• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza

    Warszawa » Targówek » ul. Kondratowicza

    • 13 500 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 8 599 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy z 2018 roku, o łącznej powierzchni 1570m2, idealny pod inwestycję. Położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 3 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie:Lokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 44m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyści...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 6 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie:Lokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 66m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyści...

  • Lokal użytkowy Żagań,
    1 / 6
    Lokal użytkowy Żagań,

    Żagań

    • 1 199 000 zł cena
    • 673 m2 powierzchnia
    • 1 782 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż - ul. Spółdzielcza, Żagań Na sprzedaż atrakcyjna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana przy ul. Spółdzielczej w Żaganiu - w dobrze skom...

  • Lokal użytkowy Nowa Sól,
    1 / 8
    Lokal użytkowy Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 899 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 596 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, dwupiętrowy lokal użytkowy o powierzchni 250 m², położony w atrakcyjnej części Nowej Soli. To przestrzeń, która łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i repre...

  • Motel „POLONUS” – Morzyczyn nad Jeziorem Miedwie

    Morzyczyn » ul. Szczecińska

    • 7 725 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 3 219 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna z potencjałem medycznym, opiekuńczym lub hotelowym idealna pod Klinikę, Rezydencję Seniora lub Hotel Premium. Prezentujemy Państwu un...

  • Lokal Pruszcz Gdański ul.

    Pruszcz Gdański

    • 14 640 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 10 428 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

      0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!Na sprzedaż hala magazynowa wysokiego składowania zlokalizowana w Pruszczu Gdańskim, w dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do główn...

  • Lokal Morawica

    Morawica

    • 48 760 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1907,60m 2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o pow. 29,70m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa, og...

  • Lokal Kamiennik ul. Plac Dworcowy

    Kamiennik » pl. Plac Dworcowy

    • 129 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 1 898 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE# Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Lokal użytkowy w centrum Kamiennika - doskonała l...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Herbu Oksza

    Warszawa » Ursus » ul. Herbu Leliwa

    • 18 400 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 165,2 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji ROBYG w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa w Wa...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 5 535 € cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 4 575 € cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 4 361 € cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.286 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 31 369 € cena
    • 2 057 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr