mieszkanie na sprzedaż
18 paź 2023

Sprzedam przytulne mieszkanie

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. ostródzki gm. ostródzki
Odświeżone 2 lata temu, środa, 18 październik 2023 12:24
245 000 zł 64 m2
245 000 zł 64 m2 3 829 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 64 m2
Cena za metr 3 829 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K34527190

Opis

Sprzedam mieszkanie w miejscowości Zawroty
Nieruchomość znajduje sie na parterze
Powierzchnia 64m2

Sklada sie z 3 pokoi

-łazienki z prysznicem
oraz odzielnym wc

Do mieszkania należy piwnica w której znajduzje sie piec

Mieszkanie po remoncie łazienki wc oraz kuchni w piwnicy znajduje się wymieniony piec na ekogroszek

Mieszkanie własnościowe z nieobciażoną ksiegą wieczystą

Czynsz za mieszkanie 267zł z funduszem remontowym
Do mieszkania podciagnieta linia światłowodu

Mieszkanie położone jest w niewielkiej miejscowości Zawroty przy blokchach znajduje się sklep oraz Świetlica Wiejska okolo 100m znajdują się przestanki autobusowe
8km od Moraga
21km od Ostródy
W pobliskiej miejscowości znjduje sie szkoła i przedszkole

Zapraszam do kontaktu
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 64 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Morąg
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2023-10-18
  • Data aktualizacji: 2023-10-19
  • ID ogłoszenia: K34527190
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Morąg, cena: od 208 250 do 281 750 zł, powierzchnia: od 55 do 74 m2
DW
Dorota Wiktorzak osoba prywatna
Zadzwoń

Dorota Wiktorzak osoba prywatna

Tel: +48... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość