• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Libiąż
  • Barnisław
  • Siary
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Przejazdowo

(3)
  • Lokal Przejazdowo ul. Kasztanowa

    Przejazdowo » ul. Kasztanowa

    • 14 400 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY FUNKCJONUJĄCEGO HOTELU - nieruchomość z całym know-how - przejmujesz gotowy, rozkręcony biznes od pierwszego dnia po nabyciu prawa własności!Z przyjemnością prezen...

  • Działka Przejazdowo ul. Główna

    Przejazdowo » ul. Główna

    • 3 195 500 zł cena
    • 8 090 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *CENA STANOWI KWOTĘ BRUTTO*LOKALIZACJA :Działka położona w miejscowości Przejazdowo w gminie Pruszcz Gdański. Miejscowość jest lokalnym węzłem drogowym, znajduje się na połączeniu...

  • Dom Przejazdowo ul.

    Przejazdowo

    • 660 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOMNa sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Przejazdowo - 5 minut od Gdańska, 10 km od gdańskiego Starego Miasta. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Krępiec

    Krępiec

    • 249 500 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną w Krępcu o powierzchni całkowitej 21 ar za 249 500 zł. Bardzo atrakcyjna oferta!Opis działki:- powierzchnia całkowita 21 ar- lekko nachylona- wymi...

  • Mieszkanie Wiślinka rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 699 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sol Marina - Luksus nad wodą. Twoje miejsce w nadmorskim raju.Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Sol Marina, położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Wybrzeża. To wy...

  • Mieszkanie Wiślinka rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 388 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 27 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wiślinka rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 3 349 110 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 40 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sol Marina - Luksus nad wodą. Twój apartament w pierwszej linii brzegowej.Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Sol Marina, położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków pol...

  • Mieszkanie Wiślinka

    Wiślinka

    • 1 135 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyspa Sobieszewska, Wiślinka | Nowiutki apartament do własnej aranżacji | Mini taras | Miejsce parkingowe I Winda I W centralnej części inwestycji. Najważniejsze atuty: - zacho...

  • Działka rolna Bogatka gm. Pruszcz Gdański,
    1 / 13
    Działka rolna Bogatka gm. Pruszcz Gdański,

    Bogatka

    • 419 000 zł cena
    • 6 303 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,6303 ha (6303 m²), położona w miejscowości Bogatka, zaledwie kilka minut od granicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych szuk...

  • Apartament w SolMarina.
    1 / 16
    Apartament w SolMarina.

    Wiślinka

    • 687 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 22 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament na sprzedaż | SOL MARINA Gdańsk – Widok na Marinę. Lokalizacja: Gdańsk, Sobieszewo, ul. Łąkowa 199 – Budynek B7. Powierzchnia użytkowa: 30 m² Piętro: 2 z 3 (winda) Sta...

  • APARTAMENTY z WŁASNĄ MARINĄ, 0%

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 699 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Podane ceny ofertowe są cenami brutto ( w tym 23% VAT ) LOKAL B648 - taras: 7,59 m, ogródek: 26,98 m [ pełne zestawienie oferowanych lokali wr...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 802 565 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 32 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C10.4, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 786 575 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 32 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C10.7, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 626 675 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C13.6(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informa...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 662 960 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 33 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C13.1(U), taras: 24,90 m, ogródek: 30,79 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z in...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 874 559 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 37 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C11.1, taras: 17,2 m, ogródek: 40,82 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwesty...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 817 325 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 33 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C14.7, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 425 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 35 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania APARTAMENT C13.5(U), balkon: 9,52 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informac...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 773 703 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 32 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C5.9, balkon: 7,86 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 493 220 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 33 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, APARTAMENT C9.1(U), taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, inf...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 683 952 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 33 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C4.1(U), taras: 24,42 m, ogródek: 31,19 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informa...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 108 845 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 35 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.12, balkon: 6,09 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie n...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 974 775 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C9.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 412 141 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 34 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, APARTAMENT C3.2(U), taras: 11,21 m, ogródek: 6,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, info...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 977 850 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.3, taras: 9,72 m, ogródek: 30,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 982 770 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.7, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 841 310 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 32 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C4.7(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 405 645 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 34 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C6.2(U), taras: 6,65 m, ogródek: 3,66 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacj...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 699 245 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 33 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, APARTAMENT C8.5(U), balkon: 6,08 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standard...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 493 220 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 33 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C8.1, taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja...

  • 0%,Apartamenty z własną mariną przy Martwej Wiśle

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 699 245 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 33 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Gotowa inwestycja APARTAMENT C9.5, balkon: 6,08 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na...

  • 1 / 3
    Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!

    Krępiec » ul. Spokojna

    • 4 490 000 zł cena
    • 12 900 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,29 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dzie...

  • 1 / 3
    Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!

    Krępiec » ul. Spokojna

    • 4 000 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dzie...