• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • 1 / 3
    Lokal Sopot Kamienny Potok ul. Obodrzyców

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Obodrzyców

    • 359 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 699 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY W SOPOCIE. Idealna inwestycja do dalszego najmu. Wiele możliwości aranżacji biuro/kancelaria/sklep/gabinet kosmetyczny/salon fryzjerski itpLOKAL:Lokal o...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 10 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 16 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 9 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 7 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 6 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Prezentujemy Państwu Lokal Usługowy pod Wynajem Dla Twojej Firmy Rybnik - Ligota Lokal Zlokalizowany jest w budynku wielolokalowym usługowym na Parterze z dwo...

  • Lokal Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 4 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Szukasz Przestronnego Lokalu dla Swojej Firmy? Potrzebujesz otwartej przestrzeni aby móc zaaranżować nowe miejsce na rozwój? - Dobrze trafiłeś ;-) Przedstawiam...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 13 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 8 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 16 850 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 9 osób,na 5 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 12 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal 115,8 m² w centrum Kielc – idealny pod aptek
    1 / 12
    Lokal 115,8 m² w centrum Kielc – idealny pod aptek

    Kielce

    • 809 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 035 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy 115,8 m² – centrum Kielc, idealny pod aptekę Biuro nieruchomości CKDOM.PL oferuje na sprzedaż lokal użytkowy przystosowany do prowadzenia apteki, położony w atrakcyj...

  • Lokal Gdynia Redłowo ul. Łużycka

    Gdynia » Redłowo » ul. Łużycka

    • 3 000 000 zł cena
    • 475 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL DWU POZIOMOWY Z WITRYNĄ NA UL. ŁuŻYCKĄ W GDYNI  Z SALĄ SPRZEDAŻY ORAZ POMIESZCZENIAMI BIUROWYMI, DUŻA PIWNICA. Lokal idealny pod lokal medyczny, edukacyjny. LOKALIZACJABudyne...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krucza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krucza

    • 14 013 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe biuro w prestiżowej kamienicy przy ul. Kruczej - gotowe do wprowadzeniaSzukasz reprezentacyjnej przestrzeni biurowej w samym sercu Warszawy?Ta oferta to połączenie elegan...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 12 152 € cena
    • 839 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    English version belowDo podnajęcia nowoczesna, w pełni wyposażona powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 838,62 m² brutto (800,59 m² netto) w prestiżowym budynku Crown Square,...

  • Garaż podziemny przy ul. Dowgielewiczowej
    1 / 3
    Garaż podziemny przy ul. Dowgielewiczowej

    Gorzów Wielkopolski

    • 129 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 7 589 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania garaż podziemny w budynku przy ul. Dowgielewiczowej o powierzchni 16,93 m2. Posiada bramę garażową stalową uchylną, ściany wykończone tynkiem , podłoże betonowe oraz...

  • Biura na sprzedaż Mokotów!
    1 / 8
    Biura na sprzedaż Mokotów!

    Warszawa

    • 15 000 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Park Towers jest wysokiej jakości projektem znajdującym się na Mokotowie z bezpośrednim dostępem do głównych arterii miasta i lotniska. Atutem tej lokalizacji jest dogodny dojazd...

  • Kamienica na sprzedaż, centrum Rzeszowa Targowa 9

    Rzeszów » ul. Targowa

    • 2 090 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 7 656 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu do sprzedaży Kamienicę z 1890 roku zlokalizowaną w centrum miasta Rzeszowa przy ul. Targowej 9 - idealna dla tych którzy plan...

  • Lokal użytkowy Iwkowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Iwkowa

    Iwkowa

    • 747 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 1 845 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny o 50 000 zł! Na sprzedaż: Działka z halą magazynowo-usługową Iwkowa, gm. Iwkowa Opis nieruchomości: Lokalizacja: Iwkowa, gm. Iwkowa, woj. małopolskie Dojazd: 8 km d...

  • Lokal handlowy z witryną Stare Miasto Kraków blisko Plant.
    1 / 2
    Lokal handlowy z witryną Stare Miasto Kraków blisko Plant.

    Kraków

    • 1 380 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 16 047 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży w turystycznej starej części miasta Krakowa: atrakcyjny LOKAL HANDLOWY/UŻYTKOWY/GASTRONOMICZNY - pozwolenia sanepidu: wysokość pomieszczeń ponad 3,2 m2, trzy...

  • Lokal Białystok Centrum

    Białystok » Centrum

    • 1 200 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Przedmiotem najmu jest lokal biurowo/handlowo/usługowy o powierzchni użytkowej ok. 19 m 2 , zlokalizowany na parterze w centrum Białegostoku, pawilon Wenus ul. Św. Rocha...

  • Lokal Warszawa Włochy, Opacz Wielka

    Warszawa » Włochy

    • 11 500 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt biurowo-magazynowy o pow. 370 m2, w dogodnej lokalizacji. W skład obiektu wchodzi: - pomieszczenie biurowe na parterze około 40mkw - pomieszczenie biurowe na piętrze...