• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 415)
  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Jerozolimskie Al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 19 260 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu biuro w kamienicy Śródmieście W-wy. Kamienica z parterem lokali usługowych po renowacji. W sąsiedztwie instytucje administracyjno-publiczne, Trakt Królewski i inne...

  • Lokal Piotrkowice ul. Przejazdowa

    Piotrkowice » ul. Przejazdowa

    • 1 490 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Na sprzedaż hala magazynowa z placem manewrowym o powierzchni 246 m, położona na dużej działce 1500 m w miejscowości Piotrkowice, gmina Żabia Wola,...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: plac na warszawskiej Białołęce, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia plac na warszawski...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bemowo, Chrzanów ul. Połczyńska

    Warszawa » Bemowo » ul. Połczyńska

    • 39 975 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 01.02.2026!!! Do wynajmu magazyn W-wa/Bemowo/Chrzanów. Kompleks logistyczny (biurowo-magazynowy) w bardzo dobrej lokalizacji przy wylocie z W-wy na Pozna...

  • Kompleks budynków przy ul. 6 Sierpnia w Puławach..

    Puławy » ul. Sierpnia

    • 3 700 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 542 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kompleks budynków o różnym przeznaczeniu (restauracja, spichlerz, sklep, lokale mieszkalne, usługowe, handlowe) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2400 m2 na działce o pow. 2496 m...

  • Lokal Gdynia Działki Leśne ul. Poleska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Poleska

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny  w centrum Gdyni!Oferowana forma prawna  to nakłady inwestycyjne na gruncie, w celu wyjaśnienia zasad działania tej formy, skontaktuj się telefoniczn...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 14 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 11 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 402 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 2 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | LOKAL HANDLOWY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI RYBNIK - LIGOTA IDEALNIE SKOMUNIKOWANY PUNKT HANDLOWY DLA TWOJEJ FIRMY !!! LOKAL O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 51 m 2...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 74 545 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 153m2 dla 45 osób na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy d...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 75 947 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 140 m2 dla 43 osób na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy...

  • Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa
    1 / 3
    Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa

    Brzozów

    • 2 450 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 3 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni odnowiony budynek komercyjny o pow. 741,47 m², położony w doskonałej lokalizacji w Brzozowie przy ul. Mickiewicza. Obiekt stoi na działkach o łącznej powierzchn...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 12 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 303 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Hala namiotowa magazyn hangar rolnicza
    1 / 11
    Hala namiotowa magazyn hangar rolnicza

    Konin

    • 12 345 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Firma P.H.U Hal-Pol oferuje produkcje jak I montaż hal namiotowych w każdym wymiarze I konfiguracji o nieograniczonej długości I szerokości od 5 do 16m . W cene kazdej hali wliczon...

  • Lokal Lębork ul. Wojska Polskiego

    Lębork » ul. Wojska Polskiego

    • 2 550 000 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 2 879 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    4 HALE PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWE | 5 LOKALI USŁUGOWO-HANDLOWYCH | PLAN MANEWROWY | MIEJSCA PARKINGOWE NA TERENIE POSESJIWażne. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków oraz...

  • Budynek handlowo-usługowo-biurowo-magazynowy 750m2
    1 / 5
    Budynek handlowo-usługowo-biurowo-magazynowy 750m2

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 600 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomości gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowo-magazynowym zlokalizowana w Kędzierzynie–Koźlu (Blachownia) ul. Wyzw...

  • Lokal użytkowy Bydgoszcz Fordon
    1 / 14
    Lokal użytkowy Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 2 990 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ZAPRASZAM.. Szukasz myjni samochodowej , warsztatu, obiektu handlowego, magazynowego lub działki developerskiej Idealna oferta czeka na Ciebie w bydgoskim Fordonie ....

  • Lokal użytkowy Lublin Ponikwoda
    1 / 5
    Lokal użytkowy Lublin Ponikwoda

    Lublin

    • 648 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokale użytkowe - Narcyzowe Osiedle, Lublin Nowoczesna inwestycja w sercu młodego osiedla - potencjał, który pracuje na Ciebie Cena: 12 000 zł/m² Dostępne powierzchni...

  • Super oferta. Warszawa - Wilanów.
    1 / 16
    Super oferta. Warszawa - Wilanów.

    Warszawa

    • 7 599 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 7 116 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości. Umowa podpisana na wyłączność. Jedyna, niepowtarzalna ok...

  • PS-BR-700-20 NOWOCZESNY BUDYNEK USŁUGOWY, BIUROWIEC, SKLEP
    1 / 2
    PS-BR-700-20 NOWOCZESNY BUDYNEK USŁUGOWY, BIUROWIEC, SKLEP

    Wrocław

    • 29 766 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Projekt budynku usługowego - biurowego, do dowolnej adaptacji na odpowiednią funkcję w zależności od potrzeb klienta. System konstrukcyjny pozwala na dowolny podział pomieszczeń....