• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Obiekt komercyjny- hala magazynkwa + lokale użytkowe

    Koszalin

    • 2 150 000 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 1 426 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Lokal usługowy 70 mkw w centrum Lublina

    Lublin » Śródmieście

    • 980 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ;** Świetna lokalizacja -- niski czynsz !** Ścisłe centru miasta to duża ilość potencjalnych klientów !! **ŚRÓDMIEŚCIE.: polecam do zakupu lokal usługowy o pow. 70 m² zlokalizowan...

  • Lokal Gdynia Działki Leśne ul. Wolności

    Gdynia » Działki Leśne » pl. Wolności

    • 995 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni, niemalże przy skrzyżowaniu głównych ulic Warszawskiej i Wolności.  Oddalony jest zaledwie o ok 500 m od dworca głównego PKP...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Dyrekcyjna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dyrekcyjna

    • 1 545 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach:p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media)pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimat...

  • 1 / 3
    Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Dyrekcyjna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dyrekcyjna

    • 813 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn w sercu Gdańska. LOKALIZACJA:Śródmieście Gdańska. W zasięgu 5 minutowego spaceru znajduję się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Dworzec kolejowy znajduję się 8 minut...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Dyrekcyjna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dyrekcyjna

    • 2 927 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Mokotów, Dolny Mokotów ul. Willowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Willowa

    • 7 970 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu rozkładowe, widne, po remoncie mieszkanie na Mokotowie. Może być wynajmowane na biuro!!! Wyjątkowo zadbana kamienica z lat 30. Mieszkanie 3 duże pokoje + służbów...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 17 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - usługowy w zrewitalizowanej kamienicy, centrum Warszawy. Super miejsce na działalność biurową (siedzibę firmy, kancelarię prawną, notarialną, działalność usługow...

  • Powierzchnia biurowa Mokrzesz gm. Mstów
    Powierzchnia biurowa Mokrzesz gm. Mstów

    Mokrzesz

    • 1 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej. Działka narożna zabudowana dwoma halami o wysokość 3,5m z...

  • Lokal użytkowy Częstochowa Tysiąclecie
    1 / 15
    Lokal użytkowy Częstochowa Tysiąclecie

    Częstochowa

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal Użytkowy lokal bezczynszowy - ul. Dekabrystów, Częstochowa Oferuję do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 69 m² , położony na pierwszym pię...

  • Lokal użytkowy Częstochowa Centrum
    1 / 8
    Lokal użytkowy Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 375 984 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 225 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal użytkowy usytuowany na parterze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście do lokalu bezpośrednio z ruchliwej ulicy. Kamienica położona przy ul O...

  • Lokal użytkowy Częstochowa Centrum
    1 / 5
    Lokal użytkowy Częstochowa Centrum

    Częstochowa

    • 181 860 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów
    1 / 6
    Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów

    Mokrzesz

    • 1 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam teren inwestycyjny w gm Mstów Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej. Działka narożna zabu...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Kopijników

    Warszawa » Targówek » ul. Kopijników

    • 2 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo - magazynowa ( sklep internetowy ) 60m2. Pierwsze piętro. W budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Lokal biurowy z pomieszczeniem sanitarnym....

  • Lokal Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz ul. Rzeszowska

    Kraków » ul. Rzeszowska

    • 500 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 519 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomo...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Dyrekcyjna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dyrekcyjna

    • 2 439 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 3 850 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.35 m2 na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 4 095 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.45 m2 w przyziemiu, w kameralnej kamienicy biurowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal użytkowy - Lublin

    Lublin

    • 4 978 950 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 4 486 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Uniwersytet Medyczny w Lublinie, 20-059 Lublin, Al. Racławickie 1 OGŁASZA pisemny przetarg nieograniczony na zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej – działki ewidency...

  • Lokal Białystok

    Białystok

    • 4 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | LOKAL DO WYNAJĘCIA Białystok, centrum miasta Przedmiotem najmu jest lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 40 m 2 , zlokalizowany w centrum Biał...