• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olsztyn

(164)
  • Mieszkanie Olsztyn ul. al. Na Skarpie

    Olsztyn » ul. Na Skarpie

    • 2 650 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PIERWSZY NAJEM! Pachnące nowością mieszkanie z widokiem na zieleń w topowej lokalizacji! Zamieszkaj na zielonym Osiedlu Grunwaldzkim (ul. Na Skarpie) wszędzie blisko, a zarazem c...

  • Dom Olsztyn ul. Bydgoska

    Olsztyn » ul. Bydgoska

    • 923 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej ul. Bydgoska, Olsztyn Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w jednej z na...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Sielska

    Olsztyn » ul. Sielska

    • 3 400 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane na piętrze budynku przy ul. Sielskiej . Mieszkanie jest je...

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Olsztyn

    • 328 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ladne mieszkanie w dobrej lokalizacji wokol duzo zieleni park miejsca do zabaw z dziecmi . W wysokim standardzie wykonczenia sprzedam.Posrednikom dziekuje.Cena podlega negocjacj...

  • Gotowe mieszkanie pod wynajem
    1 / 15
    Gotowe mieszkanie pod wynajem

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu przytulne, wykończoną kawalerkę położoną na spokojnym i zielonym osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i leśnych. LOKAL...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna

    Olsztyn

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz klimatycznego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia, z wyjątkowym charakterem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! OTOCZENIE: Mieszkanie położone jest...

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 15
    Działka rekreacyjna ROD

    Olsztyn

    • 45 000 zł cena
    • 336 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam rekreacyjną działkę ROD na Wójtowej Roli . Na działce znajduje się nowy drewniany domek z tarasem ,umeblowany , ocieplony na fundamentach ,pomieszczenie gospodarcze , w...

  • Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Generałów
    1 / 16
    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Generałów

    Olsztyn

    • 615 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,80 m², zloka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • MIESZKANIE 3-POKOJOWE 60,4 m² – OLSZTYN, NAGÓRKI,
    1 / 14
    MIESZKANIE 3-POKOJOWE 60,4 m² – OLSZTYN, NAGÓRKI,

    Olsztyn

    • 539 001 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że jesteś u siebie. Bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów. Po prostu przekręcasz klucz i zaczynasz nowy...

  • Działka przemysłowa Olsztyn -Towarowa
    1 / 2
    Działka przemysłowa Olsztyn -Towarowa

    Olsztyn

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1500 m2 położona w przemysłowej części Olsztyna. Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności lub przejęcia gotowego, działającego biznesu. Możliwość...

  • 1 / 3
    Lokal Olsztyn ul. Biskupa Tomasza Wilczyńskiego

    Olsztyn » ul. Wilczyńskiego

    • 8 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    CHATA W KWADRACIE nieruchomości z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu użytkowego handlowo-usługowego o powierzchni 110 m , zlokalizowanego w samym centrum...

  • Lokal Olsztyn ul. Sielska

    Olsztyn » ul. Sielska

    • 4 900 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje do wynajęcia funkcjonalny magazyn o powierzchni ok. 369 m , zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Dajtki przy u...

  • 4 pokoje blisko uczelni – idealne pod inwestycję
    1 / 10
    4 pokoje blisko uczelni – idealne pod inwestycję

    Olsztyn

    • 590 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Idealne mieszkanie pod inwestycję w świetnej lokalizacji – właśnie taka oferta pojawiła się przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza w Olsztynie. To przestronne, rozkładowe mieszkanie o po...

  • Centrum, Olsztyn, Apartamenty podzamcze, 34,76 m2
    1 / 15
    Centrum, Olsztyn, Apartamenty podzamcze, 34,76 m2

    Olsztyn

    • 485 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal o pow. 34,76 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali...

  • Pokój na Starówce, widok na rynek, 2 piętro
    1 / 11
    Pokój na Starówce, widok na rynek, 2 piętro

    Olsztyn

    • 1 300 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Propozycja zamieszkania na olsztyńskiej starówce przypadanie do gustu osobom ceniącym klimat i estetykę tego miejsca. Do wynajęcia pokój w 3 pokojowym mieszkaniu przy ul Stare Mias...

  • Dom wolnostojący nad rzeką Wadąg
    1 / 16
    Dom wolnostojący nad rzeką Wadąg

    Olsztyn

    • 2 200 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 9 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom otoczony lasem położony w Olsztynie nad rzeką Wadąg z pewnością zainteresuje wymagających klientów, dla których bliskość natury w połączeniu z mieszkaniem w mieście s...

  • Jasne, komfortowe, 2 pokoje, loggia, Centrum
    1 / 16
    Jasne, komfortowe, 2 pokoje, loggia, Centrum

    Olsztyn

    • 730 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działaln...

  • Elegancko urządzone, kameralne osiedle przy lesie
    1 / 16
    Elegancko urządzone, kameralne osiedle przy lesie

    Olsztyn

    • 970 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 77 m2 na kameralnym osiedlu Leśna Oaza (ul. Zientary-Malewskiej) - propozycja dla osób ceniących bliskość natury, odpoczynek od miejskiego zgiełku,...

  • 55m2, kamienica, ul. Warmińska
    1 / 16
    55m2, kamienica, ul. Warmińska

    Olsztyn

    • 260 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Warmińskiej 6, oferuje wyjątkowe połączenie życia w przestronnej kamienicy i miejskiej wygody. To atrakc...

  • Centrum, Olsztyn, Apartamenty Podzamcze, 16,11 m2
    1 / 4
    Centrum, Olsztyn, Apartamenty Podzamcze, 16,11 m2

    Olsztyn

    • 250 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Lokal o pow. 16,11 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali...