• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ornetą

(32)
  • Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.
    1 / 16
    Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.

    Pieniężno

    • 680 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY – nieruchomość w Pieniężnie na Warmii. Wyjątkowa nieruchomość o łącznej pow.240 m2, łącząca przestrzeń, komfort i kameralny charakter. Budynek prezentuje się jak d...

  • Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.

    Pieniężno » ul. Sienkiewicza

    • 680 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY – nieruchomość w Pieniężnie na Warmii.Wyjątkowa nieruchomość o łącznej pow.240 m2, łącząca przestrzeń, komfort i kameralny charakter. Budynek prezentuje się jak do...

  • Atrakcyjna działka ze stawem, pod siedlisko
    1 / 13
    Atrakcyjna działka ze stawem, pod siedlisko

    Wilczkowo

    • 179 000 zł cena
    • 33 578 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Urocza działka na wymarzone siedlisko lub domek rekreacyjny położona na wzniesieniu z przepiękną panoramą okolicy i własnym stawem. To wszystko na powierzchni 3,35 ha zapewniającej...

  • Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino
    1 / 13
    Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino

    Lubomino

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z czerwonej cegły, z garażem na uboczu wsi Lubomino, niedaleko Dobrego Miasta, Ornety. Dom podzielony na dwie części - jedna gotowa do zamieszkania, druga do zaada...

  • Mieszkanie 43m2 PARTER, Centrum, media z miasta

    Pieniężno » ul. Kościuszki

    • 175 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – PIENIĘŻNO, UL. KOŚCIUSZKI 6A Na sprzedaż przytulne a zarazem przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji – w samym centrum...

  • Pół bliźniaka 63m2 w Bażynach.

    Bażyny

    • 135 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży – połowa bliźniaka z dużą działką w Bażynach Kolonia w woj.warmińsko -mazurskim.Szukasz nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natu...

  • Działka Ławki

    Ławki

    • 160 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 48/2 o powierzchni 998 m , położona w malowniczej miejscowości Ławki, gmina Ryn . Działka posiada wydane Warunki Zabudowy na budowę budynku mie...

  • Działka budowlana Miłakowo
    1 / 14
    Działka budowlana Miłakowo

    Miłakowo

    • 100 000 zł cena
    • 6 841 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działek budowlanych w Raciszewie, które łączą w sobie urok mazurskiej przyrody z dogodną lokalizacją i nieograniczonym potencjałem. Te malownicze działki to gwa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom  z potencjałem inwestycyjnym .
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym .

    Wilczkowo

    • 2 990 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż , wyjątkowa nieruchomość , dom z potencjałem biznesowym , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności.  Lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w malowniczej...

  • Działka w malowniczej okolicy, 15 km od Olsztyna
    1 / 11
    Działka w malowniczej okolicy, 15 km od Olsztyna

    Pajtuny

    • 93 720 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z możliwością zabudowy na obrzeżach Pajtun, w pobliżu lasu w otoczeniu malowniczych łąk i pól. Działka oddala 15 kilometrów od Olsztyna, położona w niezwykle spokojnym i ur...

  • Działka budowlana Ławki gm. Ryn
    1 / 7
    Działka budowlana Ławki gm. Ryn

    Ławki

    • 85 000 zł cena
    • 1 372 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną i atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Ławki, gmina Ryn o pow. 1372 m2. Numer działki 29/4 Działka z malowniczym widokiem na mazurską przyrodę, w pobliżu...

  • Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem
    1 / 6
    Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem

    Różaniec

    • 1 620 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem, stawem i strumykiem | blisko lasu i rzeki | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m², położ...

  • Działka rolno-budowlana Wysokie gm. Kalinowo
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Wysokie gm. Kalinowo

    Wysokie

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż teren inwestycyjny przy S61. Teren inwestycyjny przy S61 Wysokie, woj. warmińsko-mazurskieIdealny pod hale magazynow...

  • sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Jesionowo

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje ,kuchnia, łazienka ,garaż piwnica, ogrzewanie C.O. piec na pelet, bezczynszowe, nowe poszycie dachowe. parter, ocieplone, osobne wejscie

  • Mieszkanie (pół domu) na Warmii 100m2, garaż 40m2

    Bornity

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu w spokojnej miejscowości Bornity, w gminie Pieniężno. DO WPROWADZENIA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW! Nieruchomość idea...

  • Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)
    1 / 14
    Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)

    Skowrony

    • 112 380 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: udziału 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę gruntową...

  • Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej
    1 / 4
    Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej

    Bornity

    • 164 900 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Bornity Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gos...

  • Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu
    1 / 16
    Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu

    Ławki

    • 900 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 2982 mkw położona w miejscowości Ławki , obręb Ławki , gmina Ryn, województwo Warmińsko-Mazurskie . Ławki wieś położona nad dwoma jeziorami , jezioro Ławki 600m...

  • Działka rekreacyjna k. jeziora na Warmii, 1085m2

    Glebiska

    • 93 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1085 m², położona w malowniczej miejscowości Glebiska, gminie Pieniężno, powiecie braniewskim, jedynie 12 km od Ornety. Numer ewidency...

  • Działka letniskowa z DOMKIEM i garażem - MEDIA

    Glebiska

    • 249 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Prezentuję Państwu do zakupu działkę letniskową o powierzchni ponad 1143m2 w malowniczej miejscowości Glebiska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie braniewskim, w gminie...