃSKA Sp. z o.o. sprzeda nieruchomość gruntową stanowiącą działkę nr 37/2 o pow. 0,1360 HA zabudowaną budynkiem przemysłowo-biurowym położoną w Lidzbarku...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną

    Ignalin

    • 100 000 zł cena
    • 2 902 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2902 m², położoną w Ignalinie gm. Lidzbark Warmiński Lokalizacja: Bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Ignalin,...

  • Atrakcyjna działka rolna z potencjałem
    1 / 4
    Atrakcyjna działka rolna z potencjałem

    Wojciechy

    • 89 000 zł cena
    • 10 691 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    a sprzedaż atrakcyjna działka rolna o numerze ewidencyjnym 102/8, położona w miejscowości Wojciechy, gmina Bartoszyce, województwo warmińsko-mazurskie. Działka o powierzchni 1,069...

  • Lokal mieszkalny - Borki

    Borki

    • 102 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Mileny Dzbeńskiej i Adriana Dzbeńskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: Nieruchomości lokalowej składającej się z lokalu mieszkalnego n...

  • Bartoszyce działka budowlana Spytajny
    Bartoszyce działka budowlana Spytajny

    Spytajny

    • 186 000 zł cena
    • 1 361 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bartoszyce okolice ok 3 km działkę budowlaną, położoną w miejscowości Spytajny gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 1361 m2. Kształt działki zbliżony do kwadratu. Numer działki 96/4...

  • sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Jesionowo

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje ,kuchnia, łazienka ,garaż piwnica, ogrzewanie C.O. piec na pelet, bezczynszowe, nowe poszycie dachowe. parter, ocieplone, osobne wejscie

  • UZDROWISKO LIDZBARK WARMIŃSKI-DZIAŁKA INWESTYCYJNA
    1 / 7
    UZDROWISKO LIDZBARK WARMIŃSKI-DZIAŁKA INWESTYCYJNA

    Lidzbark Warmiński

    • 599 000 zł cena
    • 10 502 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LIDZBARK WARMIŃSKI ZE STATUSEM UZDROWISKA OD 2026 ROKU NOWA NIŻSZA CENA!!! Planujesz rozwój w branży turystycznej i hotelarskiej? Ta nieruchomość to doskonała szansa na stworzenie...

  • Działka budowlana Lauda gm. Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Działka budowlana Lauda gm. Lidzbark Warmiński

    Lauda

    • 89 000 zł cena
    • 2 899 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2899 m² | Lauda | 3 km od Lidzbarka Warmińskiego | Warunki zabudowy Szukasz miejsca pod budowę domu z dużą przestrzenią, spokojem i szybkim dojazdem do mi...

  • Sprzedam dom do remontu w Sągnitach (gm. Górowo Iławeckie)
    1 / 2
    Sprzedam dom do remontu w Sągnitach (gm. Górowo Iławeckie)

    Sągnity

    • 79 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,0957 ha, zabudowana drewnianym przedwojennym domem o powierzchni użytkowej ok. 55 m², przeznaczonym do kapitalnego remontu lub rozbiórki oraz bu...

  • Sprzedam dom - Piasty Wielkie
    1 / 7
    Sprzedam dom - Piasty Wielkie

    Piasty Małe

    • 198 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 2 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż połowa gospodarstwa, na którą składa się część domu (prawa strona) oraz budynku gospodarczego (też prawa strona) wraz z udziałem w gruncie przy tych budynkach. Dom z p...

  • Osiedle Leśna Dolina NOWY ETAP
    1 / 12
    Osiedle Leśna Dolina NOWY ETAP

    Lidzbark Warmiński

    • 519 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWY ETAP 9 BUDYNKÓW Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu:...

  • Mieszkanie Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Mieszkanie Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 299 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Lidzbarku Warmińskim | 109 m² | ogródek | garaż | kominek Szukasz dużego mieszkania dla rodziny w spokojnej okolicy? Chcesz mieć wi...

  • Działka budowlana w Laudzie
    1 / 2
    Działka budowlana w Laudzie

    Lidzbark Warmiński

    • 145 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 5000m2 w Laudzie, 3 km od Lidzbarka Warm. Działka o nr 43/2 według palny zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorod...

  • Sprzedam łąkę
    Sprzedam łąkę

    Lubianka

    • 341 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łaki 11 ha w miejscowości Łubianka, możliwość skorzystania z pakietów pomocowych z Arimr lub Kowr na zagospodarowanie działki. Piękne tereny Warmii, cisza , spokój, miejsc...