• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Stalowa Wola

(13)
  • Mieszkanie z widokiem na całą Stalową Wolę
    Mieszkanie z widokiem na całą Stalową Wolę

    Stalowa Wola

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżow...

  • 4 pokoje bez przechodnich | parter | loggia
    4 pokoje bez przechodnich | parter | loggia

    Stalowa Wola

    • 390 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    To mieszkanie nie konkuruje standardem — konkuruje układem i potencjałem. Stalowa Wola | Poniatowskiego 57A | 4 pokoje | ok. 71,83 m² | loggia | piwnica | parter 4 w pełni niezal...

  • 4-pokojowe mieszkanie na I-szym piętrze w Stalowej Woli
    1 / 6
    4-pokojowe mieszkanie na I-szym piętrze w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 495 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Blok stoi przy ul. Poniatowskiego, na spokojnym i dobrze zorganizowanym osiedlu Skarpa w Stalowej Woli. Kilka lat wstecz przeszedł gruntowny remont. Jest ocieplony i ma nową elewac...

  • Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 48m po remoncie

    Stalowa Wola

    • 1 234 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kontakt tylko telefoniczny Sprzedam mieszkanie po remoncie w centrum stalowej woli z wyposażeniem meble sprzęt agd szafy przesuwne ze szkła mlecznego Mieszkanie dwustronne okna...

  • 2 pokoje z loggią – centrum miasta, Jana Pawła II 13 – gotowe do...

    Stalowa Wola

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 52,7 m² – Jana Pawła II 13, centrum miasta Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,7 m², położone w samym centrum miasta, przy ul. Jana...

  • Sprzedam mieszkanie

    Stalowa Wola

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, sprzedam mieszkanie przy ul Poniatowskiego w Stalowej Woli 44.5m. Posiada oddzielne 2 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym. Jest bardzo widne i cieple.Trzy lata temu...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 360 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 1 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stalowa Wola

    • 1 200 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 57.5m

    Stalowa Wola

    • 275 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie przy ulicy Popiełuszki 17a, znajduje się na 4 piętrze. Z dużego balkonu widok na park miejski. Okolica spokojna i klimatyczna , zapraszam do kontaktu.

  • Okazja!Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie w centrum Stal...

    Stalowa Wola

    • 210 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis: Sprzedam słoneczne, przestronne, własnościowe mieszkanie w 4-piętrowym ocieplonym bloku w centrum Stalowej Woli przy Al. Jana Pawła II 2. Mieszkanie znajduje się na trzecim...

  • Sprzedam mieszkanie w Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 365 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon typu loggia. Mieszkanie jest do remontu.

  • Mieszkanie szukam

    Stalowa Wola

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukam mieszkania do wynajęcia 3 pokoje. Mogą być małe ale 3. Chciałabym się zmieścić w 1200 zł+media.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3-pokojowe mieszkanie Tarnobrzeg Serbinów

    Tarnobrzeg

    • 220 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe w Tarnobrzegu przy ul. Orzeszkowej 4. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 49 m2. 3 pokoje, osobna...

  • Kawalerka do wynajęcia

    Tarnobrzeg

    • 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Kawalerka do wynajęcia od 1.07.21na pierwszym piętrze w Tarnobrzegu po ul.Kwiatkowskiego.Odstępne 600 zł +czynsz 300 zł, kaucja 1000 zł.Tel.[tel],dzwonić po 17.

  • Sprzedam kawalerkę w Tarnobrzegu

    Tarnobrzeg

    • 195 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje. Okna nowe plastikowe, drzwi wymienione. Położone nowe płytki, podłoga cyklinowana. W kuchnie meble na wymiar, um...

  • Sprzedam mieszkanie 63,5 m2 z windą Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 357 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam piękne dwustronne, 63,5 m2 mieszkanie przy ulicy Wyszyńskiego w Tarnobrzegu. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze w bloku z windą i posiada widok na zamek i park Dzikowski....

  • Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji

    Tarnobrzeg

    • 255 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 45m przy ulicy Targowej 8 w Tarnobrzegu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i składa się z dwóch pokoi widnej kuchni, przedpokoju i ła...

  • Mieszkanie 60,22m2 po remoncie – 1 piętro Serbinów – bez prowizji...

    Tarnobrzeg

    • 319 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie po remoncie położone na 1 piętrze przy ul. M. Dąbrowskiej 16 w Tarnobrzegu. Niesłychanym atutem oferowanej nieruchomości...

  • Mieszkanie ul. Kopernika- 62m2- 4 pokoje- 4 piętro- balkon

    Tarnobrzeg

    • 269 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kopernika, powierzchnia 62m2. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkania składa się z: czterech oddzielnych pok...

  • Mieszkanie ul. Konstytucji 3 Maja- 62m2- 3 pokoje- balkon

    Tarnobrzeg

    • 229 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Konstytucji 3 Maja o powierzchni 62m2. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, osobnego WC, korytarza i balko...

  • Mieszkanie na I pietrze

    Tarnobrzeg

    • 360 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Tarnobrzegu w bloku przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie o pow. 62,80m2 usytuowane jest na I piętrze, składa się z 3 pokoi - salonu z balk...

  • Mieszkanie ul. Skalna Góra- 3 pokoje- 57m2- duży balkon

    Tarnobrzeg

    • 219 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 57m2 na ulicy Skalna Góra. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, osobnego WC, koryta...

  • spzedam mieszkanie po remncie ,III p.45m2

    Tarnobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Położone w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Waryńskiego na Osiedlu Przywiśle na III piętrze o powierzchni 45,22.Do mieszkania przynalerzy piwnica i dostęp do wózkowni. Mieszka...

  • Mieszkanie 2-pokojowe, centrum

    Tarnobrzeg

    • 175 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe położone w Tarnobrzegu w bloku przy ul. Dekutowskiego. Mieszkanie o pow. 34,55 m2 usytuowane jest na IV piętrze w bloku czteropiętrow...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnobrzeg

    • 359 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 2 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 36 m2, w Tarnobrzegu ul. M. Dąbrowskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane, urządzone w wysokim standardzie, znajdujące się na 1 p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Sarzyna

    • 270 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 273 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 49,96 m, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie cechuje się funkcjonalnym układem pomie...

  • Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzyce

    • 1 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 48m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Duży balkon. Częściowo umeblowane. Do zamieszkania od zaraz. Tel [tel]

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Tarnobrzeg

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 48,2 m2 w Tarnobrzegu na osiedlu Serbinow/Centrum - bardzo ładna i atrakcyjna lokalizacja.Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny [tel]

  • Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA
    1 / 4
    Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA

    Nowa Sarzyna

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam lokal na parterze ok 100 m2 ul. Mickiewicza 2, Nowa Sarzyna (centrum) posiadający pozwolenie na zmianę sposobu użytkowania lokalu usługowego na 2 lokale mieszkalne wraz z...

  • mieszkanie na Starym Mieście, klimatyzacja

    Tarnobrzeg

    • 1 300 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na Starym Mieście, ul. Szeroka, koło Pl. B. Głowackiego, 70,5m, 3 pokoje, umeblowane, sprzęty m.in. lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja. Ods...

  • mieszkanie na Starym Mieście, klimatyzacja

    Tarnobrzeg

    • 1 300 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Do sprzedania mieszkanie w Tarnobrzegu, M. Dąbrowskiej, 48m2, 2 pokoje
    1 / 8
    Do sprzedania mieszkanie w Tarnobrzegu, M. Dąbrowskiej, 48m2, 2 p...

    Tarnobrzeg

    • 249 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w bloku na 3. piętrze przy ul. M. Dąbrowskiej. Na mieszkanie składają się 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, WC, balkon, dodatkowo piwnica około 6m2. S...

  • Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 11
    Nowa Sarzyna - mieszkanie na sprzedaż.

    Nowa Sarzyna

    • 170 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Nowa Sarzyna – II piętro . Lokalizacja: Nowa Sarzyna ul. Jordana 2 , powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych mi...

  • Sprzedam meszkanie wlasnosciowe 34.20 m
    1 / 6
    Sprzedam meszkanie wlasnosciowe 34.20 m

    Tarnobrzeg

    • 225 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie wlasnosciowe 34.20 m. Pokój, widna kuchnia,łazienka, przedpokój, duzy balkon. Mieszkanie na 2 piętrze. Blok z cegły. Mieszkanie dostępne od zaraz.

  • Wynajem mieszkania.Doba 200 zł
    1 / 15
    Wynajem mieszkania.Doba 200 zł

    Tarnobrzeg

    • 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie na ulicy Plac 1000 lecia osiedle Przywiśle.Wynajem dzienny na dobę do trzech osób.Mieszkanie możliwe do wynajęcia od 5 marca.Cena 200 zł doba.Mieszkanie skład...

  • Kawalerka 22m² + duży balkon – Tarnobrzeg
    1 / 9
    Kawalerka 22m² + duży balkon – Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 155 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka 22 m² z dużym balkonem – Tarnobrzeg ul. Kwiatkowskiego – gotowa do sprzedaży Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22 m² położona na 4 piętrze w bloku przy ul. Kwiatkowski...

  • Tarnobrzeg 47 m² |balkon |klimatyzacja |2 piętro|
    1 / 12
    Tarnobrzeg 47 m² |balkon |klimatyzacja |2 piętro|

    Tarnobrzeg

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji w Tarnobrzegu przy ul. Sikorskiego 19. Nieruchomość o powierzchni 47,...

  • Mieszkanie 49,9 m² | Balkon | Nowa Sarzyna

    Nowa Sarzyna » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygo...

  • Mieszkanie tarnobrzeg, Zwierzyniecka
    1 / 13
    Mieszkanie tarnobrzeg, Zwierzyniecka

    Tarnobrzeg

    • 309 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Niższa cena! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu. To idealna propoz...