• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Sprzedam murowaną nieruchomość, magazyny, produkcja.
    1 / 10
    Sprzedam murowaną nieruchomość, magazyny, produkcja.

    Stare Boryszewo

    • 1 790 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 2 131 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam murowany budynek produkcyjno-magazynowy na działce 4000 mkw. Szczegóły dotyczące nieruchomości: Lokalizacja: województwo mazowieckie, okolice Płocka, miejscowość Boryszewo...

  • Obiekt hotelowy Karpacz centrum
    1 / 13
    Obiekt hotelowy Karpacz centrum

    Karpacz

    • 10 000 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość w doskonałej lokalizacji w centrum Karpacza bezpośrednio przy głównej drodze.Trzy budynki na działce 0,48 h Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości p...

  • Lokal użytkowy Bielsko-Biała, Ignacego Daszyńskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Bielsko-Biała, Ignacego Daszyńskiego

    Bielsko-Biała

    • 1 128 990 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 764 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - DWUKONDYGNACYJNY LOKAL USŁUGOWO-MAGAZYNOWO-WARSZTATOWY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI OK. 300 m² 15 MIEJSC PARKINGOWYCH • FOTOWOLTAIKA • POMPA CIEPŁA • MONITORING UL. DASZYŃSK...

  • sprzedam lokal na każdą działalność
    1 / 2
    sprzedam lokal na każdą działalność

    Brzeg

    • 700 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    llokal znajduje się w centrum miasta Brzeg, jest po remoncie, ma nowe : okna, drzwi, witrynę oraz ogrzewanie gazowe własne, nowe. Powierzchnia 123 mkw i pół-piwnica 46 mkw, która...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 7 400 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy na Prądniku Białym. Lokal o powierzchni 103m 2 usytuowany jest na parterze jednego z bloków zlokalizowanych na Górce Narodowej...

  • 1 / 3
    Lokal Cieszyn

    Cieszyn

    • 95 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Garaż w szeregu pięciu garaży na sprzedaż na terenie prywatnej posesji w Cieszynie na ulicy Widokowej. Do garażu przynależy udział w gruncie wspólnym. Cena zawiera VAT 23%....

  • Lokal Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa » Włochy

    • 4 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal cateringowy o pow.48m2. W pełni wyposażona. Pomieszczenia : * pomieszczenia dodatkowe: * biuro * miejsce na chłodnię Wyposażenie: * Kuchnie gazowe przemysłowe...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło

    Warszawa » Wola

    • 3 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 60,60m2, umiejscowiony w budynku na skraju Parku Moczydło przy ul Górczewskiej. W budynku znajdują się wyłącznie biura. Budynek posiada własny parking, bez...

  • Lokal 166 mkw. Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 1 200 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 166 mkw.Lokal posiada KW.Lokal posiada dwa wejścia – jedno z klatki schodowej, jedno z zewnątrz budynku,Teren przy budynku jest tak ukształtowany ż...

  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 2
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 37,70 m2, znajdujący się w bloku przy ulicy Wolności. Składa się z 2 pomieszczeń wysokości około 2,3m. Wejście do budynku usytuowane jest z dro...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek parter z przeznaczeniem pod produkcję, magazyn, usługi. Budynek z oddzielnym wejściem oraz bramą garażową. Duża hala, pomieszczenia socjalne, toalety. PARTER:...

  • Odstąpię salon masażu
    1 / 5
    Odstąpię salon masażu

    Poznań

    • 12 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do odstąpienia całość lokalu z wyposażeniem w nim, strona www, booksy, google. - baza Klientów. Czynsz miesięczny : 3600 zł brutto z VAT w tym opłaty do wspólnoty śmieci woda ogrz...

  • Lokal Gdynia Witomino ul. Chwarznieńska

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Chwarznieńska

    • 18 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!OBIEKT: Do wynajęcia obiekt o powierzchni użytkowej ok. 400 m2. Budynek składający się łącznie z czterech kondygnacji. (piwnica, parter, I piętro, poddasze użytkowe). P...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 4 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy 70 m² - Warszawa Śródmieście, ul. Z. Słomińskiego 17Cena najmu: 4 800 zł netto/mies.Czynsz administracyjny: ok. 2 098 zł + mediaKaucja: j...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 6 776 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.401 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • Lokal Gdańsk Oliwa ul. Stary Rynek Oliwski

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stary Rynek Oliwski

    • 5 285 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ✅ Lokal handlowo-usługowy / biurowy na wynajem✅ Lokalizacja: Gdańsk Oliwa, ul. Stary Rynek Oliwski✅ Powierzchnia: 108,43 m²✅ Czynsz najmu: 5284,56 PLN netto (6500 PLN brutto)✅ Kauc...

  • Lokal Kłodno ul.

    Chmielno

    • 3 840 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 15 360 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość będąca częścią większej nieruchomości (również dostępnej do sprzedaży na innych ogłoszeniach), ale mogąca funkcjonować niezależnie.SPRZEDAWANA NIERUCHOMOŚĆ...

  • Lokal Kłodno ul.

    Chmielno

    • 4 390 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 10 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Podgórze, Płaszów ul. Goszczyńskiego Seweryna

    Kraków » Podgórze » ul. Goszczyńskiego

    • 150 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI DLA BIURA! NOWA CENA Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w Inwestycji Saska Blue przy ul. Goszczyński...