• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa
    1 / 3
    Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa

    Brzozów

    • 2 450 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 3 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni odnowiony budynek komercyjny o pow. 741,47 m², położony w doskonałej lokalizacji w Brzozowie przy ul. Mickiewicza. Obiekt stoi na działkach o łącznej powierzchn...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 12 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 303 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Hala namiotowa magazyn hangar rolnicza
    1 / 11
    Hala namiotowa magazyn hangar rolnicza

    Konin

    • 12 345 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Firma P.H.U Hal-Pol oferuje produkcje jak I montaż hal namiotowych w każdym wymiarze I konfiguracji o nieograniczonej długości I szerokości od 5 do 16m . W cene kazdej hali wliczon...

  • Lokal Lębork ul. Wojska Polskiego

    Lębork » ul. Wojska Polskiego

    • 2 550 000 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 2 879 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    4 HALE PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWE | 5 LOKALI USŁUGOWO-HANDLOWYCH | PLAN MANEWROWY | MIEJSCA PARKINGOWE NA TERENIE POSESJIWażne. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków oraz...

  • Budynek handlowo-usługowo-biurowo-magazynowy 750m2
    1 / 5
    Budynek handlowo-usługowo-biurowo-magazynowy 750m2

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 600 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomości gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowo-magazynowym zlokalizowana w Kędzierzynie–Koźlu (Blachownia) ul. Wyzw...

  • Lokal użytkowy Bydgoszcz Fordon
    1 / 14
    Lokal użytkowy Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 2 990 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ZAPRASZAM.. Szukasz myjni samochodowej , warsztatu, obiektu handlowego, magazynowego lub działki developerskiej Idealna oferta czeka na Ciebie w bydgoskim Fordonie ....

  • Lokal użytkowy Lublin Ponikwoda
    1 / 5
    Lokal użytkowy Lublin Ponikwoda

    Lublin

    • 648 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokale użytkowe - Narcyzowe Osiedle, Lublin Nowoczesna inwestycja w sercu młodego osiedla - potencjał, który pracuje na Ciebie Cena: 12 000 zł/m² Dostępne powierzchni...

  • Super oferta. Warszawa - Wilanów.
    1 / 16
    Super oferta. Warszawa - Wilanów.

    Warszawa

    • 7 599 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 7 116 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości. Umowa podpisana na wyłączność. Jedyna, niepowtarzalna ok...

  • PS-BR-700-20 NOWOCZESNY BUDYNEK USŁUGOWY, BIUROWIEC, SKLEP
    1 / 2
    PS-BR-700-20 NOWOCZESNY BUDYNEK USŁUGOWY, BIUROWIEC, SKLEP

    Wrocław

    • 29 766 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Projekt budynku usługowego - biurowego, do dowolnej adaptacji na odpowiednią funkcję w zależności od potrzeb klienta. System konstrukcyjny pozwala na dowolny podział pomieszczeń....

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Żabi Kruk

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Żabi Kruk

    • 1 399 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 272 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy mieszkanie idealne na lokal usługowy pod biuro, kancelarię, gabinety medyczne, lub podział na 2 osobne lokale.MIESZKANIE:Unikatowe, klimatyczne, trójstronne mieszkanie o...

  • Lokal usługowo-handlowy
    1 / 2
    Lokal usługowo-handlowy

    Siemiatycze

    • 50 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal usługowy w Siemiatyczach. Posiadam na sprzedaż lokal usługowy w centrum osiedla mieszkaniowego 41m2. Budynek nadaje się pod biuro, sklep, lub działalność uslugową ty...

  • Nieruchomość - Łeba

    Łeba

    • 23 395 000 zł cena
    • 5 734 m2 powierzchnia
    • 4 081 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBWIESZCZENIE Syndyk „Łeba Hotel” sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej ogłasza drugi nieograniczony, ofertowy przetarg pisemny, w trybie ustawy z dnia 28.02.2003 r. Prawo upadło...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Praga-Północ ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 69 544 € cena
    • 17 386 m2 powierzchnia
    • 4 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow.17386 m2 w hali magazynowe w okolicach Trasy Toruńskiej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Praga-Północ ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 9 600 € cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 4 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow.2400 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROW...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Praga-Północ ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 6 517 € cena
    • 1 917 m2 powierzchnia
    • 4 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow.1917 m2 na 2 piętrze w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PRO...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 7 650 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 112,5 m², zlokalizowany w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Trójmiasta - przy Alei Niepodległości 606 w Sopocie.To i...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 16 105 € cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 9 024 € cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 6 709 € cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.397 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 8 433 € cena
    • 499 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr