• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Prostki
  • Ostrów Lubelski +20 km
  • Łukta
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łączno

(2)
  • Działka budowlana z budynkiem gospodarczym
    1 / 10
    Działka budowlana z budynkiem gospodarczym

    Łączno

    • 140 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA Z ZABUDOWANIAMI – ŁĄCZNO, GMINA MORĄG. Województwo warmińsko -mazurskie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z zabudowaniam...

  • Działa budowlana Łączno

    Łączno

    • 55 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Post grzecznościowy. Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Łączno ( działka ze zdjęcia 180/11 ). Cena za działkę wynosi 55 tys. O więcej informacji prosz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana 1300m2 w Morągu obręb Kruszewnia nr działki 132...

    Morąg

    • 99 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną 1300m2 w Morągu obręb Kruszewnia nr działki 132/11 i 204/6 działka uzbrojona we wszystkie media możliwe dwa wjazdy z drogi osiedlowej jak i z drogi...

  • Budujemy elektrownie fotowoltaiczne w całej Polsce, poszukujemy d...

    Morąg

    • 1 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Budujemy elektrownie fotowoltaiczne w całej Polsce, poszukujemy do dzierżawy działek pod rozwijane projekty. Poszukujemy gruntów, które spełniają poniższe warunki: • Powierzchnia...

  • działki 150 m od jeziora Skiertąg
    działki 150 m od jeziora Skiertąg

    Morąg

    • 35 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki w Morągu 150 metrów od jeziora Skiertąg. Wymagają podwyższenia terenu różne metraże od 500 do 1200 metrów

  • Wyjątkowa oferta inwestycyjna - 4 apartamenty na sprzedaż w Bogac...

    Bogaczewo

    • 1 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna propozycja dla osób, którym zależy na korzystnym ulokowaniu kapitału i możliwości zarabiania przez cały rok. Dlaczego warto? - gotowa inwestycja - kompletnie wyposażone a...

  • Dom na sprzedaż (woj. warmińsko-mazurskie). Morąg, 525 000 PLN, 70,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. warmińsko-mazurskie). Morąg, 525 000 PLN, 7...

    Morąg

    • 525 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralny dom po remoncie generalnym wolny od zaraz.Główne atuty nieruchomości: -˘ po remoncie generalnym-˘ zabudowa kuchni i sprzęt w cenie-˘ ogródekNieruchomość złożona z: -˘ sal...

  • Działka Niebrzydowo Wielkie

    Niebrzydowo Wielkie

    • 199 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urocza działka we wschodniej części pojezierza iławskiego w miejscowości Niebrzydowo Wielkie. Działka położona jest w malowniczym miejscu, otoczona ze wszystkich stron lasem. Do j...

  • 1 / 4
    Działka Morąg

    Morąg

    • 30 000 zł cena
    • 491 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna nieopodal ul.Śląskiej w Morągu. Działka położona na terenie ogródków działkowych w odległości 250m od jeziora Skiertąg. Okolica jest malownicza, s...

  • działki w Morągu

    Morąg

    • 19 000 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 6 działek w Morągu 150 m od jeziora Skiertąg. Teren wymaga podwyższenia

  • Działka Maliniak

    Maliniak

    • 218 000 zł cena
    • 16 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż dwie działki rolne mieszczące się na Kolonii Maliniak. Jedna działka ma powierzchnię 1,61ha, a druga 0,52ha. Działki znajdują się ok 4 km od Morąga...

  • Sprzedam przytulne mieszkanie

    Morąg

    • 245 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w miejscowości Zawroty Nieruchomość znajduje sie na parterze Powierzchnia 64m2 Sklada sie z 3 pokoi -łazienki z prysznicem oraz odzielnym wc Do mies...

  • Dom Morąg rynek pierwotny

    Morąg

    • 379 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym podpiwniczony znajdujący się na nowym osiedlu w Morągu. Dom ma powierzchnię 157m2 plus 18m2 piwnica. Nazwa projektu Dom w ma...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Morąg

    • 2 099 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Maliniak

    Maliniak

    • 70 800 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Serdecznie chcielibyśmy Państwa zaprosić do zapoznania się z ofertą naszego biura, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Mamy do zaoferowania 10 działek w malowniczej miejscowości M...

  • Działka Morąg

    Morąg

    • 130 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w zacisznym miejscu w jednej z dzielnic Morąga. Powierzchnia działki wynosi 1162m2.W pobliżu znajduje się:- 500m sklep spożywczy-...

  • Mieszkanie Morąg

    Morąg

    • 280 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Morągu! Przedstawiamy Państwu mieszkanie na ulicy Kasprowicza, w sąsiedztwie ratusza. Mieszkanie ma 45m2 i znajduję się na 1 piętrze, składa się z dwóch po...

  • Twoje miejsce ciszy–750m od jeziora Warmia Mazury
    1 / 6
    Twoje miejsce ciszy–750m od jeziora Warmia Mazury

    Gulbity

    • 67 905 zł cena
    • 1 509 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Są miejsca, w których czas płynie wolniej. Gdzie poranki zaczynają się mgłą unoszącą się nad jeziorem, a wieczory pachną żywicą i rozgrzanym drewnem. To właśnie jedno z nich. Na s...

  • Twoje miejsce ciszy–750m od jeziora Warmia Mazury
    1 / 6
    Twoje miejsce ciszy–750m od jeziora Warmia Mazury

    Gulbity

    • 68 940 zł cena
    • 1 532 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury
    1 / 6
    Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury

    Gulbity

    • 68 535 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Z prawdziwą przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 1523 m², położoną w malowniczym zakątku Warmii, w miejscowości Gulbity (gm. Morąg) — zaledwie około...

  • Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury
    1 / 6
    Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury

    Gulbity

    • 67 950 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Z prawdziwą przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 1510 m², położoną w malowniczym zakątku Warmii, w miejscowości Gulbity (gm. Morąg) — zaledwie około...

  • Twoje miejsce ciszy–750m od jeziora Warmia Mazury
    1 / 6
    Twoje miejsce ciszy–750m od jeziora Warmia Mazury

    Gulbity

    • 59 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Uwaga: do 15.05.2026 r. niższa cena 59 000 zł brutto Są miejsca, w których czas płynie wolniej. Gdzie poranki zaczynają się mgłą unoszącą się nad jeziorem, a wieczory pachną żywicą...

  • Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury
    1 / 6
    Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury

    Gulbity

    • 68 085 zł cena
    • 1 513 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Z prawdziwą przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 1513 m², położoną w malowniczym zakątku Warmii, w miejscowości Gulbity (gm. Morąg) — zaledwie około...

  • Twoje miejsce ciszy–750m od jeziora Warmia Mazury
    1 / 6
    Twoje miejsce ciszy–750m od jeziora Warmia Mazury

    Gulbity

    • 67 635 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury
    1 / 6
    Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury

    Gulbity

    • 71 100 zł cena
    • 1 580 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Z prawdziwą przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 1 580 m², położoną w malowniczym zakątku Warmii, w miejscowości Gulbity (gm. Morąg) — zaledwie okoł...

  • Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury
    1 / 6
    Malownicza działka 750m od jez Narie Warmia Mazury

    Gulbity

    • 59 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Uwaga: do 15.05.2026 r. niższa cena 59 000 zł brutto Z prawdziwą przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 1549 m², położoną w malowniczym zakątku Warmii...

  • Działka budowlana Raj gm. Morąg
    1 / 8
    Działka budowlana Raj gm. Morąg

    Raj

    • 99 000 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twój własny kawałek Raju - Działka pod lasem z widokiem na staw 2 km od Morąga ! Szukasz miejsca, gdzie zapach lasu towarzyszy Ci przy porannej kawie, a do miasta dojedzies...

  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    1 / 11
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 799 999 zł cena
    • 53 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, które kupuje się sercem, bo dają coś, czego dziś brakuje najbardziej: przestrzeń, prywatność i prawdziwy spokój ....

  • Działka budowlana Chojnik gm. Morąg
    1 / 13
    Działka budowlana Chojnik gm. Morąg

    Chojnik

    • 55 648 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki przy trasie Chojnik - Morąg, Media w granicy! Szukasz idealnego miejsca na dom, które łączy spokój kolonii z błyskawicznym dojazdem do miasta? Ta oferta...

  • Posiadłość na wzgórzu z widokiem i basenem
    1 / 15
    Posiadłość na wzgórzu z widokiem i basenem

    Morąg

    • 2 099 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom w stylu śródziemnomorskim położony na wzgórzu z przepięknym widokiem z przeszklonego salonu, z basenem zewnętrznym i jacuzzi. Elegancko i przytulnie urządzony, sprzedawa...

  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 219 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DOM PRZY STAWIE JUŻ CZEKA! Działka 1200 m² z fundamentami + projekt 98 m² + opłacony kierownik budowy | Jędrychówko, gmina Morąg | - Idealne miejsce dla Twojej rodziny...

  • Dom Kalnik gm. Morąg
    Dom Kalnik gm. Morąg

    Kalnik

    • 390 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni całkowitej 160,42 m, położony na działce 1500 m w miejscowości Kalnik koło Morąga. To propozycja dla osób, które chcą dokończyć budowę wedłu...