• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olsztynem

(119)
  • Działka z możliwością zabudowy
    1 / 8
    Działka z możliwością zabudowy

    Brąswałd

    • 191 940 zł cena
    • 3 199 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka w miejscowości Brąswałd, w niezwykle malowniczej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu je...

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 14
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania wa...

  • Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 16
    Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 214 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowę trz...

  • Działka rolna na siedlisko lub do podziału
    1 / 7
    Działka rolna na siedlisko lub do podziału

    Gradki

    • 1 145 560 zł cena
    • 114 556 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka pod siedlisko o powierzchni 11 ha 4556 m2, położona w warmińskiej wsi Gradki. Możliwość zabudowy lub podziału. Mimo, iż formalnie to działka rolna, istnieje moż...

  • Działka  w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 11
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 320 000 zł cena
    • 2 962 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wydanymi warunkami zabudowy dla budowy wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka położona w miejscowości Barczewko gm. Barczewo. Idealna dla miłośników...

  • Dom i zabudowania na 1,19 ha działce ok. Olsztyna
    1 / 16
    Dom i zabudowania na 1,19 ha działce ok. Olsztyna

    Zalbki

    • 2 190 000 zł cena
    • 591 m2 powierzchnia
    • 3 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość w malowniczej wsi Zalbki w gminie Dywity, zaledwie kilka minut od Olsztyna. Duża, zadbana działka o powierzchni 1,19 ha z licznymi drzewami, stawem, altaną i...

  • Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę
    1 / 8
    Wyjątkowa działka z linią brzegową, pod zabudowę

    Cerkiewnik

    • 1 525 000 zł cena
    • 15 220 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Cerkiewnik, z własną ponad 100 metrową linią brzegową jeziora Limajno. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna nad jeziorem nazywanym...

  • Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 9
    Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu

    Sząbruk

    • 229 000 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1709 m2 położona przy ul. Hermana w Sząbruku. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Aktualnie działa posiada wydane pozwole...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki
    1 / 16
    Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki

    Patryki

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W SKRÓCIE Dom wolnostojący z garażem, wykończony, na wzniesieniu w malowniczej miejscowości Patryki - 14 km od Olsztyna na terenie gminy Purda. LOKALIZACJA •centrum wsi Patryki, g...

  • Działka z lasem 13 km od Olsztyna
    1 / 9
    Działka z lasem 13 km od Olsztyna

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 769 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Giedajty, atrakcyjna działka inwestycyjna
    1 / 9
    Giedajty, atrakcyjna działka inwestycyjna

    Giedajty

    • 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej leżącej bezpośrednio przy trasie nr 527 Olsztyn - Morąg w miejscowości Giedajty. Teren płaski z urządzonym wjazdem, doskonale wid...

  • Kompleks działek  w otoczeniu lasu
    1 / 6
    Kompleks działek w otoczeniu lasu

    Jonkowo

    • 150 600 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Kompleks działek o powierzchni od 3012 m2 położonych na nowo powstającym osiedlu w warmińskiej wsi Pupki gm. Jonkowo. Oferta kierowana do osób pragnących zamieszkać poza miastem, c...

  • Działka budowlana w pobliżu Jeziora Wulpińskiego
    1 / 20
    Działka budowlana w pobliżu Jeziora Wulpińskiego

    Unieszewo

    • 400 500 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Unieszewo gm. Gietrzwałd. Działka położona 18 km od Olsztyna, dojazd DK 16. Nieruchomość położ...

  • Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 16
    Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 1 120 000 zł cena
    • 8 300 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo gmina Gietrzwałd z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowa trzec...

  • Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 16
    Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 152 000 zł cena
    • 1 124 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka nad rzeką Pasłęką
    1 / 12
    Działka nad rzeką Pasłęką

    Tomaryny

    • 1 300 000 zł cena
    • 72 178 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży malowniczej działki siedliskowej położonej w Tomarynach gm. Gietrzwałd. Działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Pasłęki. Teren ponad 7 hektarów doskonały na agrot...

  • Wójtowo- działka pod zabudowę usługową mieszkalną
    1 / 9
    Wójtowo- działka pod zabudowę usługową mieszkalną

    Wójtowo

    • 499 000 zł cena
    • 7 017 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna teren składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 7017 m2, w przeważającej części z przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudo...

  • Działka budowlana ul. Zielona Dolina Gronity k. Olsztyna
    1 / 7
    Działka budowlana ul. Zielona Dolina Gronity k. Olsztyna

    Gronity

    • 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka z wydanymi w zeszłym roku warunkami zabudowy. Media w drodze.

  • Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo
    1 / 6
    Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo

    Łęgajny

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Łęgajnach, w gminie Barczewo, powstaje kameralna inwestycja obejmująca cztery budynki w zabudowie szeregowej. W ramach inwestycji dostępnych jest obecnie siedem lokali, w tym je...

  • Dom ukryty w lesie nad rzeką
    1 / 15
    Dom ukryty w lesie nad rzeką

    Cerkiewnik

    • 1 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy Cię do odkrycia wyjątkowego domu, skrytego w otulinie natury i otoczonego malowniczym lasem, który przytula się do brzegów spokojnej rzeki. To magiczne leśne ranczo, poł...