• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabór
  • Grochowe
  • Czarna Góra
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Unieszewo

(5)
  • Działka z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 15
    Działka z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 400 000 zł cena
    • 4 005 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o pow. 4005 m2 w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych z dobrym dojazdem z drogi asfaltowej....

  • Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 16
    Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 214 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowę trz...

  • Działka budowlana w pobliżu Jeziora Wulpińskiego
    1 / 20
    Działka budowlana w pobliżu Jeziora Wulpińskiego

    Unieszewo

    • 400 500 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Unieszewo gm. Gietrzwałd. Działka położona 18 km od Olsztyna, dojazd DK 16. Nieruchomość położ...

  • Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 16
    Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 1 120 000 zł cena
    • 8 300 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo gmina Gietrzwałd z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowa trzec...

  • Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 16
    Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 152 000 zł cena
    • 1 124 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Miodówko

    • 215 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Wymój

    Wymój

    • 770 000 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż ciekawą nieruchomość nad Jeziorem Wymój. Oferowana nieruchomość stanowi działkę o numerze 178/6 o powierzchni 1658 m2, kształtem zbliżo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gietrzwałd

    • 1 100 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka Śródka

    Śródka

    • 125 000 zł cena
    • 2 179 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną we wsi Śródka w gminie Gietrzwałd. Działka o numerze 29/3, powierzchni 2179 m2 i regularnym kształcie pr...

  • Mieszkanie Tomaszkowo

    Tomaszkowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z dostępem do linii brzegowej jeziora Naterskiego (Świętajno Naterskie). Takie nieruchomości nie po...

  • Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity
    1 / 11
    Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity

    Gronity

    • 1 200 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 5 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom parterowy z dojazdem asfaltowy w sąsiedztwie lasu i wody Przedmieście OLSZTYNA

  • ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##
    1 / 7
    ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##

    Pęglity

    • 90 000 zł cena
    • 1 524 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane w pięknej okolicy we wsi Pęglity zlokalizowanej w gminie Gietrzwałd nieopodal lokalnego rozlewiska. Każda z działek płaska o powierzchni ok. 1524 m2...

  • Działka 1240
    1 / 12
    Działka 1240

    Naterki

    • 299 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRopozycje cenowe mile widziane Mieszkanie warsztat magazyn garaż w rozliczeniu może byc. działka o wielkości : 1240 mkw oraz dojazd asfalt Jezioro las w pobliżu W pełni uzbrojona...

  • Piękny dom nad jeziorem + dom letni
    1 / 13
    Piękny dom nad jeziorem + dom letni

    Dorotowo

    • 1 100 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luxury House Management przedstawia Państwu bardzo klimatyczny dom nad jeziorem Wulpińskim wraz z murowanym domem gościnnym, garażem i pięknym ogrodem w formie parku. Lokalizacja:...

  • Wyjątkowa działka w Dorotowie
    1 / 8
    Wyjątkowa działka w Dorotowie

    Dorotowo

    • 499 800 zł cena
    • 9 301 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 9301 m2, stanowiące wyjątkowy widokowo obszar między lasem a oczkiem wodnym. Na działce panuje spokój, otoczenie przyrody daje kojący od...

  • Teren pod zabudowę jednorodzinną z usługami
    1 / 8
    Teren pod zabudowę jednorodzinną z usługami

    Tomaszkowo

    • 1 599 000 zł cena
    • 5 151 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż 3 sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 5 151 m², położone w Tomaszkowie jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się lokalizacji w okolicach O...

  • Działka Dorotowo z WZ
    1 / 6
    Działka Dorotowo z WZ

    Dorotowo

    • 249 800 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka położona w Dorotowie w bardzo intymnym, urokliwym miejscu. Działka znajduje się nieopodal S51 co powoduję, iż ma komfortowe połączenie z Warszawą, Gdańskiem czy A...

  • Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie
    1 / 8
    Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie

    Stawiguda

    • 849 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM DWULOKALOWY W STAWIGUDZIE Inwestycja Osiedle Bajkowe w Stawigudzie – ul. Bajkowa, Stawiguda Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym domu położonym w...

  • Dom Giedajty gm. Jonkowo
    1 / 15
    Dom Giedajty gm. Jonkowo

    Giedajty

    • 890 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Giedajty, gmina Jonkowo. Dom wybudowany został w 2007 roku, na narożnej działce o powierzchni 607 m2. P...

  • Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki
    1 / 13
    Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki

    Naterki

    • 2 680 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Naterkach w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w okolicach Olsztyna. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchn...

  • Działka budowlana ul. Zielona Dolina Gronity k. Olsztyna
    1 / 7
    Działka budowlana ul. Zielona Dolina Gronity k. Olsztyna

    Gronity

    • 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka z wydanymi w zeszłym roku warunkami zabudowy. Media w drodze.

  • Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 9
    Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu

    Sząbruk

    • 229 000 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1709 m2 położona przy ul. Hermana w Sząbruku. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Aktualnie działa posiada wydane pozwole...

  • Giedajty, atrakcyjna działka inwestycyjna
    1 / 9
    Giedajty, atrakcyjna działka inwestycyjna

    Giedajty

    • 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej leżącej bezpośrednio przy trasie nr 527 Olsztyn - Morąg w miejscowości Giedajty. Teren płaski z urządzonym wjazdem, doskonale wid...

  • Działka nad rzeką Pasłęką
    1 / 12
    Działka nad rzeką Pasłęką

    Tomaryny

    • 1 300 000 zł cena
    • 72 178 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży malowniczej działki siedliskowej położonej w Tomarynach gm. Gietrzwałd. Działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Pasłęki. Teren ponad 7 hektarów doskonały na agrot...

  • Działka na wzgórzu przy lesie z warunkami zab.
    1 / 16
    Działka na wzgórzu przy lesie z warunkami zab.

    Dorotowo

    • 329 000 zł cena
    • 3 811 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja działka na wzgórzu przy lesie i rozlewisku, położona w Dorotowie, o powierzchni 3811 m2, z warunkami zabudowy pod dwa domy jednorodzinne wolnostojące. Idealne miejsce na wy...

  • Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła
    1 / 16
    Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła

    Stawiguda

    • 1 620 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny dom z garażem, zagospodarowaną działką, pompą ciepła z funkcją chłodzenia, fotowoltaiką, na uboczu wsi Ruś gmina Stawiguda. Dodatkowe atuty nieruchomości to drewutnia,...

  • Grunt inwestycyjny przy drodze S 51
    1 / 16
    Grunt inwestycyjny przy drodze S 51

    Dorotowo

    • 3 000 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego położonego w Dorotowie gm. Stawiguda w odległości 11 km od Olsztyna. Grunt bezpośrednio przy drodze ekspre...

  • Działka budowlana 2026 m2 Naglady MPZP media
    1 / 16
    Działka budowlana 2026 m2 Naglady MPZP media

    Naglady

    • 169 000 zł cena
    • 2 026 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną składającą się z działki nr 6/3, o łącznej powierzchni 2026 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrzwałd. To int...

  • Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media
    1 / 11
    Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media

    Naglady

    • 169 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek o numerach 5, 6/5 oraz 6/4, o łącznej powierzchni 1301 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrz...

  • Dom na sprzedaż - Giedajty
    1 / 16
    Dom na sprzedaż - Giedajty

    Giedajty

    • 1 145 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość z własnym stawem – Giedajty k. Olsztyna Dom z ogrodem i garażem 4682 m² natury i spokoju Marzysz o życiu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody...

  • 1056 mkw Olsztyn/ Naterki
    1 / 16
    1056 mkw Olsztyn/ Naterki

    Naterki

    • 299 000 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry sprzedam działkę w naterkach przy polu golfowym w pięknym miejscu 1056 lub 1240 mkw w pełni uzbrojoną , dojazd droga asfaltowa w rozliczeniu MOŻE BYĆ mieszkanie w Ols...

  • Luksusowy dom premium Warmia Mazury
    1 / 16

    Nowe

    Luksusowy dom premium Warmia Mazury

    Mańki

    • 1 525 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 14 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pośród falujących wzgórz Warmii i Mazur, w otoczeniu sosnowych lasów oraz kameralnych jezior, znajduje się wyjątkowa nieruchomość premium w miejscowości Mańki — stworzona dla osób,...