• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 12 400 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal handlowo - usługowy (parter) z wejściem z ulicy wyposażony w witrynę. Bez możliwości gastronomii!!! w zrewitalizowanej kamienicy, centrum Warszawy. Sup...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 18 975 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca prz...

  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Bukowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Bukowa

    • 2 100 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu gabinetu - idealny dla psychologa / terapeuty / socjologa / logopedyOferujemy do wynajęcia komfortowy gabinet zlokalizowany w dwupokojowym mieszkaniu o komfortowym s...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 7 480 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 136 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei Niepodległości...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 11 083 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 201,5 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca p...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 41 280 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY OBIEKT BIUROWO-USŁUGOWY NA WYNAJEM - SOPOTOferujemy na wynajem nowoczesny, niezależny obiekt biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie — w doskona...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 7 480 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie!Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 136 m², usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Nowoberestecka

    Warszawa » Ochota » ul. Nowoberestecka

    • 6 900 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97 m², położony przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze budynku i przeznaczony pod d...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 11 083 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursus ul. Żywiecka

    Warszawa » Ursus » ul. Żywiecka

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m², położony na 2 piętrze budynku. Atuty nieruchomości:- Doskonała lokalizacja - w pobliżu skrzyżowania Al. Jerozol...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 34 680 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 4 923 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem  moduł biurowy z trzech gabinetów o pow. 89,5 m2.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 89,5 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemie...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 22 950 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn 337,5 m² z rampą i placem manewrowym - Sopot, Aleja Niepodległości.Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 335,7 m² (połączenie dwóch...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Nowoberestecka

    Warszawa » Ochota » ul. Nowoberestecka

    • 12 500 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 310 m², zlokalizowany przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal posiada funkcjonalny układ, który umożliwia...

  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 7 075 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 283 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się w piwnicy, w budynku znajduje się winda towarowa. Składa...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło

    Warszawa » Wola

    • 6 850 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 137 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się na parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo -rozła...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek, Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o pow.103 m2, na Targówku Fabrycznym. Magazyn wewnętrzny,murowany,w kształcie prostokąta. Posadzka asfaltowa . Magazyn posiada wrota blaszane. Na życzenie klienta p...

  • Lokal Gniezno ul. Bolesława Chrobrego

    Gniezno » ul. Bolesława Chrobrego

    • 4 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO WYNAJĘCIA - LOKAL UŻYTKOWY 80 m²Gniezno - CentrumDo wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 80 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Gniezna, w jednej z najlepszych loka...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 13 552 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. netto 243,06 m 2 i pow. brutto 294,63 m 2 położony na 2 piętrze w jednym z biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Lokal składa się z: k...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 8 200 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 72m 2 zlokalizowany na Prądniku Białym. Lokal usytuowany na parterze jednego budynków biurowo- usługowych znajdujących się w pobliżu pętli...