• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zubeńsko
  • Olsztyn +20 km
  • Laskówka Chorąska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olsztynem

(119)
  • Działka Dorotowo z WZ
    1 / 6
    Działka Dorotowo z WZ

    Dorotowo

    • 249 800 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka położona w Dorotowie w bardzo intymnym, urokliwym miejscu. Działka znajduje się nieopodal S51 co powoduję, iż ma komfortowe połączenie z Warszawą, Gdańskiem czy A...

  • Działka budowlana w Purdzie
    1 / 9
    Działka budowlana w Purdzie

    Purda

    • 89 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA ZAPEWNIA SPRZEDAWCA. Działka w miejscowości Purda o powierzchni 1990 m², objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w którym uwzględniona jest j...

  • Teren pod zabudowę jednorodzinną z usługami
    1 / 8
    Teren pod zabudowę jednorodzinną z usługami

    Tomaszkowo

    • 1 599 000 zł cena
    • 5 151 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż 3 sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 5 151 m², położone w Tomaszkowie jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się lokalizacji w okolicach O...

  • Wyjątkowa działka w Dorotowie
    1 / 8
    Wyjątkowa działka w Dorotowie

    Dorotowo

    • 499 800 zł cena
    • 9 301 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 9301 m2, stanowiące wyjątkowy widokowo obszar między lasem a oczkiem wodnym. Na działce panuje spokój, otoczenie przyrody daje kojący od...

  • Dom parterowy- stan surowy, gotowy projekt
    1 / 8
    Dom parterowy- stan surowy, gotowy projekt

    Jonkowo

    • 360 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 2 433 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna. Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które...

  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 1 299 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Zapraszamy do odkrycia niezwykłej możliwości inwestycyjnej - działki o imponującej powierzchni 1,2ha, położonej w malowniczej miejscowości Purda, tuż przy jeziorze Purda. Ta n...

  • Piękny dom nad jeziorem + dom letni
    1 / 13
    Piękny dom nad jeziorem + dom letni

    Dorotowo

    • 1 100 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luxury House Management przedstawia Państwu bardzo klimatyczny dom nad jeziorem Wulpińskim wraz z murowanym domem gościnnym, garażem i pięknym ogrodem w formie parku. Lokalizacja:...

  • Nowoczesna połowa domu w Wójtowie
    1 / 14
    Nowoczesna połowa domu w Wójtowie

    Wójtowo

    • 790 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w Wójtowie o łącznej powierzchni 183,05 m², posadowionego na działce 582,70 m². Budynek, wzniesiony w energooszczędnej technologii IzoDom2000,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 1240
    1 / 12
    Działka 1240

    Naterki

    • 299 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRopozycje cenowe mile widziane Mieszkanie warsztat magazyn garaż w rozliczeniu może byc. działka o wielkości : 1240 mkw oraz dojazd asfalt Jezioro las w pobliżu W pełni uzbrojona...

  • ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##
    1 / 7
    ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##

    Pęglity

    • 90 000 zł cena
    • 1 524 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane w pięknej okolicy we wsi Pęglity zlokalizowanej w gminie Gietrzwałd nieopodal lokalnego rozlewiska. Każda z działek płaska o powierzchni ok. 1524 m2...

  • Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity
    1 / 11
    Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity

    Gronity

    • 1 200 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 5 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom parterowy z dojazdem asfaltowy w sąsiedztwie lasu i wody Przedmieście OLSZTYNA

  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 301 800 zł cena
    • 2 788 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji nabycia działki o imponującej powierzchni 2787.75m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości Purda, w sercu województwa wa...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tomaszkowo

    Tomaszkowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z dostępem do linii brzegowej jeziora Naterskiego (Świętajno Naterskie). Takie nieruchomości nie po...

  • Działka Śródka

    Śródka

    • 125 000 zł cena
    • 2 179 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną we wsi Śródka w gminie Gietrzwałd. Działka o numerze 29/3, powierzchni 2179 m2 i regularnym kształcie pr...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Wadąg

    • 679 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kieźliny

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Węgajty

    • 549 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Warkały

    • 739 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości