• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nowym Stawem

(79)
  • Mieszkanie Tczew, Stroma
    1 / 11
    Mieszkanie Tczew, Stroma

    Tczew

    • 415 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy ( II piętro), zlokalizowane w spokojnej okolicy Parku Miejskiego (ulica Stroma). Lokal z ogrzewaniem miejskim. W skład powierzchni...

  • Mieszkanie Tczew, Żeglarska
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Żeglarska

    Tczew

    • 349 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku (deweloper Pad-Pol) w Tczewie przy ul. Żeglarskiej 6. Lokal znajduje się na I piętrze i posiada balkon...

  • Mieszkanie Tczew ul. Christiana Andersena

    Tczew » ul. Andersena

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla!2 pokoje z oddzielną kuchnią na OSIEDLU BAJKOWYMMIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkani...

  • Sprzedaż
    1 / 16
    Sprzedaż

    Tczew

    • 589 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, ktore daje poczucie przestrzeni I spokoju, a jednoczesnie jest doskonale skomunikowanne? Zapraszam do obejrzenia lokalu wykonczonego w wysokim standardzie, gdzi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe

    Malbork

    • 120 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe własnosciowe 40 m2 użytkowych co przekłada się na około 50 m2 przestrzeni, zlokalizowane na 1 piętrze (poddasze) budynku wielorodzinnego W miejscowoś...

  • Mieszkanie Tczew, Okulickiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Okulickiego

    Tczew

    • 479 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania o powierzchni 54,23 m, położonego na III piętrze budynku wielorodzinnego z 2012 roku. Lokal jest funkcjonalnie rozplanowany i ide...

  • Wynajme kawalerke
    1 / 6
    Wynajme kawalerke

    Tczew

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajme kawalerkę w Tczewie przy ulicy Wyzwolenia 6a na nowym mieście. Mieszkanie ma 38metrow. Skalda się z korytarza kuchni łazienki pokoju plus wnęka - pokuj bez okna kuchnia po...

  • Wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 8
    Wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Malbork

    • 389 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku. Posiada 3 pokoje, osobną kuchnię oraz balkon. Wszystkie drzwi w mieszkaniu wymienione...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • GOTOWE !Mieszkanie w apartamentowcu Nad Wisłą 59,14mkw/B2
    1 / 4
    GOTOWE !Mieszkanie w apartamentowcu Nad Wisłą 59,14mkw/B2

    Tczew

    • 561 830 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENTOWIEC NAD WISŁĄ to, nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która jest położona w pierwszej linii brzegowej tczewskiego bulwaru. Budynek o ciekawej architekturze nawiązujący...

  • Mieszkanie Tczew, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Paderewskiego

    Tczew

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w bloku z 1993 r. ( III piętro), zlokalizowane w spokojnej okolicy Parku Miejskiego (ulica Paderewskiego). Lokal z trzystronną ekspozycją okienn...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jana Sobieskiego

    Tczew » ul. Jana Sobieskiego

    • 419 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje po generalnym remoncie!TCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o po...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jana Sobieskiego

    Tczew » ul. Jana Sobieskiego

    • 399 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje po generalnym remoncie!TCZEW, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie,...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jana Sobieskiego

    Tczew » ul. Jana Sobieskiego

    • 419 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje po generalnym remoncie!WYKOŃCZONETCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszk...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jana Sobieskiego

    Tczew » ul. Jana Sobieskiego

    • 349 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Stylowe mieszkanie w sercu tczewa 70m2
    1 / 12
    Stylowe mieszkanie w sercu tczewa 70m2

    Tczew

    • 480 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie własnościowe zlokalizowane w samym centrum Tczewa, w spokojnej części miasta. Lokal posiada świadectwo charakterystyki energetycznej. Powierzchnia mieszkania...

  • Mieszkanie Tczew Nowe Miasto, Aleja Zwycięstwa
    1 / 12
    Mieszkanie Tczew Nowe Miasto, Aleja Zwycięstwa

    Tczew

    • 390 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, wyposażone mieszkanie z balkonem, znakomicie zlokalizowane na osiedlu Garnuszewskiego ( Nowe Miasto) ulica Aleja Zwycięstwa. Mieszkanie po remoncie. W mie...

  • Mieszkanie Tczew Suchostrzygi ul. Jodłowa

    Tczew » ul. Jodłowa

    • 589 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Doskonała przestrzeń dla pary, rodziny oraz jako nieruchomość inwestycyjnaLOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w spokojnej, jednocześnie najbardziej pożądanej dzielnicy Tczewa - Su...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 360 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dworek ul.

    Dworek

    • 65 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu.LOKALIZACJA: Dworek to spokojna i urokliwa miejscowość położona w gminie Mikołajki Pomorskie. Miejscowość otoczona jest mal...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Tczew

    • 670 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości