• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Laskówka Chorąska
  • Sieniawa Żarska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olsztynem

(119)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bartąg

    • 659 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 639 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bartąg

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadąg

    • 449 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gietrzwałd

    • 1 100 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Wymój

    Wymój

    • 770 000 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż ciekawą nieruchomość nad Jeziorem Wymój. Oferowana nieruchomość stanowi działkę o numerze 178/6 o powierzchni 1658 m2, kształtem zbliżo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Miodówko

    • 215 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Kierzliny

    Kierzliny

    • 115 200 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek w malowniczej okolicy nad jeziorem Kierźlińskim, we wsi Kierźliny, w gminie Barczewo. W ofercie jest 30 dział...

  • Działka Tuławki

    Tuławki

    • 58 276 zł cena
    • 3 428 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Chata w Kwadracie z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę sprzedaży pięciu działek rolnych położonych w malowniczych Tuławkach. Każda z działek charakteryzuje się powierzc...

  • Działka Mątki

    Mątki

    • 146 700 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę pod budowę domu jednorodzinnego w Mątkach, w gminie Jonkowo. Oferowana działka o numerze 148/13 i powierzchni 1630 m2 jest w tra...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Purda

    • 900 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka Gady

    Gady

    • 120 000 zł cena
    • 3 249 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompleks działek położonych w urokliwej miejscowości Gady. Oferowana działka numer 134/2 o powierzchni 3249 m2 stanowi grunty orny z możl...

  • Dom Patryki

    Patryki

    • 680 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Patryki 11km od centrum Olsztyna. Dom o powierzchni użytkowej 156m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, łazienka, salon otwart...

  • Dom Brąswałd

    Brąswałd

    • 799 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 3 016 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Brąswałd. Budynek o powierzchni 200m2 znajduje się na działce liczącej 1600m2, wybudowany w 2022 roku, m...

  • Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa
    1 / 10
    Działka budolana w miejscowości Nikielkowo. Duża, południowa

    Nikielkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 529 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wielkość działki 1529 m, południowa wystawa, działka na górce z pięknym widokiem z obu stron. W okolicy zabudowy jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica. Działka położona przy głów...

  • Działka Spręcowo

    Spręcowo

    • 298 140 zł cena
    • 4 969 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę nieopodal wsi Spręcowo w gminie Dywity. Działka o numerze 317/15 i powierzchni 4969 m2, w kształcie prostokąta na...

  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 300 050 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 2771.75m2, położoną w urokliwej miejscowości Purda, w sercu województwa warmińsko-mazurskiego. Ta m...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Rukławki

    Rukławki

    • 300 000 zł cena
    • 1 562 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż rekreacyjne działki w gminie Biskupiec, Obręb Rukławki, działkę 195/7 (1562 m2) . Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania p...

  • działka budowlana

    Nowa Wieś Mała

    • 85 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 293/15 powierzchni 1000m2 Działka położona jest w miejscowości Nowa Wieś, 2 km od Dobrego Miasta. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. W zasięgu...

  • 1 / 4
    Dzialka Budowlana

    Zabrodzie

    • 275 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w miejscowości Zabrodzie 11-300 Biskupiec 3 km. od Biskupca i drogi DK 16 Olsztyn - Mrągowo. Na działce znajduje się Budynek Gospodarczy o powierzchni użytkowe...

  • Działka Rukławki

    Rukławki

    • 151 500 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki nad jeziorem Dadaj: Kompleks działek o powierzchni ok 1000 m2 każda zlokalizowany jest w pobliżu wsi Rukławki, ok 700 m od p...

  • Dom Stary Dwór rynek pierwotny

    Stary Dwór

    • 595 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom117m 2 . 20 minut do Olsztyna. Dom na działce o powierzchni 860m 2 , na nowym osiedlu. Dom w stanie deweloperskim, :zakończone zostały wszelkie prace związane z ociepleniem bu...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 10 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 70 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 85 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyn...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 7 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 2 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyne...

  • RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2 W LESIE. J. DADAJ,STAN SUROWY ZAMKNIĘTY,GARAŻ
    1 / 5
    RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2...

    Rukławki

    • 699 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home - Nieruchomości Dorota Piskorowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dźwierzuty

    • 760 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Parwółki

    Parwółki

    • 239 000 zł cena
    • 793 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną z ustalonymi warunkami zabudowy domu mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 793m2 położoną w Parwółkach, gm. Gietrzwałd, w odległoś...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Kiersztanowo

    • 4 850 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 9 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • Dom Rychnowo

    Rychnowo

    • 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz się cieszyć urokliwym miejscem, pełną prywatnością i brakiem sąsiadów? Jeśli tak to ta oferta powinna Cię zainteresować. BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż urokli...

  • sprzedam działkę
    1 / 6
    sprzedam działkę

    Burdąg

    • 85 400 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rekreacyjno-budowlaną w Burdągu. Kontakt [tel].

  • Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²
    1 / 5
    Domek letniskowy na Warmii i działka 2400m²

    Knopin

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o powierzchni 2400 m² z domkiem letniskowym 35 m, znajdującą się w stolicy Warmii, wieś Knopin, ok 26 km od Olsztyna. Domek postawiony metodą szkieletową, ocieplon...

  • Domki letniskowe całoroczne- wynajem
    1 / 15
    Domki letniskowe całoroczne- wynajem

    Wilimy

    • 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Drewniany domek całoroczny o powierzchni ok 43 m2 z zadaszonym tarasem. Domek posiada dwie sypialnie, salon z dużym stołem i aneksem kuchennym, zestawem wypoczynkowym oraz TV. Łazi...

  • Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA
    Sprzedam działkę budowlaną gm Grunwald- OKAZJA

    Kiersztanowo

    • 54 900 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA Sprzedam działkę budowlaną, gdzie natura spotyka wygodę. Działka budowlana znajduje się w miejscowości Kiersztanowo gm Grunwald (powiat Ostródzki). To doskonała propozycja...

  • Domek Letniskowy
    1 / 9
    Domek Letniskowy

    Wilimy

    • 550 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    apraszamy Was do naszego uroczego, drewnianego Domku nad stawem, zlokalizowanego zaledwie 80 m od linii brzegowej Jeziora Dadaj, na Warmii, w miejscowości Wilimy. To doskonałe miej...

  • Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec
    1 / 7
    Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec

    Rukławki

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferuję urokliwy, 1/2 wolnostojącego domu rekreacyjnego o powierzchni 80 m². Budynek położony na działce o powierzchni 625 m², z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz w...

  • sprzedam dom na mazurach
    1 / 14
    sprzedam dom na mazurach

    Dźwierzuty

    • 290 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam dom na mazurach w miejscowości Dźwierzuty. dom o powierzchni użytkowej ok 120m2 na dole pokoj kuchnia z jadalnia łazienka kotlownia i ganek na gorze dwa pokoje lazienka i...

  • Dom nad Jeziorem Świętajno, Narty
    1 / 16
    Dom nad Jeziorem Świętajno, Narty

    Narty

    • 919 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom letniskowy murowany w miejscowości Narty nad jeziorem Świętajno, gmina Jedwabno, powiat szczycieński. Komfortowy dom letniskowy budowany od podstaw zakończony w 20...

  • Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia
    1 / 15
    Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia

    Smolajny

    • 725 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim z dużą działką - idealna dla osób chcących zaaranżować przestrzeń wg swojego gustu. Optymalny rozkład domu pozwalający na komfort funkcjonowania...

  • Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior
    1 / 12
    Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior

    Bartołty Wielkie

    • 226 152 zł cena
    • 28 269 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka o powierzchni 2,82 ha, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu ośmiu jezior i rozległych kompleksów leśnych. Idealne miejsce dla osób marzących o siedlisku...

  • Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 715 000 zł cena
    • 6 976 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Kiersztanowie, położone w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu
    1 / 7
    Wyjątkowa działka budowlana w sąsiedztwie lasu

    Bartołty Małe

    • 149 600 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6800 m2, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu pobliżu ośmiu jezior i niezliczonych kompleksów leśnych. Dzięk...

  • Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 365 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Kiersztanowie, położona w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Gotowa działka pod budowę nad jeziorem Szóstak

    Orzechowo

    • 150 000 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z widokiem na jezioro Szóstak na Mazurach.Działka na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po zakup...

  • 1 / 4
    Działka Dźwierzuty

    Dźwierzuty

    • 227 000 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3124 m, położona w malowniczej osadzie nad Jeziorem Sasek Wielki, na terenie objętym programem Natura 2000. To miejsce, które zachwyca...

  • 2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej
    2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej

    Waplewo

    • 1 499 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 14 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    R E Z E R W A C J A Działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Mielno. 2 domy rekreacyjne wybudowane na początku lat dziewięćdziesiątych. Pierwszy dom murowany o...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO
    1 / 2
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO

    Waplewo

    • 1 317 500 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi)...