• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stalowa Wola

(41)
  • Mieszkanie szukam

    Stalowa Wola

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukam mieszkania do wynajęcia 3 pokoje. Mogą być małe ale 3. Chciałabym się zmieścić w 1200 zł+media.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę w spokojnej okolicy

    Moskale

    • 346 140 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Nisku na ul. Leśnej, działka bardzo dobrze usytuowana z względu na bliskość do Stalowej Woli jak i do centrum Niska i obwodnicy. W pięknej okolicy, przy lesie. N...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nisko

    • 2 350 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Jastkowice

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brandwica

    • 865 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Nisko

    • 495 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Nisko Nisko

    Nisko

    • 150 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 5 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednor...

  • Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM
    1 / 3
    Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM

    Jastkowice

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Jastkowicach Nr. 181803_2.0003.594/5 Wymiar działki to 47 x 21m, położona w miejscowości JASTKOWICE koło Stalowej Woli w bardzo dobrym miejscu z dobrym dojazdem...

  • Nieruchomość niezabudowana - Turbia

    Turbia

    • 110 523 zł cena
    • 5 014 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI Pawła Słomianego sygn. akt KI1L/GUp-s/169/2023 adres do korespondencji: ul. Wardyńskiego 3; 27-400 Ostrowiec Św. oferuje do sprzedaży Prawo własności ni...

  • Duży budynek produkcyjno biurowy nieruchomość magazyn Nisko
    1 / 12
    Duży budynek produkcyjno biurowy nieruchomość magazyn Nisko

    Nisko

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam duży budynek biurowo-produkcyjno-usługowy o powierzchni użytkowej około 1000m2, położonym na działce o powierzchni 22a w miejscowości Nisko niedaleko miejscowości Podwolin...

  • dom dowynjecia
    dom dowynjecia

    Nisko

    • 3 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    do wynjecia umeblowane domy w nisku ,możliwość parkowania samochodow, tel [tel]

  • 1 / 2
    sprzedam dom w nisku ul rz4eszowska

    Nisko

    • 700 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom wolnostojacy blizej centrum miasta ul rzeszowska

  • Sprzedam działkę / działki
    Sprzedam działkę / działki

    Pysznica

    • 760 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3834m2, tj. 38,34 ara składająca się z działek: 516/4 o powierzchni 28,34 ara [url] oraz 516/5 o powierzchni 10 arów [url] Możliwość sprzed...

  • zamienie lub sprzedam duzy dom
    1 / 2
    zamienie lub sprzedam duzy dom

    Nisko

    • 100 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 555 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    do sprzedania , mozliwa zamiana na mieszkanie w krakowie , duzy dom w raclawicach kolo niska, dzialak 15 arow , dom do zamieszkania lub odswiezenia , mozliwosc zmiany uztkowania...

  • do wynjecia dom w nisku
    do wynjecia dom w nisku

    Nisko

    • 4 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    do wynjecia dom w nisku , mozliwosc parkowania samochodow

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 2
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Pysznica

    • 800 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Pysznica. Dom w bardzo dobrej lokalizacji w centrum lecz jednak w zaciszu. Działka o powierzchni 17,2 ar. Dom składa się z dwóch połączon...

  • Działka budowlana Pysznica, Jastkowice
    Działka budowlana Pysznica, Jastkowice

    Jastkowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 10 arów i kształt kwadratu. Położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej na lekkim wzniesieniu. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz,...

  • Dom w stanie deweloperskim. Pilchów
    1 / 3
    Dom w stanie deweloperskim. Pilchów

    Pilchów

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony jest na 9 arowej działce, ogrodzonej, z bramą wjazdową przygotowaną do montażu siłownika. Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym, którego bryła nawiązuje do t...

  • Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica
    1 / 7
    Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica

    Jastkowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chciałbyś zamieszkać wśród natury a zarazem być blisko miasta ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania komfortowy dom w Jastkowicach położony na pięknej i dużej działce otocz...

  • Budynek o powierzchni ok. 160 m² z potencjałem adaptacyjnym
    1 / 9
    Budynek o powierzchni ok. 160 m² z potencjałem adaptacyjnym

    Nisko

    • 399 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej ok. 160 m², dokładnie jest przygotowany 80m2 części adaptacyjnej na mieszkalne + 80 gospodarczej...

  • sprzedamlub wynajme dom w nisku ul rzeszowska
    1 / 2
    sprzedamlub wynajme dom w nisku ul rzeszowska

    Nisko

    • 750 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    do sprzedania, lub wynjecia pietrowy dom w nisku ul rzeszowska 21, blisko centum niska

  • Syndyk sprzeda udziały w grunatach Jastkowice - Stalowa Wola

    Jastkowice

    • 32 866 zł cena
    • 30 866 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda zespół udziałów w trzech nieruchomościach gruntowych, położonych w obrębie Jastkowice i St...

  • sprzedam budynek
    sprzedam budynek

    Nisko

    • 900 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam , wynjme budnek ,duzy dom w raclawiacach kolo niska , duza dzialka 17a , ala pensjonat