• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk Przymorze Małe

(71)
  • Atrakcyjne mieszkanie w sercu Przymorza

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Lęborska

    • 1 180 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Lęborskiej.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 489 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, wykończone, wyposażone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 30,00 m2. W skł...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Maurycego Beniowskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Beniowskiego

    • 890 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 50,85 m2. W jego skład wchodzą:- sal...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SŁONECZNE, BARDZO USTAWENE, ROZKŁADOWE MIESZKANIE!  IDEALNE DO ZAMIESZKANIA JAK I NA INWESTYCJĘ ZE WZGLĘDU NA SWÓJ UNIWERSALNY UKŁAD! (PATRZ RZUTY)OBECNIE MIESZKANIE POSIADA 2 POKO...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Olsztyńska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Olsztyńska

    • 2 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA WYNAJEM  2 POKOJOWE MIESZKANIE NA PRZYMORZU!ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE ! DOSTĘPNE OD 01.05.2026.SŁONECZNE - BLISKO PLAŻY - ŚWIETNA KOMUNIKACJA !!MIESZKANIE: Do wynajęcia:...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!LOKALIZACJA: Gdańskie Przymorze to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic, na terenie której znajdziemy piękne plaże, parki i jednocześnie...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Wojciecha Kętrzyńskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kętrzyńskiego

    • 1 399 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 15 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na pograniczu dwóch dzielnic Oliwy i Przymorza, w otoczeniu zieleni i spokoju, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego domu....

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TERMIN DOSTĘPNOŚCI LOKALU: od 01.09.2026 r.NAJEMCY bez zwierząt, bez dzieci, obywatele RPMIESZKANIE: jasne, ustawne, wykończone w wysokim standardzie, wyposażone mieszkanie typu ST...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Lęborska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Lęborska

    • 769 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 15 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNA - dostępna tylko w naszym biurze Lokalizacja - Gdańsk, ul. LęborskaTo miejsce, w którym codzienność staje się wygodna.Doskonała komunikacja z całym Trójmiastem - w...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 5 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem atrakcyjny apartament z wyjątkowym widokiem na morze - Gdańsk PrzymorzeTen apartament na 10. piętrze oferuje oszałamiający widok na morze i zatokę, który roztacza się z...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 679 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, CHŁOPSKA, PRZYMORZE MAŁELOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Przymorze Małe. Dzieli je od plaży jedynie 20 minutowy spacer. Bardzo blisk...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 655 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM !Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie.MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-po...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 510 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ŚWIETNE STUDIO Z BALKONEM NA PRZYMORZUGOTOWE DO WYNAJĘCIA - NOWOCZESNA INWESTYCJA - DOSKONAŁE SKOMUNKOWANIE!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojow...

  • Słoneczny apartament z wyjątkowym tarasem

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Szczecińska

    • 1 600 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 23 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątkow...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 619 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 położone w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej poszukiwany...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 560 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Gdańsk - Przymorzu, przy ul. Piastowskiej. Lokalizacja idealna zarówno pod in...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 830 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Gdańskim Przymorzu. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno młodej rodziny (świetna komunikacja, sklepy oraz u...

  • Apartament nad morzem Gdańsk Tarasy Bałtyku

    Gdańsk » Przymorze Małe » rondo Kaczyńskiego

    • 1 850 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 27 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy na sprzedaż słoneczny apartament 3 pokojowy z loggią, znajdujący się w kameralnej części dzielnicy-Gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu morza oraz Parku P...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w sercu Przymorza

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Gdańsku w pasie nadmorskim, w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze.LokalizacjaPrzymorze-ta dzielnica posiada w otoczeniu wszystko, co niez...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Przymorze Małe » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 4 200 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 16 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na wynajem 68m2 położonego na 16 piętrze z świetnym widokiem na Zatokę Gdańską.Najważniejsze...