• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ornetą

(11)
  • Dom na Warmii 135m2, działka 4700m, staw, garaż

    Bieniewo

    • 445 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 3 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

  • Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.
    1 / 16
    Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.

    Pieniężno

    • 680 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY – nieruchomość w Pieniężnie na Warmii. Wyjątkowa nieruchomość o łącznej pow.240 m2, łącząca przestrzeń, komfort i kameralny charakter. Budynek prezentuje się jak d...

  • Nieruchomość,dom z ogrodem w Pieniężnie.

    Pieniężno » ul. Sienkiewicza

    • 680 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY – nieruchomość w Pieniężnie na Warmii.Wyjątkowa nieruchomość o łącznej pow.240 m2, łącząca przestrzeń, komfort i kameralny charakter. Budynek prezentuje się jak do...

  • Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino
    1 / 13
    Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino

    Lubomino

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z czerwonej cegły, z garażem na uboczu wsi Lubomino, niedaleko Dobrego Miasta, Ornety. Dom podzielony na dwie części - jedna gotowa do zamieszkania, druga do zaada...

  • Dom  z potencjałem inwestycyjnym .
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym .

    Wilczkowo

    • 2 990 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż , wyjątkowa nieruchomość , dom z potencjałem biznesowym , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności.  Lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w malowniczej...

  • Mieszkanie (pół domu) na Warmii 100m2, garaż 40m2

    Bornity

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu w spokojnej miejscowości Bornity, w gminie Pieniężno. DO WPROWADZENIA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW! Nieruchomość idea...

  • Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)
    1 / 14
    Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)

    Skowrony

    • 112 380 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: udziału 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę gruntową...

  • Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej
    1 / 4
    Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej

    Bornity

    • 164 900 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Bornity Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gos...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu
    1 / 16
    Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu

    Ławki

    • 900 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 2982 mkw położona w miejscowości Ławki , obręb Ławki , gmina Ryn, województwo Warmińsko-Mazurskie . Ławki wieś położona nad dwoma jeziorami , jezioro Ławki 600m...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pajtuny

    • 2 399 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 11 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Książnik

    Książnik

    • 670 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym. Dom znajduje się we wsi Książnik gmina Miłakowo na dużej działce o powierzchni 9700m2. Parter: ogrzewanie podłogowe -...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wyjątkowa oferta inwestycyjna - 4 apartamenty na sprzedaż w Bogac...

    Bogaczewo

    • 1 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna propozycja dla osób, którym zależy na korzystnym ulokowaniu kapitału i możliwości zarabiania przez cały rok. Dlaczego warto? - gotowa inwestycja - kompletnie wyposażone a...

  • Dom Kretowiny

    Kretowiny

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu piękną posesję letniskową wraz z nowo wybudowanym domkiem o pow.36m2 w malowniczej miejscowości turystycznej Kretowiny położonej nad jeziorem Narie - wspaniał...

  • Dom Stary Dwór rynek pierwotny

    Stary Dwór

    • 595 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom117m 2 . 20 minut do Olsztyna. Dom na działce o powierzchni 860m 2 , na nowym osiedlu. Dom w stanie deweloperskim, :zakończone zostały wszelkie prace związane z ociepleniem bu...

  • Dom Kretowiny

    Kretowiny

    • 295 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu domek letniskowy z działką w turystycznej miejscowości Kretowiny. Domek położny w świetnej lokalizacji, na końcu półwyspu 200 m od linii brzegowej jeziora Nar...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Florczaki

    • 390 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Jankowo

    • 200 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 1 352 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 990 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 2 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Jędrychowo

    • 410 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Księżno

    • 470 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 3 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kretowiny

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Węgajty

    • 549 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Młynary

    • 130 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stare Monasterzysko ul.

    Stare Monasterzysko

    • 1 880 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nie pobieram od Ciebie prowizji.Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma konieczności zakupu obu nieruchomości.LOKALIZACJA:Stare Mon...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blanki

    • 950 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 4 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • DUŻY dom na Warmii k. JEZIORA, cicha okolica

    Jarzeń

    • 269 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż

  • Dom Jędrychowo

    Jędrychowo

    • 120 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 1 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Jędrychowo, gm. Frombork. Cena: 120 000 zł (do neg...

  • Dom wolnostojący do remontu - Warmia

    Krzekoty

    • 128 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są miejsca, do których nie przyjeżdża się przypadkiem. Krzekoty to właśnie taka przestrzeń – cicha, zielona i prawdziwa, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków, a wieczory od...

  • Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,
    1 / 16
    Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,

    Jonkowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy pasywne w technologii drewnianej, z 5 pokojami, garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia miejsce na odpoczynek, wspólną zabawę i pr...

  • Dom ukryty w lesie nad rzeką
    1 / 15
    Dom ukryty w lesie nad rzeką

    Cerkiewnik

    • 1 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy Cię do odkrycia wyjątkowego domu, skrytego w otulinie natury i otoczonego malowniczym lasem, który przytula się do brzegów spokojnej rzeki. To magiczne leśne ranczo, poł...

  • Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg
    1 / 12
    Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg

    Żabi Róg

    • 1 090 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 5 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom położony jest na działce o pow. 3010 m2, w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg. Żabi Róg to przepięknie położona wieś turystyczna, w bliskim sąsiedztwie takich mi...

  • Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia
    1 / 15
    Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia

    Smolajny

    • 725 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim z dużą działką - idealna dla osób chcących zaaranżować przestrzeń wg swojego gustu. Optymalny rozkład domu pozwalający na komfort funkcjonowania...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce

    Spręcowo

    • 4 750 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 15 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał

    Spręcowo

    • 5 950 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 6 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 33 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • Lokal mieszkalny w  domu trzyrodzinnym, Demity.
    1 / 12
    Lokal mieszkalny w domu trzyrodzinnym, Demity.

    Demity

    • 245 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 1 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Stylizowane na dworek z duszą ,lokal mieszkalny . – Demity, gmina Płoskinia, Warmia i Mazury  Jeśli marzysz o miejscu, w którym czas płynie wolniej, a codzienność ma smak świeży...

  • ???? Na sprzedaż: połowa domu – całe piętro + garaż!
    1 / 12
    ???? Na sprzedaż: połowa domu – całe piętro + garaż!

    Małdyty

    • 350 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż całe piętro domu dwurodzinnego wraz z przynależnym garażem w bryle budynku. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni z niezależnym wejściem, spok...

  • Dom na wsi w Kiersach.

    Kiersy

    • 349 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z dużą działką i stawem – Kiersy, powiat braniewski. Szukasz nieruchomości z potencjałem, przestrzenią i spokojnym otoczeniem? Ta oferta może być wła...

  • Dom Kalnik gm. Morąg
    Dom Kalnik gm. Morąg

    Kalnik

    • 390 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni całkowitej 160,42 m, położony na działce 1500 m w miejscowości Kalnik koło Morąga. To propozycja dla osób, które chcą dokończyć budowę wedłu...

  • Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo
    Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo

    Jonkowo

    • 260 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom z czerwonej cegły – gm. Jonkowo Na sprzedaż klimatyczny, dom z czerwonej cegły, położony w spokojnej okolicy w gminie Jonkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu....

  • Posiadłość  z prywatnym stawem i pięknym ogrodem
    1 / 16
    Posiadłość z prywatnym stawem i pięknym ogrodem

    Garzewo

    • 1 080 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość w miejscowości Garzewo (gm. Świątki) położona 25 km od Olsztyna, idealna dla rodziny, osób ceniących komfort, prywatność, bliskość natury. Wygodny parterowy do...

  • Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²
    1 / 5

    Nowe

    Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²

    Knopin

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o powierzchni 2400 m² z domkiem letniskowym 35 m, znajdującą się w stolicy Warmii, wieś Knopin, ok 26 km od Olsztyna. Domek postawiony metodą szkieletową, ocieplon...