• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Garzewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bieniewo

(1)
  • Dom na Warmii 135m2, działka 4700m, staw, garaż

    Bieniewo

    • 445 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 3 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka budowlana

    Nowa Wieś Mała

    • 85 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 293/15 powierzchni 1000m2 Działka położona jest w miejscowości Nowa Wieś, 2 km od Dobrego Miasta. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. W zasięgu...

  • Kawalerka do wynajecia w Ornecie

    Orneta

    • 1 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajme kawalerke przy ul. Olsztynskiej w Ornecie. Po generalnym remoncie - nowa kuchnia. Cena 1500zl ms plus media.

  • Mieszkanie Świątki

    Świątki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29 m 2 w miejscowości Łumpia koło Swiątek. Mieszkanie po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Ogrzewanie piec, przystosowane miejsce na kotłown...

  • Dom Stary Dwór rynek pierwotny

    Stary Dwór

    • 595 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom117m 2 . 20 minut do Olsztyna. Dom na działce o powierzchni 860m 2 , na nowym osiedlu. Dom w stanie deweloperskim, :zakończone zostały wszelkie prace związane z ociepleniem bu...

  • 1 / 2
    Działka Henrykowo

    Henrykowo

    • 280 000 zł cena
    • 46 724 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki jedna o powierzchni 3,8ha, druga dzialką rolno-siedliskowa-0,86 ha z Warunkami Zabudowy( budowa budynku jednorodzinnego oraz budynku go...

  • Działka Jeziorko

    Jeziorko

    • 79 000 zł cena
    • 3 025 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jeziorko, gm. Ryn. Urokliwa wieś położona w Krajnie Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu jeziora...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Jankowo

    • 200 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 1 352 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Orneta

    • 770 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Henrykowo

    Henrykowo

    • 327 500 zł cena
    • 47 611 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Henrykowo, w powiecie lidzbarskim, w gminie Orneta . Atrakcyjnie położona działka z wjazdem z drogi powiatowej. Działka o powierzchni 4.7611 ha - została wyrównana i jest gotow...

  • 1 / 3
    DZIAŁKA ROLNA -ok 20 ha

    Miejska Wola

    • 948 480 zł cena
    • 197 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania ok 20 ha ziemi rolnej położonej 20 km od Lidzbarka Warmińskiego. Dobra klasa ziemi - KLASA III - ok 10 ha . Ziemia uprawiana , wykorzystane dopłaty. Od ulicy...

  • 1 / 3
    Działka rekreacyjna 1060m2, GLEBISKA JEZIORO TAFTOWO

    Glebiska

    • 99 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1060 m², położona w malowniczej miejscowości Glebiska, gmina Pieniężno, powiat Braniewski zaledwie 12 km od miasta Orneta. Numer ewide...

  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • Działka letniskowa z DOMKIEM i garażem - MEDIA

    Glebiska

    • 249 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Prezentuję Państwu do zakupu działkę letniskową o powierzchni ponad 1143m2 w malowniczej miejscowości Glebiska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie braniewskim, w gminie...

  • Działka rekreacyjna k. jeziora na Warmii, 1085m2

    Glebiska

    • 93 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1085 m², położona w malowniczej miejscowości Glebiska, gminie Pieniężno, powiecie braniewskim, jedynie 12 km od Ornety. Numer ewidency...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną

    Ignalin

    • 100 000 zł cena
    • 2 902 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2902 m², położoną w Ignalinie gm. Lidzbark Warmiński Lokalizacja: Bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Ignalin,...

  • Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej
    1 / 4
    Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej

    Bornity

    • 164 900 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Bornity Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gos...

  • Mieszkanie (pół domu) na Warmii 100m2, garaż 40m2

    Bornity

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu w spokojnej miejscowości Bornity, w gminie Pieniężno. DO WPROWADZENIA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW! Nieruchomość idea...

  • sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Jesionowo

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje ,kuchnia, łazienka ,garaż piwnica, ogrzewanie C.O. piec na pelet, bezczynszowe, nowe poszycie dachowe. parter, ocieplone, osobne wejscie

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Bornity

    • 80 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Orneta 19ar

  • Działka budowlana Lauda gm. Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Działka budowlana Lauda gm. Lidzbark Warmiński

    Lauda

    • 89 000 zł cena
    • 2 899 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2899 m² | Lauda | 3 km od Lidzbarka Warmińskiego | Warunki zabudowy Szukasz miejsca pod budowę domu z dużą przestrzenią, spokojem i szybkim dojazdem do mi...

  • Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia
    1 / 15
    Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia

    Smolajny

    • 725 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim z dużą działką - idealna dla osób chcących zaaranżować przestrzeń wg swojego gustu. Optymalny rozkład domu pozwalający na komfort funkcjonowania...

  • Działka rolna w Świątkach
    1 / 5
    Działka rolna w Świątkach

    Świątki

    • 75 000 zł cena
    • 3 006 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna położona w miejscowości Świątki - 25 km od Olsztyna LOKALIZACJA: Działka znajduje się w Świątkach, miejscowości oddalonej o 25 km od Olsztyna, 13 km od Jonkowa. Świą...

  • Dom  z potencjałem inwestycyjnym .
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym .

    Wilczkowo

    • 2 990 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż , wyjątkowa nieruchomość , dom z potencjałem biznesowym , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności.  Lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w malowniczej...

  • Działka budowlana Miłakowo
    1 / 14
    Działka budowlana Miłakowo

    Miłakowo

    • 100 000 zł cena
    • 6 841 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działek budowlanych w Raciszewie, które łączą w sobie urok mazurskiej przyrody z dogodną lokalizacją i nieograniczonym potencjałem. Te malownicze działki to gwa...

  • Pół bliźniaka 63m2 w Bażynach.

    Bażyny

    • 135 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży – połowa bliźniaka z dużą działką w Bażynach Kolonia w woj.warmińsko -mazurskim.Szukasz nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natu...

  • Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino
    1 / 13
    Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino

    Lubomino

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z czerwonej cegły, z garażem na uboczu wsi Lubomino, niedaleko Dobrego Miasta, Ornety. Dom podzielony na dwie części - jedna gotowa do zamieszkania, druga do zaada...

  • Atrakcyjna działka ze stawem, pod siedlisko
    1 / 13
    Atrakcyjna działka ze stawem, pod siedlisko

    Wilczkowo

    • 179 000 zł cena
    • 33 578 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Urocza działka na wymarzone siedlisko lub domek rekreacyjny położona na wzniesieniu z przepiękną panoramą okolicy i własnym stawem. To wszystko na powierzchni 3,35 ha zapewniającej...

  • Sprzedam łąkę
    Sprzedam łąkę

    Lubianka

    • 341 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łaki 11 ha w miejscowości Łubianka, możliwość skorzystania z pakietów pomocowych z Arimr lub Kowr na zagospodarowanie działki. Piękne tereny Warmii, cisza , spokój, miejsc...

  • Przestronne mieszkanie w Ornecie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie w Ornecie

    Orneta

    • 149 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w ścisłym centrum Ornety w otoczeniu sklepów wielobranżowych, aptek oraz urzędów. Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe o ł...

  • Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²
    1 / 5

    Nowe

    Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²

    Knopin

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o powierzchni 2400 m² z domkiem letniskowym 35 m, znajdującą się w stolicy Warmii, wieś Knopin, ok 26 km od Olsztyna. Domek postawiony metodą szkieletową, ocieplon...