• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal użytkowy Skierniewice
    1 / 6
    Lokal użytkowy Skierniewice

    Skierniewice

    • 2 780 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny położony w Skierniewicach. Budynek o wymiarach 12 m x 44 m, wysokości 4,5 m i całkowitej powierzchni 530 m 2 , wybudowany je...

  • sprzedam lokal 137,67 m2 w centrum Gliwic
    1 / 11
    sprzedam lokal 137,67 m2 w centrum Gliwic

    Gliwice

    • 1 950 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w centrum Gliwic ,podjazd dla niepełnosprawnych, zamykane podwórko, miejsca parkingowe, wejście od ulicy i podwórza, instalacja wodno- kanalizacyjna w każdym pomieszczeniu, w...

  • Lokal usługowy 38 m² – Wrocław Kozanów – po remoncie, do odś
    1 / 15
    Lokal usługowy 38 m² – Wrocław Kozanów – po remoncie, do odś

    Wrocław

    • 245 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 448 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy 38 m² – Wrocław Kozanów – po remoncie, do odświeżenia Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 38,4 m², położony na parterze budynku przy ul. Dokerskiej 7 we Wrocław...

  • Lokal Kraków Kazimierz

    Kraków

    • 11 900 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy lokal do wynajęcia - Kraków, Kazimierz ( ↓ UA ↓ ) Do wynajęcia lokal w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa w okolice ulicy Dajwór. To...

  • Na sprzedaż nowoczesna hala produkcyjna w Wojniczu

    Wojnicz » ul. Jagodowa

    • 20 000 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 100/1, 100/2, 101, 106, 107 108/1, 108/2Obręb ewidencyjny: WojniczAdres: ul. Jagodowa 3, 32-830 Wojnicz2. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIP...

  • Na sprzedaż zajazd- Skopanie, Baranów Sandomierski

    Skopanie » ul. Tarnobrzeska

    • 3 950 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 2 469 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – Zajazd z restauracją i bazą noclegową – Skopanie, gm. Baranów SandomierskiOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W KNC NIERUCHOMOŚCIZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofe...

  • Na sprzedaż nowoczesna hala z biurowcem

    Zakliczyn » ul. Grabina

    • 11 800 000 zł cena
    • 2 781 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 635, 433/8 , 433/9, 433/10, 433/16,Obręb ewidencyjny: ZakliczynAdres: ul. Grabina 102. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIPołożenie, uwarunkow...

  • Lokal Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 9 500 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Lokal Usługowy - W Samym Sercu Miasta na Pierwszym Piętrze Lokal po generalnym remoncie dla twojej firmy, znajdujący się w kamienicy położonej bardzo blisko Ryn...

  • Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw.
    1 / 15
    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw.

    Grabownica Starzeńska

    • 2 000 000 zł cena
    • 885 m2 powierzchnia
    • 2 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni użytkowej 885 mkw. z utwardzonym placem, posadowiona na działkach w użytkowaniu wieczystym, o łącznej powierzchni 78,23 ar w G...

  • LOKAL USŁUGOWY WILDA NA SPRZEDAŻ
    1 / 5
    LOKAL USŁUGOWY WILDA NA SPRZEDAŻ

    Poznań

    • 262 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 18 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL USŁUGOWY NA SPRZEDAŻ Poznań, Wilda, ul. Dolina 5C Powierzchnia: 13,6 m² Cena: 262 000 PLN (sprzedaż bez VAT) Opis lokalu: Na sprzedaż lokal niemieszkalny położony na parterz...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mieszkanie do wynajmu w przedwojennej, zabytkowej kamienicy na biuro, dwustronne (płn-płd), wysokie, stylowe. Budynek bez windy w centrum Warszawy, bardzo dobra i prestiżowa lok...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 800 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY Z WITRYNĄ NA UL. ŚWIĘTOJAŃSKĄ W GDYNILOKALIZACJANieruchomość położona jest w centrum Gdyni przy jednej z najpopularniejszych ulic - ŚWIĘTOJAŃŚKIEJ.BUDYNEKKa...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1154 m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 1154m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Stara Praga ul. Kępna

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Kępna

    • 6 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal z witryną na parterze na Pradze Płn. Okolica z pełną infrastruktura miejską, dobre połączenia komunikacyjne (m.in. metro). Ofertę stanowi pow. na dwóch pozio...

  • Na sprzedaż unikatowy Lokal handlowy ul. Zwierzyniecka.
    1 / 2
    Na sprzedaż unikatowy Lokal handlowy ul. Zwierzyniecka.

    Kraków

    • 1 370 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 13 048 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikatowy Lokal handlowy/ użytkowy o pow. 52 m2 witryny od ulicy, znajduje się na parterze zmodernizowanej kamienicy przy ul. Zwierzynieckiej - w samym centrum starego...

  • Nieruchomość - Łozienica

    Łozienica

    • 75 719 832 zł cena
    • 44 918 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dancoal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Łozienicy (KRS 0000308553) ogłasza przetarg pisemny z możliwością zarządzenia dodatkowej aukcji na sprzedaż...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chmielna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 3 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowe biuro o powierzchni 48,5 m², położone w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej 73B. Biuro znajduje się na 7. piętrze zabytkowej kamie...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 8 320 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN o pow.260m2. Pomieszczenie magazynowe / handlowe / usługowe. Jest to hala po prawej stronie na zdjęciu. Lokalizacja usprawnia dojazd firmom spedycyjnym, dostawc...

  • Zabytkowy Zespół Dworsko-Parkowy (XIXw. 1880 r)

    Turka

    • 10 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zabytkowy Zespół Dworsko-Parkowy (XIXw. budowany do ok. 1880 r).Malowniczy zabytkowy zespół dworsko-parkowy w Turce/k. Lublina wybudowany został...