• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 8 921 € cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.585 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 9 531 € cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 3 980 € cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 261 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 8 707 € cena
    • 571 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 19 245 € cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1262m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 2 135 € cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 140 m2 na parterze w biurowcu na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 10 171 € cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 667 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Pańska

    Warszawa » Wola » ul. Pańska

    • 15 296 € cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do podnajęcia: lokal biurowy o pow.1133 m2 na 2 piętrze w eleganckim biurowcu na warszawskiej Woli,w okolicach ul. Pańskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy , zlokalizowany w Piekarach Śląskich przy ulicy Kościuszki (niedaleko szpital). Powierzchnia lokalu wynosi około 60m2. W skład pow...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o powierzchni 47,97 m2. Warszawa Praga-Południe, Gocławek Idealny pod biuro, produkcję,itp. Lokal znajduje się na 2 piętrze i ma dostęp do windy towarowo-osobowe...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 1 850 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - użytkowy,o pow.34,94m2. Przeznaczenie lokalu : biurowe/produkcyjne/konferencyjne/handlowe/magazynowe Piętro 2. Obiekt jest strzeżony i czynny 24/7. L...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 4 100 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Tuchowska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Tuchowska

    Kraków

    • 3 800 000 zł cena
    • 383 m2 powierzchnia
    • 9 922 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo usługowy ,na pierwszym piętrze z niezależnym wejściem . Lokal wysoki aż 3m o powierzchni 383m2 . Składa się z części open space , zamkniętego biura ,zamkniętej sal...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 2 958 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 58 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 58 m² zlokalizowane w centrum Gdańska pr...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 45m2, zlokalizowany na I piętrze budynku w ciągu handlowo motoryzacyjnym na Woli, przy Alei Prymasa Tysiąclecia, 150 metrów od stacji METRA. Lokal wykończon...

  • Lokal użytkowy w centrum Mieroszowa sprzedam
    1 / 5
    Lokal użytkowy w centrum Mieroszowa sprzedam

    Mieroszów

    • 19 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal użytkowy, w Mieroszowie, przy ul. Kopernika 3. Z wejściem bezpośrednio z ulicy. Znajduje się on w głównym ciagu komunikacyjnym co sprawia, że je...

  • SPRZEDAM STACJĘ PALIW W KOCHŁOWICACH
    1 / 13
    SPRZEDAM STACJĘ PALIW W KOCHŁOWICACH

    Kochłowice

    • 225 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Stację Paliw. Lokalizacja: Kochłowice, gmina Byczyna, powiat Kluczborski. Rodzaje paliw: *ON-zbiornik 2-płaszczowy po modernizacji pojemność 10m3 *PB95-zbiornik 2-płaszczo...

  • Na sprzedaż hala magazynowo-usługowa w Piszu - Jagodne

    Pisz

    • 1 170 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 2 208 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż halę magazynowo-usługową zlokalizowaną w miejscowości Jagodne, w bliskiej odległości od Pisza. Nieruchomość idealna dla firm poszukujących przestrzeni pod dział...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 7 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 1 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. [tel], mai...