• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal Gdańsk Brzeźno ul. Kazimierza Pułaskiego

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Pułaskiego

    • 4 999 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 16 776 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY W GDAŃSKU BRZEŹNIE - INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM LUB KOMFORTOWY DOM RODZINNY!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych i ro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 20 550 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 478 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 10 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 30 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 17 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Twoja nadmorska inwestycja z potencjałem!

    Niechorze » ul. Trzebiatowska

    • 4 500 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – Działający pensjonat nad morzem | 450 m od plaży | 12 pokoi Na sprzedaż oferujemy działający pensjonat położony zaledwie 450 metrów od plaży, w popularnej nadmorskiej...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 4 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszkalny na biuro w kamienicy z początku XX wieku. Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum Warszawy, pełna infrastruktura miejska. Odrestaurowana zabytkowa kamienica...

  • Lokal Poznań Wilda ul. Dolina

    Poznań » Wilda » ul. Dolina

    • 275 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 19 643 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL NIEMIESZKALNY NA SPRZEDAŻ Poznań, Wilda, ul. Dolina 5CPowierzchnia: 13,6 m²Cena: 275 000 PLN (sprzedaż bez VAT)Opis lokalu:Na sprzedaż lokal niemieszkalny położony na parterz...

  • Miejsce parkingowe w garażu,ochrona,monitoring

    Warszawa » Targówek

    • 35 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji Do sprzedania miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem na terenie ogrodzonego , monitorowanego i chronionego osiedla Budimex przy ulicy Wyspowej 16 ....

  • Lokal Gdynia Wiczlino ul.

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino

    • 1 050 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJAGdynia Wiczlino to najszybciej rozwijająca się dzielnica Gdyni. Aktualna liczba mieszkańców przekracza 16 000. Dobry dojazd do obwodnicy w 5 minut, oraz do centrum w 15...

  • Dwa lokale/1 KW - Zainwestuj lub kup pod swój "B"

    Przemyśl » ul. Tatarska

    • 840 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 560 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje Państwu możliwość zakupu przestronnego lokalu usługowego z możliwością podziału na dwie niezależne przestrzenie z osobnymi wejściami bez...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 42 500 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 34 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 69 487 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 119 m2 dla 36 osób na 4 piętrze budynku biurowego w okolicach ul.Żelaznej ,na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 85 680 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 591 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 145m2 dla 48 osób na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia lokal biu...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 17 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 503 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ P...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sielecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Sielecka

    • 8 541 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal magazynowo-usługowy 219 m² - Kolonia Sielce.Do wynajęcia przestronny lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 219 m², zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Kolonia Sielce.Par...

  • Wynajme MAGAZYN 60 PLUS Biura 40m kw.
    1 / 2
    Wynajme MAGAZYN 60 PLUS Biura 40m kw.

    Lublin

    • 2 700 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN 60MKW PLUS BIURA 40MKW wynajme WROTKÓW UL.BUDOWLANA PARKING WSZYSTKIE MEDIA. PROMOCJA PIERWSZE DWA MIESIĄCE 50% MNIEJ.

  • Lokal Kąty Rybackie ul. Rybacka

    Kąty Rybackie » ul. Rybacka

    • 9 166 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL POD SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY!DOSTĘPNY OD 1 LISTOPADA 2025 ROKUPRZY GŁÓWNEJ ULICY - IDEALNA LOKALIZACJA!TYLKO U NAS!!!LOKALIZACJA:Kąty Rybackie to jedna z najbardziej popula...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Annopol ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 2 550 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce w kompleksie biurowo - usługowo - produkcyjnym. Teren zamknięty, wjazd bezpośrednio z ulicy, teren ogrodzony, monitoring, kamery....

  • budynek usługowo-handlowy 334m przy Zakopiance sprzedam/wyna
    1 / 5
    budynek usługowo-handlowy 334m przy Zakopiance sprzedam/wyna

    Kraków

    • 2 340 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 7 006 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    witam sprzedam lub wynajmę lokal położony bezpośrednio przy Zakopiańskiej w Krakowie. Blisko autostrady , dogodne połączenie we wszystkich kierunkach. Budynek w pierwszej linii wid...

  • Syndyk sprzeda kompleks komercyjny o funkcji magazynowej i biurow...

    Marcinkowo

    • 2 095 800 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Tomasza Góralskiego i Leszka Wegnerowskiego – osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: – nieru...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 27 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 15 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...