• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 1 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 10 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 9 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 392 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 3 600 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 3 600 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 7 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 5 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 3 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 6 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 11 736 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 2 000 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 1 osoby,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. [tel], mail:...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 7 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 6 050 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.55m2 na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 6 390 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 492 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 9 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 392 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdynia Dąbrowa ul. Chwaszczyńska

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Chwaszczyńska

    • 2 499 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 7 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż  - Hala produkcyjno-magazynowa ok. 300 m² + dobudówka 45 m² GDYNIA DĄBROWA super dojazd poprzez Trase Kaszubską i OMT!Parametry obiektu:*Hala o powierzchni ok. 300 m² +...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 7 880 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 493 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    biuro serwisowane dla 4 osób, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] -------------------...

  • Lokal Gdańsk Orunia, Dolna ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 999 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 2 271 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    2-kondygnacyjny, funkcjonalny budynek administracyjno-socjalny o powierzchni 440 m² położony w świetnej lokalizacji przy Trakcie św. Wojciecha zaledwie 3 km od centrum Gdańska oraz...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Sowińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sowińskiego

    • 3 546 € cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 197 m2 do wynajęcia na 6 piętrze w nowoczesnym budynku w Śródmieściu, w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Gdańsk Nowy Port

    Gdańsk » Nowy Port

    • 3 250 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu biura 60 m Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 60 m , zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Gdańska, w bezpośre...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 2 320 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 116 m2 do wynajęcia, na poziomie -1 budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej na warszawskim Mokotowie poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Gdańsk Nowy Port

    Gdańsk » Nowy Port

    • 4 065 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny