• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kargowa +20 km
  • Kretowiny
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Pajtuny

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pajtuny

    • 2 399 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 11 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 990 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 2 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Orneta

    • 770 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • DUŻY dom na Warmii k. JEZIORA, cicha okolica

    Jarzeń

    • 269 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż

  • Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu
    1 / 16
    Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu

    Ławki

    • 900 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 2982 mkw położona w miejscowości Ławki , obręb Ławki , gmina Ryn, województwo Warmińsko-Mazurskie . Ławki wieś położona nad dwoma jeziorami , jezioro Ławki 600m...

  • Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej
    1 / 4
    Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej

    Bornity

    • 164 900 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Bornity Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gos...

  • Mieszkanie (pół domu) na Warmii 100m2, garaż 40m2

    Bornity

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu w spokojnej miejscowości Bornity, w gminie Pieniężno. DO WPROWADZENIA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW! Nieruchomość idea...

  • Dom wolnostojący do remontu - Warmia

    Krzekoty

    • 128 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są miejsca, do których nie przyjeżdża się przypadkiem. Krzekoty to właśnie taka przestrzeń – cicha, zielona i prawdziwa, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków, a wieczory od...

  • Sprzedam dom do remontu w Sągnitach (gm. Górowo Iławeckie)
    1 / 2
    Sprzedam dom do remontu w Sągnitach (gm. Górowo Iławeckie)

    Sągnity

    • 79 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,0957 ha, zabudowana drewnianym przedwojennym domem o powierzchni użytkowej ok. 55 m², przeznaczonym do kapitalnego remontu lub rozbiórki oraz bu...

  • Lokal mieszkalny w  domu trzyrodzinnym, Demity.
    1 / 12
    Lokal mieszkalny w domu trzyrodzinnym, Demity.

    Demity

    • 245 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 1 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Stylizowane na dworek z duszą ,lokal mieszkalny . – Demity, gmina Płoskinia, Warmia i Mazury  Jeśli marzysz o miejscu, w którym czas płynie wolniej, a codzienność ma smak świeży...

  • Dom na wsi w Kiersach.

    Kiersy

    • 349 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z dużą działką i stawem – Kiersy, powiat braniewski. Szukasz nieruchomości z potencjałem, przestrzenią i spokojnym otoczeniem? Ta oferta może być wła...

  • Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.

    Pieniężno » ul. Sienkiewicza

    • 680 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY – nieruchomość w Pieniężnie na Warmii.Wyjątkowa nieruchomość o łącznej pow.240 m2, łącząca przestrzeń, komfort i kameralny charakter. Budynek prezentuje się jak do...

  • Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.
    1 / 16

    Nowe

    Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.

    Pieniężno

    • 680 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY – nieruchomość w Pieniężnie na Warmii. Wyjątkowa nieruchomość o łącznej pow.240 m2, łącząca przestrzeń, komfort i kameralny charakter. Budynek prezentuje się jak d...