• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nowym Stawem

(79)
  • Okazja! Prestiżowy apartament w centrum Tczewa
    1 / 20
    Okazja! Prestiżowy apartament w centrum Tczewa

    Tczew

    • 869 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Estate Polska
    Biuro nieruchomości

  • Rokitki 4 pokoje dla Rodziny
    1 / 6
    Rokitki 4 pokoje dla Rodziny

    Rokitki

    • 484 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 571 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tczew

    • 695 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tczew

    • 779 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GrupaCDF
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Malbork

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • M3 - 38 mkw- Tczew Suchostrzygi

    Tczew

    • 290 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Tczew ul. Aleja Zwycięstwa, M3- 46 mkw

    Tczew

    • 289 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 391 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 412 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rokitki

    • 475 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 427 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rokitki

    • 299 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rokitki ul. Tczewska

    Rokitki » ul. Tczewska

    • 859 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    BUDYNEK:Został wybudowany w 2019 roku w nowoczesnych standardach zabudowy. Przestrzeń wokół budynku tworzy spójną całość z osiedlem.MIESZKANIE:Znajduję się na drugim piętrze w 4 pi...

  • Mieszkanie 3 pokoje w centrum Malborka

    Malbork

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku trzyklatkowym. Budynek jest po termomodernizacji, z estetyczną klatką, nową windą i domofonem. Przed blokiem znajduje się parking d...

  • Sprzedam mieszkanie Nowy Dwór Gdański

    Nowy Dwór Gdański

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie mieszczące się w Nowym Dworze Gdańskim na Osiedlu Wyszyńskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 59,90 m kw i składa się z wypełni umeblowanej kuchni, 3 pokoi,...

  • Wynajmę kawalerkę w Tczewie

    Tczew

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Tczewie znajdującą się na suchostrzygach na ulicy Jagiełły .Mieszkanie po remoncie .Kuchnia w zabudowie Ikea wyposażona w piekarnik,zmywarkę ,płytę gazową oraz...

  • Sprzedam Mieszkanie w Malborku

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Malborka - 2 pokoje. Położone w centrum Malborka na 1 piętrze. W bloku jest winda. Nie daleko znajduje się Galeria DEKADA, Biedronka , Kaufland, E. Leclerc ,...

  • Wynajmę mieszkanie

    Malbork

    • 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Witam mam do wymajecia mieszkanie (kawalerka) w Malborku przy ul. Jasnej, na 5-tym piętrze 10-cio piętrowego budynku z dwiema windami o łącznej powierzchni 33.40m2, mieszkanie skła...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Mieszkanie Stary Targ

    Stary Targ

    • 220 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie: *Bezczyszowe *Tanie w utrzymaniu * Do mieszkania przynależą: -2 ogródki -garaz - piwnica w której znajduje się piec do c.o, a w kominie zamontowany...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 890 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stegna

    • 779 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 722 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jezioro

    • 219 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Nadmorski Apartament w Stegnie
    Nadmorski Apartament w Stegnie

    Stegna

    • 755 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nadmorski Apartament
    Nadmorski Apartament

    Jantar

    • 440 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem
    1 / 8
    JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem

    Jantar

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    JANTAR MŁYŃSKA Kończymy budowę budynku apartamentowego nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lu...

  • JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem
    1 / 7
    JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem

    Jantar

    • 473 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stegna

    • 514 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 810 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament z dużym tarasem blisko plaży JantarLokalizacjaApartament położony jest w Jantarze - jednym z najbardziej znanych kurortów nad Bałtykiem, nazywanym „Bursztynową...

  • Mieszkanie Stanowo ul.

    Stanowo

    • 139 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko u nas!Na sprzedaż przytulne, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Stanowie (gmina Dzierzgoń).Do mieszkania przynależy duża piwnica, ogródek z garażem blaszanym oraz pomi...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 15
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 1 300 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 20 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

        Prezentujemy nadmorski apartament zlokalizowany w Jantarze.  Jest to lokal mieszkalny o powierzchni 62,32 m².  Mieszkanie trzypokojowe: salon z aneksem kuchennym, korytarz, d...

  • Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy

    Stegna

    • 410 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej ! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub j...

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 936 528 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament 800 m od morza | duży taras 24 m² | Jantar | idealny do zamieszkania lub pod inwestycjęNa sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52,32 m² z dużym taras...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 8
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na drugim piętrze w kameralnym dwupiętrowy...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Junoszyno

    • 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Junoszynie o powierzchni 39,89m2. Na powierzchnię lokalu składa się: niezależna kuchnia, dwa pokoje, łazienka oraz przedpokój. W kuchni znajduje się piec co...

  • Przestronne mieszkanie w Stegnie nad morzem
    1 / 14
    Przestronne mieszkanie w Stegnie nad morzem

    Stegna

    • 627 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej w bliskiej odległości od lasu oraz morza. Dwupoziomowe lokal o pow. 66,08m2 położony w znanej nadmorskiej miejscowoś...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 9
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 580 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

            Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym...

  • Mieszkanie Stegna, Brzozowa
    Mieszkanie Stegna, Brzozowa

    Stegna

    • 850 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 24 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament premium nad morzem | Stegna | taras 17,9 m² | strefa wellness i baseny Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,33 m², położony w prestiżowej inwest...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 380 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 18 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: II kwartał 2026 Lokal M8, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 404 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M23, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 386 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 16 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M11, balkon: 7,28 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 399 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M20, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte
    Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte

    Jantar

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie narożne na parterze w Jantarze ul. Rybacka Mieszkanie nigdy nie było...

  • Mieszkanie Stegna ul. Powstańców Warszawy

    Stegna » ul. Powstańców Warszawy

    • 410 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej ! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub ja...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 229 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- mieszkanie dwustronne- bezczynszowe- 3km nad morze- przystanek autobusowy pod domemNieruchomość znajduje się na pierwszy...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 239 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 598 260 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości