• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowa Wieś Ujska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Orneta

(1)
  • Kawalerka do wynajecia w Ornecie

    Orneta

    • 1 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajme kawalerke przy ul. Olsztynskiej w Ornecie. Po generalnym remoncie - nowa kuchnia. Cena 1500zl ms plus media.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkania 2 pokojowe

    Lidzbark Warmiński

    • 249 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkania 2pokojowe na ulicy Nowej, 1 piętro

  • Mieszkanie dwupokojowe 47,4 m2, Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 275 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m2 z oddzielną widną kuchnią i dużą loggią oraz łazienką z oknem. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze trzypięt...

  • Mieszkanie Świątki

    Świątki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29 m 2 w miejscowości Łumpia koło Swiątek. Mieszkanie po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Ogrzewanie piec, przystosowane miejsce na kotłown...

  • Sprzedam przytulne mieszkanie

    Morąg

    • 245 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w miejscowości Zawroty Nieruchomość znajduje sie na parterze Powierzchnia 64m2 Sklada sie z 3 pokoi -łazienki z prysznicem oraz odzielnym wc Do mies...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 299 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Morąg

    Morąg

    • 280 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Morągu! Przedstawiamy Państwu mieszkanie na ulicy Kasprowicza, w sąsiedztwie ratusza. Mieszkanie ma 45m2 i znajduję się na 1 piętrze, składa się z dwóch po...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście

    Dobre Miasto

    • 19 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda udział 1/2 części w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 48,46 m² po...

  • wolne od zaraz
    1 / 5
    wolne od zaraz

    Dobre Miasto

    • 1 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przytulne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m położone w Dobrym Mieście. Kaucja od 2500 zł, czynsz od 1200 zł wartości te zależą od ilości osób, terminu najmu...

  • sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Jesionowo

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje ,kuchnia, łazienka ,garaż piwnica, ogrzewanie C.O. piec na pelet, bezczynszowe, nowe poszycie dachowe. parter, ocieplone, osobne wejscie

  • Mieszkanie Ględy ul. Ględy

    Ględy

    • 220 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chcielibyśmy Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w Ględach, gmina Łukta. Mieszkanie jest częścią domu, w którym znajdują się łącznie trzy mieszkania, a cała działka zost...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,48 m², Górowo Iławeckie

    Górowo Iławeckie

    • 25 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 1/4 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w b...

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Kwiecewo

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem, w spokojnej okolicy, ale z wygodną infrastrukturą? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość położona jest w urokliw...

  • Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem
    1 / 6
    Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem

    Różaniec

    • 1 620 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem, stawem i strumykiem | blisko lasu i rzeki | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m², położ...

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Dobre Miasto

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Górowo Iławeckie

    Górowo Iławeckie

    • 18 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Pół bliźniaka 63m2 w Bażynach.

    Bażyny

    • 135 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży – połowa bliźniaka z dużą działką w Bażynach Kolonia w woj.warmińsko -mazurskim.Szukasz nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natu...

  • MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE /Zdjecia wyślę na życzenie/
    MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE /Zdjecia wyślę na życzenie/

    Pasłęk

    • 629 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 86,73m z dużym tarasem / 4 pokoje / klimatyzacja / 2 wejścia / parking mieszkańców/, zlokalizowanne w kameralnym budynku wiel...

  • Mieszkanie 43m2 PARTER, Centrum, media z miasta

    Pieniężno » ul. Kościuszki

    • 175 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – PIENIĘŻNO, UL. KOŚCIUSZKI 6A Na sprzedaż przytulne a zarazem przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji – w samym centrum...

  • Mieszkanie Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Mieszkanie Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 299 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Lidzbarku Warmińskim | 109 m² | ogródek | garaż | kominek Szukasz dużego mieszkania dla rodziny w spokojnej okolicy? Chcesz mieć wi...