• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wysin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stalowa Wola

(41)
  • Mieszkanie z widokiem na całą Stalową Wolę
    Mieszkanie z widokiem na całą Stalową Wolę

    Stalowa Wola

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżow...

  • Obiekt Stalowa wola, ul. Energetyków

    Stalowa Wola » ul. Energetyków

    • 2 360 000 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 2 490 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUMGL.6840.15.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLIna podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz...

  • 1 / 3
    Działka Stalowa wola, ul. Spacerowa

    Stalowa Wola » ul. Spacerowa

    • 426 000 zł cena
    • 1 446 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.17.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLI na podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (...

  • Działka Stalowa wola, ul. Energetyków

    Stalowa Wola » ul. Energetyków

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.16.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLIna podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (D...

  • 4 pokoje bez przechodnich | parter | loggia
    4 pokoje bez przechodnich | parter | loggia

    Stalowa Wola

    • 390 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    To mieszkanie nie konkuruje standardem — konkuruje układem i potencjałem. Stalowa Wola | Poniatowskiego 57A | 4 pokoje | ok. 71,83 m² | loggia | piwnica | parter 4 w pełni niezal...

  • Dom w centrum Stalowej Woli
    1 / 11
    Dom w centrum Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 1 050 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam Państwu dom położony w Stalowej Woli przy głównej ulicy miasta. Działka ma powierzchnię 5,17a, jest zagospodarowana, teren jest ogrodzony, podjazd wyłożony kostką. Dom jes...

  • Działka ROD Hutnik 2
    1 / 9
    Działka ROD Hutnik 2

    Stalowa Wola

    • 27 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD HUTNIK II Na sprzedaż działka Rod nr 111 Działka położona bardzo blisko bramki wjazdowej na alejkę. Klimatyczna biała altanka drewniana Uzbrojenie prąd i woda...

  • Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola
    1 / 9
    Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam na sprzedaż działkę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (ROD) „Hutnik I” w Stalowej Woli. Znajduje się ona przy alejce Porzeczkowej, nr działki 235. Na terenie działki stoi murowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4-pokojowe mieszkanie na I-szym piętrze w Stalowej Woli
    1 / 6
    4-pokojowe mieszkanie na I-szym piętrze w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 495 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Blok stoi przy ul. Poniatowskiego, na spokojnym i dobrze zorganizowanym osiedlu Skarpa w Stalowej Woli. Kilka lat wstecz przeszedł gruntowny remont. Jest ocieplony i ma nową elewac...

  • Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie

    Stalowa Wola

    • 1 234 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kontakt tylko telefoniczny Sprzedam mieszkanie po remoncie w centrum stalowej woli z wyposażeniem meble sprzęt agd szafy przesuwne ze szkła mlecznego Mieszkanie dwustronne okna...

  • Lokal 40 m2 w Stalowej Woli
    1 / 8
    Lokal 40 m2 w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 1 600 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy 40 m 2 w pawilonie wolno-stojącym w centrum Stalowej Woli przy ul. Okulickiego. Lokal składa się z 2-ch pomieszczeń i łazienki, na parterze, W lokalu ws...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1ha Stalowa Wola
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1ha Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam: - jedną z dwu działek widocznych na planie, działka z domem z lat 80 do kapitalnego remontu - 100m2 - ok. 50 ar - cena 800tys. - druga działka z budynkami gospodarczymi,...

  • 2 pokoje z loggią – centrum miasta, Jana Pawła II 13 – gotowe do...

    Stalowa Wola

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 52,7 m² – Jana Pawła II 13, centrum miasta Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,7 m², położone w samym centrum miasta, przy ul. Jana...

  • Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom
    1 / 3
    Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom

    Stalowa Wola

    • 448 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w Stalowej Woli w dzielnicy Rozwadów. Dom postawiony jest na niedużej 2,5 arowej działce i ma powierzchnię ok. 100 m.kw. Jest to budynek...

  • Sprzedam mieszkanie

    Stalowa Wola

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, sprzedam mieszkanie przy ul Poniatowskiego w Stalowej Woli 44.5m. Posiada oddzielne 2 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym. Jest bardzo widne i cieple.Trzy lata temu...

  • Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam na sprzedaż działkę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (ROD) „Hutnik I” w Stalowej Woli. Znajduje się ona przy alejce Porzeczkowej, nr działki 235. Na terenie działki stoi muro...

  • Dom do wynajecia w nisku
    Dom do wynajecia w nisku

    Stalowa Wola

    • 3 009 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajecia dom lub pojedyncze pokoje w nisku i Stalowej woli

  • 1 / 2
    Lokal na sprzedaż al. Jana Pawła II Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż al. Jana Pawła II Stalowa Wola - powierzchnia lokalu 44,1 m2: duża sala, pokój socjalny, toaleta - parter - 2 wejścia z obu stron budynku (jedno z pozycji part...

  • Działka ROD HUTNIK II

    Stalowa Wola

    • 32 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 419 ROD HUTNIK II Na działce znajduje się altana murowana z piwnicą, pokój + duże pomieszczenie gospodarcze, woda. W cenie : toaleta turystyczna, meble ogrodowe , piaskow...

  • DOM. Z dużym potencjałem pod Dzialalność!! +49 15218586166
    1 / 7
    DOM. Z dużym potencjałem pod Dzialalność!! +49 15218586166

    Stalowa Wola

    • 1 500 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 2 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    2w1...BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ PROWIZJI !!!BEZ OBCIĄŻEŃ KREDYTOWYCH I HIPOTECZNYCH !!!! TELEFON: +49 152 185 86 166 E- mail. marian.borawski@ interia.eu . Sprzedaż budynku...