lokal na sprzedaż
10 kwi 2024

Lokal Krynica Morska ul.

woj. Pomorskie pow. nowodworski gm. nowodworski
Dodane 2 lata temu, środa, 10 kwiecień 2024 08:20
3 500 000 zł 615 m2
3 500 000 zł 615 m2 5 692 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 615 m2
Cena za metr 5 692 zł/m2
ID oferty K36508882

Opis

NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT SERCU KRYNICY MORSKIEJ !

GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!

PENSJONAT:

Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat z restauracją położony w centrum Krynicy Morskiej. Historia budynku sięga końcówki XIX wieku, natomiast całkowicie zmodernizowany i odnowiony został w 2016 roku. Jest to gotowa inwestycja dla osób chcących sprawdzić się w prowadzeniu własnego biznesu.

Całkowita powierzchnia działki na której znajduje się na sprzedaż wynosi 741.00 m2, natomiast powierzchnia pensjonatu to 615.00 m2. Działka oddana w użytkowanie wieczyste do 2089 r. Budynek o przyjemnym wyglądzie, odnowiony, monitorowany. Do nieruchomości przynależą miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych gości pensjonatu. Nieruchomość posiada własny system grzewczy w postaci nowego pieca olejowego odpowiedzialnego za dostarczenia ciepła w pokojach i gorącą wodę.

W skład nieruchomości wchodzą:

- 4 apartamenty Superior Suite(salon z dwoma sypialniami) w pełni wyposażone przeznaczone dla 6 osób,
- 2 pokoje 4-osobowe,
- 2 pokoje 3-osobowe,

Pokoje wykończone w podobnym, przyjemnym klimacie. Łazienki z WC, prysznicem umywalkami, lustrami.

SEZONOWY WYNAJEM PUNKTÓW :

Na terenie posesji właściciele posiadają punkty, które podlegają dzierżawie przez cały rok takie jak: paczkomat inPost, punkt Orange oraz w sezonie dzierżawione są liczne punkty generujące wysokie przychody.

LOKALIZACJA:

Krynica Morska to najbardziej znany kurort na Mierzei Wiślanej nad Bałtykiem.