• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Orneta

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Orneta

    • 770 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Książnik

    Książnik

    • 670 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym. Dom znajduje się we wsi Książnik gmina Miłakowo na dużej działce o powierzchni 9700m2. Parter: ogrzewanie podłogowe -...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pajtuny

    • 2 399 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 11 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu
    1 / 16
    Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu

    Ławki

    • 900 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 2982 mkw położona w miejscowości Ławki , obręb Ławki , gmina Ryn, województwo Warmińsko-Mazurskie . Ławki wieś położona nad dwoma jeziorami , jezioro Ławki 600m...

  • Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej
    1 / 4
    Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej

    Bornity

    • 164 900 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Bornity Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gos...

  • Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)
    1 / 14
    Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)

    Skowrony

    • 112 380 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: udziału 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę gruntową...

  • Mieszkanie (pół domu) na Warmii 100m2, garaż 40m2

    Bornity

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu w spokojnej miejscowości Bornity, w gminie Pieniężno. DO WPROWADZENIA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW! Nieruchomość idea...

  • Dom  z potencjałem inwestycyjnym .
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym .

    Wilczkowo

    • 2 990 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż , wyjątkowa nieruchomość , dom z potencjałem biznesowym , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności.  Lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w malowniczej...

  • Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino
    1 / 13
    Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino

    Lubomino

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z czerwonej cegły, z garażem na uboczu wsi Lubomino, niedaleko Dobrego Miasta, Ornety. Dom podzielony na dwie części - jedna gotowa do zamieszkania, druga do zaada...

  • Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.

    Pieniężno » ul. Sienkiewicza

    • 680 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY – nieruchomość w Pieniężnie na Warmii.Wyjątkowa nieruchomość o łącznej pow.240 m2, łącząca przestrzeń, komfort i kameralny charakter. Budynek prezentuje się jak do...

  • Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.
    1 / 16

    Nowe

    Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.

    Pieniężno

    • 680 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY – nieruchomość w Pieniężnie na Warmii. Wyjątkowa nieruchomość o łącznej pow.240 m2, łącząca przestrzeń, komfort i kameralny charakter. Budynek prezentuje się jak d...