• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 103 m2 Magazyn murowany, wewnętrzny, w kształcie prostokąta. Posadzka asfaltowa. Magazyn posiada wrota blaszane. Na życzenie klienta powierzchnia...

  • Biurowiec inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 8
    Biurowiec inwestycyjny na sprzedaż

    Toruń

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 3 657 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz dochodowej nieruchomości komercyjnej lub siedziby dla swojej firmy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy trzykondygnacyjny biurowiec po generalnym remo...

  • Lokal użytkowy Brzesko, Głowackiego
    1 / 4
    Lokal użytkowy Brzesko, Głowackiego

    Brzesko

    • 899 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 555 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna kamienica w centrum Brzeska z dochodem pasywnym i potencjałem rozbudowy! Na sprzedaż niska, urokliwa kamienica o powierzchni ok. 120 m, położona w doskonałej lokalizacj...

  • Lokal użytkowy Jawor,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Jawor,

    Jawor

    • 5 000 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOCHODOWY PENSJONAT, 10 MIESZKAŃ, 50 MIEJSC NOCLEGOWYCH Marzysz o prowadzeniu pensjonatu pełnego wygody z rodzinną atmosferą? Dobrze trafiłeś. Pensjonat składa się z budynku w kszt...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 427 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.44,27 m2 na 5 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Rembertów ul. Działyńczyków

    Warszawa » Rembertów » ul. Działyńczyków

    • 1 999 999 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków....

  • Lokal Kłodno ul.

    Chmielno

    • 12 090 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 14 393 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - ponad 2,2 HEKTARA terenu z ok. 300 m LINII BRZEGOWEJ JEZIORA Mausz i dwoma pomostami! 3 budynki - 2 domy w...

  • Lokal Malbork ul. Aleja Wojska Polskiego

    Malbork » ul. Aleja Wojska Polskiego

    • 2 450 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!Na wynajem lokal handlowo-usługowy z przynależnymi 7 miejscami parkingowymi.LOKAL: przestronny, ustawny, po remoncie o łącznej powierzchni użytkowej 58,49 m2. W skład l...

  • Lokal Rębiechowo ul. Akacjowa

    Rębiechowo » ul. Akacjowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! OBIEKT KOMERCYJNY NA SPRZEDAŻ! ORGANIZACJA WESEL, GASTRONOMIA, POKOJE NOCLEGOWE (12 POKOI DLA 26 OSÓB)!NIERUCHOMOŚĆ:Dom o powierzchni całkowitej ok. 460 m², zlokalizow...

  • Lokal Malbork ul. Aleja Wojska Polskiego

    Malbork » ul. Aleja Wojska Polskiego

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z przynależnymi 7 miejscami parkingowymi.LOKAL: przestronny, ustawny, po remoncie o łącznej powierzchni użytkowej 58,49 m2. W skład...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 10 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala - Magazyn o powierzchni 267m2. - wymiary 30x9m - brama wjazdowa 3,4m szer. 3,3m wys. - własny monitoring z dostępem przez aplikację - alarm Satel ze stałym dozorem S...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 5 900 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa w miejscowości Sulejówek. Duża, wysoka hala magazynowa, Pomieszczenie biurowe 20 m . Teren ogrodzony z placem manewrowym, przystosowany do ruchu samocho...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 5 389 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 29 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 180 m2, położony w Śródmieściu, z ogromnymi witrynami na całą długość lokalu, z widokiem na Wisłę i dwoma miejscami postojowymi w...

  • Lokal Głażewo-Święszki

    Głażewo-Święszki

    • 3 800 000 zł cena
    • 33 105 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gospodarstwo rolne 33,1 ha Głażewo-Święszki, gm. Młynarze Powierzchnia: ok. 33,105 haRodzaj oferty: sprzedaż gospodarstwa rolnego z zabudowaniami i gruntem Lokalizacja Głażewo-Ś...

  • Lokal Kraków Grzegórzki

    Kraków » Grzegórzki

    • 17 697 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia l okal biurowy o pow. całkowitej 294,95m 2 i pow. użytkowej 280,91m 2 położony na I piętrze w jednym z budynków biurowo-usługowych w okolicy ul. Fabrycznej....

  • Lokal 370 m2 w centrum Zwolenia woj. mazowieckie.

    Zwoleń » pl. Kochanowskiego

    • 1 090 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 2 946 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o pow. 370 m2 w kamienicy przy ul. Pl. Jana Kochanowskiego z dobrym zapleczem parkingowym (duży parking oraz dwa miejsca parkingowe przydzielone do lokalu przed wejściem) w...

  • Działka 35 ha z ruinami papierni w Celejowie.

    Celejów

    • 8 800 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka 35 ha w tym 13,5 ha jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomiczne w malownicze...

  • Lokal handlowy 180 m kw. w centrum Dęblina.

    Dęblin » ul. Okólna

    • 790 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowy( sprzedaż, wynajem) o pow. 180 m kw. z pełnym wyposażeniem potrzebnym do prowadzenia działalności gospodarczej z infrastrukturą pomocniczą i zapleczem socjalnym...

  • Lokal w sercu Ełku – idealny pod Twój biznes!
    1 / 9
    Lokal w sercu Ełku – idealny pod Twój biznes!

    Ełk

    • 355 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 221 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 68,35 m², położony w ścisłym centrum Ełku, przy jednej z głównych ulic miasta – ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się w ocieplo...

  • NA SPRZEDAŻ
    1 / 11
    NA SPRZEDAŻ

    Puławy

    • 799 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 3 683 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż budynek usługowy w Puławach przy ul. Piłsudskiego 67. Budynek o powierzchni użytkowej 217 mkw. Oddany do użytku w 2000 roku. Murowany, dwukon...