• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Tuchom ul. Miszewska

    Tuchom » ul. Miszewska

    • 9 800 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem - Tuchom, ul. MiszewskaDo wynajęcia nowoczesna, samodzielna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni zabudowy 192 m², położona w strefie prz...

  • Lokal Gdańsk Stocznia ul. Plac Porozumienia Gdańskiego

    Gdańsk » ul. Plac Zbawiciela

    • 6 349 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego Lokalu biurowego o powierzchni 107 m2 , wykończonego w wysokim standardzie, zlokalizowanego w sercu Młodego Miasta w Gdańsku.ATUTY...

  • Lokal Gdańsk Stocznia ul. Plac Porozumienia Gdańskiego

    Gdańsk » ul. Plac Zbawiciela

    • 6 477 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Gotowa Inwestycja w Centrum Nowogardu
    1 / 16
    Gotowa Inwestycja w Centrum Nowogardu

    Nowogard

    • 474 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 515 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gotowa Inwestycja w Centrum Nowogardu | Lokal z Pewnym Najemcą i Niskimi Kosztami urzymania Szukasz bezpiecznej inwestycji, która generuje stabilny dochód od pierwszego dnia? Preze...

  • Lokal użytkowy sprzedaż Goleniów
    1 / 2
    Lokal użytkowy sprzedaż Goleniów

    Goleniów

    • 670 940 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jedyna oferta sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim z dużą witryną od południowej strony. W okolicy CENTRUM Goleniowa i parkingiem przed budynkiem. Oferujemy nowy lokal o powierz...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 10 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **Do sprzedania n/w nieruchomości (w całości cena 3 150 000 zł ) lub w rozbiciu na :1. Hala produkcyjno-warsztatowa-magazynowa na działce o pow...

  • Miejsce na prowadzenie biznesu i mieszkanie, Byków

    Byków

    • 1 190 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację nieruchomości, znajdującej się w samym centrum miejscowości Byków, bezpośrednio przy głównej drodze na trasie Oleśnica- Wrocław.Budynek z roku 1990, wybudo...

  • Produkcja/Usługi/Handel przy drodze krajowej nr 20

    Tuchom

    • 3 400 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 2 684 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż - nieruchomość gruntową z zabudowaniami – położoną w miejscowości – Tuchom, przy drodze krajowej nr 20. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z...

  • Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent
    1 / 6
    Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent

    Łódź

    • 13 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KONTENER 3x2 m – II GATUNEK – PŁYTA WARSTWOWA PIR 120 mm Stan • Gotowy do użytku Na sprzedaż kontener o wymiarach 3 x 2 m, wykonany z płyty warstwowej PIR 120 mm. Idealny jako biu...

  • Kiosk Sklep Pawilon handlowy 3 w cenie 1
    1 / 3
    Kiosk Sklep Pawilon handlowy 3 w cenie 1

    Drezdenko

    • 13 999 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam 3 pawilony handlowe-usługowe o łącznej powierzchni ponad 90 mkw Lokale na własność posadowione są na działce należącej do Gminy ( nr działki 1157/12 , dzierżawa gruntu od...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 14 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki

    • 4 163 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal wykończony pod studio fotograficzne o pow. netto 49,57m 2 i pow. brutto 52,04m 2 położony na I piętrze w biurowcu klasy A przy ul. Marcika. Lokal skła...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 2 454 € cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.233,79 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Ostróda ul. Jana Pawła Ii

    Ostróda » pl. Jana Pawła II

    • 599 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 4 717 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES / ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. L...

  • Usługi Stara Stolarnia o pow. ok. 500 m2, Wróblowice
    1 / 13
    Usługi Stara Stolarnia o pow. ok. 500 m2, Wróblowice

    Wróblowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 998 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż murowany dwukondygnacyjny budynek usługowy / magazyn, (wiele możliwości adaptacji-wizualizacja) o pow. ok 500 m2 usytuowany na działce w MPZP przeznaczenie 1U o pow. 0,...

  • Kontener z płyt warstwowych 3x2 pawilon ocieplony biuro
    1 / 2
    Kontener z płyt warstwowych 3x2 pawilon ocieplony biuro

    Olsztyn

    • 15 300 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 2 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Estetyczne wykonanie Darmowa wycena Profesjonalna obsługa Dostawa i rozładunek Producent kontenerów z płyt warstwowych posiada w sprzedaży kontenery z płyt warstwowych. Goto...

  • Lokal Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 4 200 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal nadaje się na każdą działalność biurową, kancelarię, biuro księgowe, gabinet. Powierzchnia 98m2, na 1 piętrze w budynku szeregowym.. Lokal biurowy składa się z : - o...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Wybrzeże Gdyńskie

    Warszawa » Żoliborz » ul. Wybrzeże Gdyńskie

    • 22 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalną halę o powierzchni 170 m², biuro o powierzchni 24 m² na placu oraz plac 800 m². Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy Wisłostra...

  • Lokal w Centrum idealny pod kancelarię.

    Szczecin » Śródmieście » ul. Śląska

    • 999 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m²) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją!Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum miasta. Ofer...