• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Orneta

(4)
  • Działka Orneta ul. Rozjazdowa

    Orneta » ul. Rozjazdowa

    • 589 000 zł cena
    • 3 286 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OKAZJA INWESTYCYJNA ORNETA !!!!3286 m² POD TWOJE CENTRUM OGRODNICZE lub MRÓWKĘ albo Retail Park branżowy (Dom & Ogród).Bezpośrednio przy DINO !!  na kluczowym rondzie wylotowym !!U...

  • Lokal użytkowy Orneta, Dworcowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Orneta, Dworcowa

    Orneta

    • 850 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zakład produkcyjny w miejscowości Orneta w powiecie lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Powierzchnia zakładu ok. 3000 m2 Powierzchnia działki: W zakładzie były...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Orneta

    • 770 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka do wynajecia w Ornecie

    Orneta

    • 1 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajme kawalerke przy ul. Olsztynskiej w Ornecie. Po generalnym remoncie - nowa kuchnia. Cena 1500zl ms plus media.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Henrykowo

    Henrykowo

    • 280 000 zł cena
    • 46 724 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki jedna o powierzchni 3,8ha, druga dzialką rolno-siedliskowa-0,86 ha z Warunkami Zabudowy( budowa budynku jednorodzinnego oraz budynku go...

  • 1 / 2
    Działka Henrykowo

    Henrykowo

    • 327 500 zł cena
    • 47 611 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Henrykowo, w powiecie lidzbarskim, w gminie Orneta . Atrakcyjnie położona działka z wjazdem z drogi powiatowej. Działka o powierzchni 4.7611 ha - została wyrównana i jest gotow...

  • 1 / 3
    Działka rekreacyjna 1060m2, GLEBISKA JEZIORO TAFTOWO

    Glebiska

    • 99 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1060 m², położona w malowniczej miejscowości Glebiska, gmina Pieniężno, powiat Braniewski zaledwie 12 km od miasta Orneta. Numer ewide...

  • Działka letniskowa z DOMKIEM i garażem - MEDIA

    Glebiska

    • 249 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Prezentuję Państwu do zakupu działkę letniskową o powierzchni ponad 1143m2 w malowniczej miejscowości Glebiska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie braniewskim, w gminie...

  • Działka rekreacyjna k. jeziora na Warmii, 1085m2

    Glebiska

    • 93 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1085 m², położona w malowniczej miejscowości Glebiska, gminie Pieniężno, powiecie braniewskim, jedynie 12 km od Ornety. Numer ewidency...

  • Pół bliźniaka 63m2 w Bażynach.

    Bażyny

    • 135 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży – połowa bliźniaka z dużą działką w Bażynach Kolonia w woj.warmińsko -mazurskim.Szukasz nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natu...

  • Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino
    1 / 13
    Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino

    Lubomino

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z czerwonej cegły, z garażem na uboczu wsi Lubomino, niedaleko Dobrego Miasta, Ornety. Dom podzielony na dwie części - jedna gotowa do zamieszkania, druga do zaada...