• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Olsztyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Lidzbark Warmiński

(3)
  • Mieszkanie Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Mieszkanie Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 299 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Lidzbarku Warmińskim | 109 m² | ogródek | garaż | kominek Szukasz dużego mieszkania dla rodziny w spokojnej okolicy? Chcesz mieć wi...

  • Mieszkanie dwupokojowe 47,4 m2, Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 275 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m2 z oddzielną widną kuchnią i dużą loggią oraz łazienką z oknem. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze trzypięt...

  • Mieszkania 2 pokojowe

    Lidzbark Warmiński

    • 249 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkania 2pokojowe na ulicy Nowej, 1 piętro

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie do wynajęcia Bartoszyce ul. Nad Łyną 2-pokojowe

    Bartoszyce

    • 1 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia zadbane mieszkanie dwu pokojowe przy ulicy Nad Łyną w Bartoszycach. Dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, oddzielna łazienka, oddzielna toaleta. Częściowo umeb...

  • Kawalerka do wynajecia w Ornecie

    Orneta

    • 1 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajme kawalerke przy ul. Olsztynskiej w Ornecie. Po generalnym remoncie - nowa kuchnia. Cena 1500zl ms plus media.

  • mieszkanie sprzedam

    Bartoszyce

    • 270 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    łazienka i kuchnia - można zrobić po swojemu.

  • Mieszkanie Świątki

    Świątki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29 m 2 w miejscowości Łumpia koło Swiątek. Mieszkanie po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Ogrzewanie piec, przystosowane miejsce na kotłown...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadąg

    • 449 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Wynajmę stancję w m3

    Bartoszyce

    • 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę stancję w 3 pokojowym mieszkaniu dla spokojnej pracującej lub uczącej się osoby. Mieszkanie schludne ,zadbane słoneczne z pięknym widokiem na okolicę. Polecam.

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 639 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kieźliny

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie ok. 100m2
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie ok. 100m2

    Bartoszyce

    • 460 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomość znajduje się na poddaszu domu 3 rodzinnego murowanego. W roku 2000 budynek był całkowicie odnowiony. Cały dach ocieplony wełną mineralną. Mieszkanie (bezczynszowe!) ma...

  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • Lokal mieszkalny - Borki

    Borki

    • 102 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Mileny Dzbeńskiej i Adriana Dzbeńskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: Nieruchomości lokalowej składającej się z lokalu mieszkalnego n...

  • Sprzedam 36 metrowe mieszkanie w Bartoszycach.
    1 / 4
    Sprzedam 36 metrowe mieszkanie w Bartoszycach.

    Bartoszyce

    • 216 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedawane mieszkanie o pow. 36 m. kw. użytkowej. Mieszkanie jest położone w spokojnej zacisznej okolicy w budynku wielorodzinnym po kapitalnym remoncie usytuowane na II piętrze....

  • Sprzedam 60 metrowe mieszkanie w Bartoszycach.
    Sprzedam 60 metrowe mieszkanie w Bartoszycach.

    Bartoszyce

    • 447 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedawane mieszkanie o pow. 60 m. kw. użytkowej w budynku wielorodzinnym IV piętrowym wspólnotowym, usytuowane na II piętrze w miłym spokojnym sąsiedztwie. Budynek po gruntownym...

  • sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Jesionowo

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje ,kuchnia, łazienka ,garaż piwnica, ogrzewanie C.O. piec na pelet, bezczynszowe, nowe poszycie dachowe. parter, ocieplone, osobne wejscie

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i dwoma garażami
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i dwoma garażami

    Bartoszyce

    • 419 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania klientów szukających dużej przestrzeni z ogródkiem. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Traugutta 22. W pobliżu znaj...

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Kwiecewo

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem, w spokojnej okolicy, ale z wygodną infrastrukturą? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość położona jest w urokliw...

  • Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem
    1 / 6
    Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem

    Różaniec

    • 1 620 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie 70 m² z ogrodem, stawem i strumykiem | blisko lasu i rzeki | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m², położ...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 449 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OPTIMUM NIERUCHOMOŚCI OFERUJE PAŃSTWU WYŁĄCZNĄ - SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW BEZCZYNSZOWYCH W ŁUGWAŁDZIE PRZY ULICY KORMORANÓW Zakup bezpośrednio od Dewelopera, Kupujący nie płaci podatk...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo
    1 / 6
    Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo

    Łęgajny

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Łęgajnach, w gminie Barczewo, powstaje kameralna inwestycja obejmująca cztery budynki w zabudowie szeregowej. W ramach inwestycji dostępnych jest obecnie siedem lokali, w tym je...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 699 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chata w Kwadracie z radością prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni około 82 m2 , zlokalizowane niedaleko Olsztyna w spokojnej okolicy Barczewa na osiedlu Barczew...

  • 4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn

    Łęgajny

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 680 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 95 m + taras 130 m | garaż | komórka | Barczewo, ul. Magnacka Cena promocyjna: 680 000 zł (ok. 7 158 zł/m) Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie ofer...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...

  • Mieszkanie 43m2 PARTER, Centrum, media z miasta

    Pieniężno » ul. Kościuszki

    • 175 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – PIENIĘŻNO, UL. KOŚCIUSZKI 6A Na sprzedaż przytulne a zarazem przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji – w samym centrum...

  • 2-pokojowe mieszkanie w Barczewie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie w Barczewie

    Barczewo

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Mieszkanie w Barczewie na Placu Zielone Wzgórze OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się w Barczewie przy Placu Osiedle Zielone Wzgórze 1. W Barczewie znajdziemy m. in. liczne...