mieszkanie na sprzedaż
17 sty 2024

Mieszkanie Rokitki ul. Tczewska

Rokitki ul. Tczewska
woj. Pomorskie pow. tczewski gm. tczewski
Dodane 2 lata temu, środa, 17 styczeń 2024 14:50
859 000 zł 87 m2
859 000 zł 87 m2 9 874 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 87 m2
Cena za metr 9 874 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 2
ID oferty K36350404

Opis

BUDYNEK:
Został wybudowany w 2019 roku w nowoczesnych standardach zabudowy. Przestrzeń wokół budynku tworzy spójną całość z osiedlem.

MIESZKANIE:
Znajduję się na drugim piętrze w 4 piętrowym budynku z 2019 r., ma powierzchnię 87 m². Stworzone z myślą o długoletnim użytkowaniu. Materiały, które zostały w nim użyte są bardzo dobrej jakości.

Składa się z:
 - pokoju z aneksem kuchennym,
- 4 sypialnie, 
- przedpokój,
- łazienka 
 
Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe naziemne oraz komórka lokatorka - 5.30 m2  Łączna powierzchnia w KW wynosi 92,30 m2.
Czynsz administracyjny wynosi 750 zł.

LOKALIZACJA:
Rokitki - klimatyczna wieś położona na obrzeżach Gdańska. Osiedle oddalone od Tczewa zaledwie 10min autem. Osiedle to jest bardzo dobrze skomunikowane - blisko są przystanki autobusowe, ale przede wszystkim łatwo dojechać do autostrady A1, jak i drogi krajowej nr 91, łączącej Gdańsk z Łodzią. W bliskim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek autobusowy oraz dworzec PKP.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA PREZENTACJĘ!!!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN400768
  • Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 87 m2