• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grodzisko Górne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Braniewo

(3)
  • Sprzedam lokal użytkowy
    Sprzedam lokal użytkowy

    Braniewo

    • 239 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 1 912 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal o powierzchni 125 m 2 mierzone po podłodze 137,5 m2 pełna własność , pięć wejść do lokalu . Możliwość wydzielenia trzech mieszkań. Lokal nr. 1 o powierzchni 43,62m3...

  • Lokal użytkowy
    Lokal użytkowy

    Braniewo

    • 500 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 16m2 .Lokal ogrzewany z oddzielnym licznikiem na prąd.

  • Lokal użytkowy do wynajęcia
    Lokal użytkowy do wynajęcia

    Braniewo

    • 850 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 12m2 plus łazienka.Lokal ogrzewany z oddzielnym licznikiem na prąd i wodę.parking przy lokalu.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Krynica Morska ul.

    Krynica Morska

    • 3 500 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT SERCU KRYNICY MORSKIEJ ! GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!PENSJONAT: Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat z restaurac...

  • Lokal Pieniężno ul. Dworcowa

    Pieniężno » ul. Dworcowa

    • 5 999 000 zł cena
    • 16 445 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna na Warmii i Mazurach!Oferujemy na sprzedaż doskonale prosperujący kompleks nieruchomości, w tym hotel, salę weselną, dwie hale magazynowe, myjnię samo...

  • Lokal Stare Monasterzysko ul.

    Stare Monasterzysko

    • 1 880 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zakup bez prowizji (dla klientów gotówkowych oraz klientów kredytowych korzystających z naszego doradcy)..Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów...

  • Lokal Dąbrowa ul.

    Dąbrowa

    • 750 000 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Eastate prezentuje Państwu budynek usługowy w miejscowości Dąbrowa pod Bartoszycami.LOKALIZACJA:Dąbrowa to urokliwa i spokojna miejscowość położona zaledwie około 3 km od centrum B...

  • Dawny dworzec w Tolkmicku
    1 / 16
    Dawny dworzec w Tolkmicku

    Tolkmicko

    • 990 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 1 642 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy na sprzedaż unikalną nieruchomość – dawny budynek Dworca w Tolkmicku idealny pod inwestycję. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 932 m2, położoną w malowniczym To...

  • Lokal użytkowy Elbląg, Jagiellońska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Elbląg, Jagiellońska

    Tolkmicko

    • 491 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 2 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNY DOM W TOLKMICKU Tolkmicko, ul. Jagiellońska *Powierzchnia działki 757 mkw . *Powierzchnia domu 233 mkw. *Budynek niemieszkalny 30 mkw. *Trzy ł...